Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga eliz datė 09 Prill 2012 - 00:21:

ue ue me vrap po kjo


Postuar nga dylan datė 09 Prill 2012 - 00:28:

sikur lulja te vinte me mua sonte dhe koha do ndalonte perjetsisht


Postuar nga raid datė 09 Prill 2012 - 00:32:

Deklarate me te cilter dashurie, lulja s'ka per te mare kurre ne jete


Postuar nga dylan datė 09 Prill 2012 - 00:36:

hahhah e di me filloi kryt po te la lol flasim pi shum cik note


Postuar nga Vizioner datė 09 Prill 2012 - 08:35:

Miremengjesi te gjithve, kush eshte on dhe kush do hyje .

...Sot, mbas disa diteve me diell, nje dite me shi dhe pak fresket, por Kafja shijon si gjithmone, shume!
Te shijojme dhe kete dite pushimi sot.


Postuar nga kurt datė 09 Prill 2012 - 14:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Deklarate me te cilter dashurie, lulja s'ka per te mare kurre ne jete
Yep, smooth dylan


Postuar nga Vizioner datė 09 Prill 2012 - 16:24:


Postuar nga dylan datė 09 Prill 2012 - 18:58:

po mendoja sa zog kurvet kam fillu me u ba dhe qeshja em te malle e normal dhe po shkruaja me ju


Postuar nga Petter datė 09 Prill 2012 - 19:23:

Ntrafik ne Nj turnpike....na merziti


Postuar nga Mon Cherry datė 09 Prill 2012 - 20:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
po mendoja sa zog kurvet kam fillu me u ba dhe qeshja em te malle e normal dhe po shkruaja me ju


jo vetem Z.K po ene P.S je bo dylan


Postuar nga Petter datė 09 Prill 2012 - 21:13:

Edhe b.k lol


Postuar nga raid datė 09 Prill 2012 - 21:32:

Gati per mbyllje!


Postuar nga Mon Cherry datė 09 Prill 2012 - 21:40:

ciao raid
per t'njejten rruge ne une


Postuar nga dylan datė 09 Prill 2012 - 23:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Mon Cherry


jo vetem Z.K po ene P.S je bo dylandeksha po dhe pill samen pa e poshter o zot me ndal vec them jam tuj ba qef me vraft zoti kam hy ne bashkepunim me polica e po kryj krjet qellimet qe me kam bezdis dikur smund rri pa marr hak e gjall


Postuar nga Ana1 datė 11 Prill 2012 - 01:03:

duke lexuar Dylan, dmth. ( Dilen, ne shqip!)


Postuar nga Vizioner datė 14 Prill 2012 - 10:03:

Miremengjesi te gjithve ne forum


Postuar nga Mon Cherry datė 14 Prill 2012 - 14:10:

Thumbs up

pershendetje vizioner, si me porosi e paske sjell ket kafen


Postuar nga Vizioner datė 14 Prill 2012 - 14:28:

Pershendetje Mon Cherry,

Te befte mire...Tani po shikoj Fußball - Bundesliga.


Postuar nga dylan datė 14 Prill 2012 - 21:21:

vendosa nej kafe me ba po jam tu ly sot kush vjen me me ndihmu
kM NJE PJE STE SHkallat kur ulesh ne bodrum pa ly thahs ehe po e baj se si pre ste ma lyejne do vij viti tjeter pa perfundu

ndihme doja


Postuar nga raid datė 14 Prill 2012 - 22:30:

Po perpiqem qe qofte edhe per nje here te vetme ne kete jete te kuptoj dylan.
Sorry dylan, je shume abstrakte..


Postuar nga Ana1 datė 15 Prill 2012 - 01:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
vendosa nej kafe me ba po jam tu ly sot kush vjen me me ndihmu
kM NJE PJE STE SHkallat kur ulesh ne bodrum pa ly thahs ehe po e baj se si pre ste ma lyejne do vij viti tjeter pa perfundu

ndihme dojaperkthimi shqip- shqip.

"vendosa te bej nje kafe por jam duke lyer sot. Kush vjen te me ndihmoje?! Kam nje pjese te palyer tek shkallet, kur ulesh per ne bodrum, dhe po e lyej, sepse po te pres te ma lyejne ( burri ose vjehrra, ose i dashuri, e dashura, ), do vije dhe viti tjeter dhe do jete pa perfunduar!"

