Forumi Horizont Gjithsej 64 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Nga te gjithe dhe per te gjithe! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10355)


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 17:20:

Re: Re: Re: Hmmm

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Lela_Dr [/i]
[B]

Ca tu qerruan ty?????????? [/B][/QUOTE]

He moj edhe ti sa shpejt i kap keto gjuhet e huaja, e tha ne inglisht djali :D:D:D, vetem talionce do ti...........


  Gjithsej 64 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 » ... E fundit »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.