Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Nga te gjithe dhe per te gjithe! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10355)


Postuar nga amoxil datė 03 Janar 2006 - 22:54:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha football [/i]
[B]

Freeee mor lol e ka free. Po ene free qe e ka askush si shkon:) nuk po i shet dot i shkreti ;) [/B][/QUOTE]


ene avokatin per free e kam.............


Postuar nga tresh datė 04 Janar 2006 - 18:28:

analiste...edhe ti e prishe....
BAKLLAVA eshte embelsire turke jo shqiptare......po ma perktheve pellagzshe e ha edhe une.....:p :p
vetem BARI I THATE---SANA eshte embelsire shqiptare :D:D


Postuar nga Admirali datė 16 Nëntor 2006 - 21:29:

Hmmm

Si qe puna, kush u bo tape, kontinenti? Se me thane qe nga gezimi qe u bo moderator kishte pire uthull ne vend te veres :D:D:D


Postuar nga Cindi datė 16 Nëntor 2006 - 21:34:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Demokrate4ever [/i]
[B]vertet qe e meritoi fitoren football,por Emmitt e meritoj me shume nga partnerja e tij,apo jo? [/B][/QUOTE]

Une mendoj se Emett e meritoi se ishte nje good listener dhe me shume degjonte, se sa fliste. Ishte karakter shume pozitiv dhe mos harro se te jesh futbollist dhe good dancer jane dy gjera krejt kontradiktore. Jo cdo futbollist mund te behet good dancer. Une me kete sy e pashe.
Pastaj vete qeshja e tij tregonte se me c'njeri pozitiv kishim te benim.

Edhe Mario me Carinen ishin shume te mire, por Emett beri ate qe ishte e pamundur per personalitetin e tij.

He was a good father, a good husband, a good dancer, a good futbollist dhe mbi te gjitha a good listener...........prandaj korri sukses.


Postuar nga lost_soul datė 16 Nëntor 2006 - 23:10:

un propozoj per:
futhbolli, camcakizidhi, nikas geixhmbrixhi, janullatosi, stenllaqi, etj etj..


Postuar nga Enya datė 16 Nëntor 2006 - 23:28:

Ehe, filluat tani nje loje mjaft te veshtire.
Te forten po ua tregoj te gjitheve(Pse football dhe un nuk flasim me):
ca me ndodhi kur po shkembeja mesazhe me Football.
Filloj dhe shkruaj,
"E shikon Konte....":D
haahahahahahahahahahahaha, dhe mesazhi ishte nisur per tek Football.
Qe ate nate me vrau ndergjegja karshi teje, ndaj dhe po te kerkoj te falur publike.
Nejse, me fal Football(as qe me bie ndermend t`i shkruaj me mesazh kujt).
Kaq kisha une.


Postuar nga kontinenti datė 17 Nëntor 2006 - 00:56:

Re: Hmmm

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Admirali [/i]
[B]Si qe puna, kush u bo tape, kontinenti? Se me thane qe nga gezimi qe u bo moderator kishte pire uthull ne vend te veres :D:D:D [/B][/QUOTE]

Se mos u gezova per vete un. Un u gezova dhe per ty dhe ...a te rrihej ty pa mu?


Postuar nga kontinenti datė 17 Nëntor 2006 - 01:01:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha GANGOO [/i]
[B]Ehe, filluat tani nje loje mjaft te veshtire.
Te forten po ua tregoj te gjitheve(Pse football dhe un nuk flasim me):
ca me ndodhi kur po shkembeja mesazhe me Football.
Filloj dhe shkruaj,
"E shikon Konte....":D
haahahahahahahahahahahaha, dhe mesazhi ishte nisur per tek Football.
Qe ate nate me vrau ndergjegja karshi teje, ndaj dhe po te kerkoj te falur publike.
Nejse, me fal Football(as qe me bie ndermend t`i shkruaj me mesazh kujt).
Kaq kisha une. [/B][/QUOTE]

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....mos nxirr sekret Gangooo...hahahahahaha, sepse ktu po bejme kospiracionin e gjithe botes.
Here tjeter perdor passwordin qe e dime vetem ne...hahahahaha.
Kujdes!
Armiku na pergjon.
Bobooo...sa sekret i madh qe ka dale ne shesh.


