Profili Pėr ēfare thua Kėrko tė gjitha mesazhet e kėtij anėtari.
Regjistruar mė datė: 06/05/2008
Status: Anetar i regjistruar 
Mesazhe tė dėrguara: 48 (0.01 mesazhe nė ditė)
Mesazhi i fundit: 16 Nëntor 2008 13:57
Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat
Pėr tė kontaktuar ēfare thua: Kliko kėtu pėr tė dėrguar njė email tek ēfare thua
Dėrgo tek ēfare thua njė Mesazh Privat!
Faqja Personale:  
Mesazhe me probleme: 0
Birthday -
Dy fjale mbi veten  
Vendbanimi Ne shqiperi (ēeēen) 
Shto ēfare thua nė listėn e Monitorimit     Shto ēfare thua nė listė e Injorimit

Pėr administratorin: Ndrysho kėtė profil

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.