Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]
Trego 3 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Interneti dhe Shqipėria (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=130)
-- Hyn Interneti Wireless ne Shqiperi. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12482)


Postuar nga shelgu datė 06 Maj 2016 - 20:20:

Shihni cfare evoluimi ka marre kjo teme, vetem pas 10 vjetesh dhe duket sikur vjen qe nga koha antike


  Gjithsej 3 faqe: « 1 2 [3]
Trego 3 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.