Postuar nga kontinenti datė 17 Nëntor 2006 - 01:02:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha lost_soul [/i]
[B]un propozoj per:
futhbolli, camcakizidhi, nikas geixhmbrixhi, janullatosi, stenllaqi, etj etj.. [/B][/QUOTE]
Kjo po.
Jane me vlera emrat aty, por duhet me i nderru emrin forumit.
Me i vu emrin; Kakaqis Forumis.


Postuar nga Cindi datė 17 Nëntor 2006 - 14:28:

Shume zhurme per asgje............

Ku e lame muhabetin...Si qajne bebet???????????


Postuar nga Amici di Nessuno datė 17 Nëntor 2006 - 17:04:

Ruges po degjonim shakate plot kripe te Duces ............. .


Postuar nga Admirali datė 01 Dhjetor 2006 - 14:36:

Re: Re: Hmmm

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane [/i]
[B]du nje puthje nga ty per shpreblim [/B][/QUOTE]


Nuk kam ndermend me i dhene tere shkodraneve puthje une, njera mjafton ;););)


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 17:20:

Re: Re: Re: Hmmm

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Lela_Dr [/i]
[B]

Ca tu qerruan ty?????????? [/B][/QUOTE]

He moj edhe ti sa shpejt i kap keto gjuhet e huaja, e tha ne inglisht djali :D:D:D, vetem talionce do ti...........


Postuar nga Amici di Nessuno datė 01 Dhjetor 2006 - 17:26:

Ne fakt eshte gjirokastritshe, per syte


Postuar nga Lela_Dr datė 01 Dhjetor 2006 - 17:34:

Po ti nga durrsi, cne qe flet gjitokastritshe ::D:D:D:D:D


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 17:37:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Lela_Dr [/i]
[B]Po ti nga durrsi, cne qe flet gjitokastritshe ::D:D:D:D:D [/B][/QUOTE]

Qe te me bej qejfin mua dhe ndonje gjirokastriti tjeter ketu ne forum...

Gjirokastrice me lejohet mua Lela :D:D:D apo hyn tek gjuhet e armikut :D:D:D

A c'jam vete c'jam, palo grua.... ashtu harrova, palo.....

Le ta thote kush vjen me pas...


Postuar nga Lela_Dr datė 01 Dhjetor 2006 - 17:44:

Sa te ka hije kjo veshja e re. Papapapapap :D:D:D


Postuar nga Amici di Nessuno datė 01 Dhjetor 2006 - 17:48:

Di dhe une ca dialekte. Te thaj ne vlonjatshe.


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 17:50:

:D:D:D:D:

;)


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 17:52:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Lela_Dr [/i]
[B]Sa te ka hije kjo veshja e re. Papapapapap :D:D:D [/B][/QUOTE]

He mi si thua, dukem terheqese tani. Tani po, ta mbush synin apo jo?
;)

Tironce po flas sic me ke thon ti :p


Postuar nga Enya datė 01 Dhjetor 2006 - 17:52:

Vallahi o Football, s`po mundem te te therras CINDI.Me duket sikur
XHINDI, ahahahahahahahahahahahahahahaha:D


Postuar nga Eria datė 01 Dhjetor 2006 - 17:53:

Ankese..........

A do flasi njeri shqipen letrare ketu,se na mbytet me dialekte? :D:D:D:D:D:D


Postuar nga Lela_Dr datė 01 Dhjetor 2006 - 17:59:

Une kshu di me fol Eriosa. S'kom ca te bej. gjuhen letrare se kom mesu, se nga halli i emigracionit themi nje fjale tek tuk te shqiptume mire :D:D:D:D:D:D:D:D:D


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 18:08:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Lela_Dr [/i]
[B]Une kshu di me fol Eriosa. S'kom ca te bej. gjuhen letrare se kom mesu, se nga halli i emigracionit themi nje fjale tek tuk te shqiptume mire :D:D:D:D:D:D:D:D:D [/B][/QUOTE]

Eehh kjo shqypnja, m'ja ngaterron goces talioncen me Qazimo ;)


Postuar nga Eria datė 01 Dhjetor 2006 - 18:11:

u pa puna jena tu e ba lemsh ket muhabet!!!
Hajt ta shthurrim lemshim e ta bejme corap hesapi!!!