Pra Raid, une mundohem ta perkthej Dilen, ha ha ha

P. S. E dashur Dylan, une psh qesh shpirterisht sa here te lexoj. Te lumshin dockat e vogla!))))


Postuar nga Vizioner datė 15 Prill 2012 - 07:30:

Duke pire Kafen e pare dhe po pres te filloje Formula1


Postuar nga AngelDevil datė 15 Prill 2012 - 10:59:

gati me dal per dreke


Postuar nga Vizioner datė 15 Prill 2012 - 11:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
gati me dal per dreke


Dhe une sa u vesha per te dale.

Do vijsh apo t'vij?


Postuar nga dylan datė 16 Prill 2012 - 01:20:

po qesh sa mudnet s epo lexoja anen me siper e po i jepja te drejt 100% jam tu ja ba naften sdi ne bot ca shkruj

e ja ne bot asgje vetem po shkruaja me ju ju lexoja me kishte marr cik malli e gjitha


Postuar nga Vizioner datė 18 Prill 2012 - 16:08:

Pak Relax me Kafen perpara, mbasi erdha nga puna.


Postuar nga dylan datė 19 Prill 2012 - 01:46:

hic po flas me nje shok


Postuar nga Petter datė 19 Prill 2012 - 15:41:

Im driving to Chicago... 250 more miles to go


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 19 Prill 2012 - 16:25:

Po flas me veten me shprese se mos i largoj dhimbjen e kokes.
Apo c'kam nje te folur une..


Postuar nga raid datė 19 Prill 2012 - 16:35:

po mallkoj..


Postuar nga Vizioner datė 19 Prill 2012 - 16:59:


Postuar nga Eria datė 19 Prill 2012 - 18:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Apo c'kam nje te folur une..

Po shikoj enet me dashuri, mos lahen vete, kushtet i kane pse jo


Postuar nga Vizioner datė 19 Prill 2012 - 19:24:

...Duke pjeg Cebapcici


Postuar nga dylan datė 19 Prill 2012 - 20:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
po mallkoj..


ca a kshu me ty qysh s eke hy te kjo faqe vetem mallkon


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 19 Prill 2012 - 20:31:

Obobo..


Postuar nga Eria datė 19 Prill 2012 - 20:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Obobo..

Postuar nga Dulcis in Fundo datė 19 Prill 2012 - 20:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


S'e kishnjam me enet jo.. Meqe s'ra llafi, levizen vendit te uruarat?


Postuar nga F_xhunior datė 19 Prill 2012 - 20:43:

pune per mua se ca bej...mos me pyesni me!


Postuar nga Eria datė 19 Prill 2012 - 21:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

S'e kishnjam me enet jo.. Meqe s'ra llafi, levizen vendit te uruarat?As une se kisha me enet, me ty.

Levizen qe c'ke me te, ti e di une o i bej te binden ose ju bindem vete.


Postuar nga dylan datė 19 Prill 2012 - 22:53:

hic tybe hajt vec muhabet me njerz


Postuar nga bruni22 datė 20 Prill 2012 - 15:03:

sto tagliando un amico!


Postuar nga raid datė 20 Prill 2012 - 15:17:

apriti... sa te kaloj icik.


Postuar nga bruni22 datė 20 Prill 2012 - 15:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
apriti... sa te kaloj icik.


ku freccia!?


Postuar nga raid datė 20 Prill 2012 - 15:28:

oglio con mare, ky s'kupton hic..


Postuar nga bruni22 datė 20 Prill 2012 - 15:35:Postuar nga Eria datė 20 Prill 2012 - 16:32:

Po palos nje mal me rroba


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 20 Prill 2012 - 16:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po palos nje mal me rroba

Mos shpreso kot, nuk te ndihmoj dot.


Postuar nga Vizioner datė 20 Prill 2012 - 17:04:

Po haje Pjeshke, sa te ftohet Kafja.


Postuar nga raid datė 20 Prill 2012 - 18:31:

Amon mor Vizio c'i shkruan emrat me germa kapitale, a thua sikur shkruan gjermanisht dite e nate dhe te eshte bere zakon


Postuar nga dylan datė 20 Prill 2012 - 19:17:

pi kafen pas buke si plak qe jam


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.