Ps.Pyes veten ku dua te dal une me keto qe sapo thashe!!:p :D :p :D :p :D


Postuar nga tresh datė 01 Dhjetor 2006 - 18:12:

po kur nuk e di ti si ta dime ne :p


Postuar nga Eria datė 01 Dhjetor 2006 - 18:14:

prisni sa te shkoj te pyes dhe te vije prape :D:D:D:D:D:D


Postuar nga tresh datė 01 Dhjetor 2006 - 18:16:

merre ne telefon, mos ik


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 18:16:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha GANGOO [/i]
[B]Vallahi o Football, s`po mundem te te therras CINDI.Me duket sikur
XHINDI, ahahahahahahahahahahahahahahaha:D [/B][/QUOTE]

Si te dush ti me gangoo :D:D:D

Ja ku e kena Lelen ne, ne 2 min na i ndrro emnat. Nga katolike fiiiisht, na kthen pernjihersh ne myslimon a Lela??????

Bone mo, se une vetem emnat di me ndruu, doja t'ja zhgrapja nje cike ene nga keto compjutrat, qe te nroja ene pseudot, po atje nuk ja them fare, ca me bo, kur u nane kaq na rrane :)

Rrofte Lela, qe na ndron ymnat dhe resmet :D:D:D:D


Postuar nga tresh datė 01 Dhjetor 2006 - 18:19:

cindi si ta kthejne emrin ty ??!!
e kam nje liste a do me te nise ndoj emer per lezet :D :D


Postuar nga Eria datė 01 Dhjetor 2006 - 18:20:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha tresh [/i]
[B]merre ne telefon, mos ik [/B][/QUOTE]

:D :D :D :D

Cindi, se ste urova me bereqet emeri i ri :D:D:D!!


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 18:26:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha tresh [/i]
[B]cindi si ta kthejne emrin ty ??!!
e kam nje liste a do me te nise ndoj emer per lezet :D :D [/B][/QUOTE]

valla hi nise tresho, se kam ken ne siklet per at t'shkret ymen.

Si kalove ti vllajo? Na mori malli.


Postuar nga tresh datė 01 Dhjetor 2006 - 18:30:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Cindi [/i]
[B]

valla hi nise tresho, se kam ken ne siklet per at t'shkret ymen.

Si kalove ti vllajo? Na mori malli. [/B][/QUOTE]

xhan te kam shpirt te kam po mos me thuaj me vella se po ma veshin per tradhtar te atdheut te kombit :D :D se e hongre ti, c'faj kam une qe ta pesoj edhe une :D :D
une distanohem nga ty :D:D


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 18:36:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha tresh [/i]
[B]

xhan te kam shpirt te kam po mos me thuaj me vella se po ma veshin per tradhtar te atdheut te kombit :D :D se e hongre ti, c'faj kam une qe ta pesoj edhe une :D :D
une distanohem nga ty :D:D [/B][/QUOTE]

E kam kuptu mer, e kam kuptu, ket distoncen tane kohet e funit.

Jam shume e xame me pucin dhe thashe te me nimoje nopak, po u pa puna, vete do ja dal n'kryt, pa noj nime nga kurkush. Ene ate qe kesha m'ka tradhtu, jam e xane me nje puc tjeter m'tha.

I zoti e nxjerr gomarin nga balta.


Postuar nga Lela_Dr datė 01 Dhjetor 2006 - 18:39:

O cindi me kenaqe moj. Po ti fliske bukur tironce moj???

Hey para disa ditesh mesova dhe une fjalen Resme se per zotin se dija ca ishte. Ca tironsa me thonin.....

He mi ti na i ke la resmet. Se i kisha bere ca foto ke lokali. Edhe une me veten time, ca jane keto dreq resmesh.
Ene qe thu ti i pyta...-Ore ca i thoni resmeve ju se vallai s'ja kom haberin???

Si mi se din me thane ato.
Po jo re i thase se kom nigju naiher.
Po fotgrafise i themi mi goc.

Keshtu qe e mora vesh dhe fjalen tironce Resmet :D:D:D

hahahha tironse me 6 yje je bo tamom


Postuar nga tresh datė 01 Dhjetor 2006 - 18:40:

me me fale qe jam pak fredo keto kohet e fundit....edhe pse me temperature fale rrufes :D


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 18:58:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha tresh [/i]
[B]me me fale qe jam pak fredo keto kohet e fundit....edhe pse me temperature fale rrufes :D [/B][/QUOTE]

fredo do me thone i ftohun ne talionce apo jo tresho.

Lela hajt mo agjente hesapi duhet me i dit te tana, se ndryshe nuk dalin me sukses pucet:D:D:D


Postuar nga Lela_Dr datė 01 Dhjetor 2006 - 18:59:

Po cindi i ftohte do te thote Freddo.

E shef qe je bo tamom si ne, gjys shqip e gjys taljonce po flet :D:D:D:D:D


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 19:01:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha tresh [/i]
[B]me me fale qe jam pak fredo keto kohet e fundit....edhe pse me temperature fale rrufes :D [/B][/QUOTE]

fredo = i ftohun tresho ne talionce t'kalume

Lela ca me ba duhet me i dit t'tana se nuk dalin me sukses pucet masnej....:D:D:D

uuups e shkrojta dy here, kujtova se nuk shkoi postimi i pare...


Postuar nga Nigo datė 01 Dhjetor 2006 - 20:16:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Cindi [/i]
[B]  se une vetem emnat di me ndruu, doja t'ja zhgrapja nje cike ene nga keto compjutrat, qe te nroja ene pseudot, po atje nuk ja them fare, ca me bo, kur u nane kaq na rrane :)  [/B][/QUOTE]

Ncncncncncnc....sa s'mun qė qekam sot mer jahu :D :D :D :D :D


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 21:09:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Nigo [/i]
[B]

Ncncncncncnc....sa s'mun qė qekam sot mer jahu :D :D :D :D :D [/B][/QUOTE]

Ndersa une tani qe erdhe ti, u bera kaq mire sa s'bahet ma :D:D:D


Postuar nga Nigo datė 01 Dhjetor 2006 - 21:16:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Cindi [/i]
[B]

Ndersa une tani qe erdhe ti, u bera kaq mire sa s'bahet ma :D:D:D [/B][/QUOTE]

Flm. tė uroj me gjith zemėr shėndet tė plot,dhe nuk diskutohet me sa mė shum Miq([B]Mė mir njė mik se sa njė Ēiflig)[/B]


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 21:22:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Nigo [/i]
[B]

Flm. tė uroj me gjith zemėr shėndet tė plot,dhe nuk diskutohet me sa mė shum Miq([B]Mė mir njė mik se sa njė Ēiflig)[/B] [/B][/QUOTE]

Me se e vertete :p


Postuar nga lezhjani-82 datė 01 Dhjetor 2006 - 21:27:

Na e kthyte edhe kyt teme ne mendimet e castit...:D tpakten bashkojini bashke mos te bahena konfuz...!


Postuar nga Cindi datė 01 Dhjetor 2006 - 21:33:

Ky forum eshte fantastik. Besoj se tani jemi ne teme.

Kush mund te me thote si te bej attach nje link ne forum.

faleminderit.


Postuar nga Nigo datė 01 Dhjetor 2006 - 21:34:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Cindi [/i]
[B]

Me se e vertete :p [/B][/QUOTE]

Tė paktėn ti duhet tė mė besosh ;)  


Postuar nga tresh datė 02 Dhjetor 2006 - 08:02:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha tresh [/i]
[B]me me fale qe jam pak fredo keto kohet e fundit....edhe pse me temperature fale rrufes :D [/B][/QUOTE]

ehe se kapet punen e fredos as ti as Lela.... :D :D
kush tha qe asht vetem talionce :p


Postuar nga Lela_Dr datė 02 Dhjetor 2006 - 09:24:

Po na e shpjego ti pra pse je ba kaq fredo :D:D:D:D


Postuar nga tresh datė 02 Dhjetor 2006 - 11:52:

prap me ankesa ti :p
Ej Oli eshte ne pune ai stili : -mos bej si bej une po bej si them une :D


Postuar nga oliinter datė 02 Dhjetor 2006 - 12:01:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha tresh [/i]
[B]prap me ankesa ti :p
Ej Oli eshte ne pune ai stili : -mos bej si bej une po bej si them une :D [/B][/QUOTE]

mbase ke te drejte plako!

nuk ja vlen me u marre me asnje qe e mban veten si shenjtor


  Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.