Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Piktor datė 20 Janar 2013 - 18:05:

Po shikoj nje video gallate ne YT.


Postuar nga dylan datė 20 Janar 2013 - 19:30:

hic deksha tu ca arra nwe geshteja me paska shku emndja po kur ske geshteja han arra njeri


Postuar nga lezhjani-82 datė 20 Janar 2013 - 19:48:

Po lexoj forumin dhe FB.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 20 Janar 2013 - 19:52:

Po buzeqesh kendshem.


Postuar nga Piktor datė 20 Janar 2013 - 19:57:

Desha te shkruaj nje mendim ēasti. Tani po them sa mire qe nuk e shkruajta.
Sa per info kishte te bente me buzeqeshjen.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 20 Janar 2013 - 20:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Desha te shkruaj nje mendim ēasti. Tani po them sa mire qe nuk e shkruajta.
Sa per info kishte te bente me buzeqeshjen.


Si mund te te bind?


Postuar nga dylan datė 21 Janar 2013 - 03:02:

aa flej a jo tuj mendu nejse me fjet po flej po hajt tahshe tu shof ca a ba ktu se mos po me ven kush naj munges kot


Postuar nga BIONDIA datė 21 Janar 2013 - 20:39:

Duke pare Zeling e duke pritur te beje efekt hashashi


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 21 Janar 2013 - 21:14:

Scheda Argomento - Scheda Esame - Vero - Falso - Avanti

Ja keto..


Postuar nga AngelDevil datė 21 Janar 2013 - 21:42:

po shof thjatro


Postuar nga cecilia datė 21 Janar 2013 - 21:48:

Po lexoj ca traplliqe


Postuar nga AngelDevil datė 21 Janar 2013 - 22:06:

Po ha icik buke me djathe, me mbaroj gjiza.


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2013 - 00:06:

hic tybe fut durt ne mes te kamve e po lexoj shkruj me ju u knaqa


Postuar nga BIONDIA datė 22 Janar 2013 - 12:03:

Jam ne pune pushimi i drekes... po haj gjasme.


Postuar nga Piktor datė 22 Janar 2013 - 12:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hic tybe fut durt ne mes te kamve e po lexoj shkruj me ju u knaqa
Njelloj dylan. Vetem se jam pa qef. Grip.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Janar 2013 - 17:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Vetem se jam pa qef. Grip.

Le nam


Postuar nga bruni22 datė 22 Janar 2013 - 17:39:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Le nam
Postuar nga Piktor datė 22 Janar 2013 - 18:29:

Po qesh.


Postuar nga BIONDIA datė 22 Janar 2013 - 20:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Po qesh.


u sherove ti se desh te erdha me komposto tani po shikoj juven me nje sy me tjetrin po bej nje relacion e lexoj forumin dhe po pres nje mik virtual te me tregoi ndonje thashethem


Postuar nga Piktor datė 22 Janar 2013 - 20:40:

Ndeshjen po shikoj dhe une.
Nuk me gjen gje mua jo.
Jasht bie shi.
Lacio humbi nja dy raste te mira, megjithese juve fiton.


Postuar nga BIONDIA datė 22 Janar 2013 - 20:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Ndeshjen po shikoj dhe une.
Nuk me gjen gje mua jo.
Jasht bie shi.
Lacio humbi nja dy raste te mira, megjithese juve fiton.Ishalla fitojme jemi te papermbajtshem kete vit ketu eshte ftohte po shi jo ...


Postuar nga BIONDIA datė 22 Janar 2013 - 21:08:

Po bertas ; gollllllllllllllllllllllllllllllllll


Postuar nga Piktor datė 22 Janar 2013 - 21:18:

Te thashe une shtyll.


Postuar nga al74 datė 22 Janar 2013 - 22:08:

uhhh. te nigjoj i konge se u merzita. ka 3 ore qe kom fut ca mbulesa divani me u zbut se ishin pis fort e i dhashe nji te ferkume me furce se duret i kom gjak. tashi meqe ktu ka edhe amvisa do m'thote nonji se a ka naj produkt qe i heq kto njollat e forta? vetem me "ace" e sapun nuk o gjo m'duket.


Postuar nga lorie datė 22 Janar 2013 - 22:14:

aL, bravo te qofte per ndihmen qe i jep gruas.


Postuar nga al74 datė 22 Janar 2013 - 22:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
aL, bravo te qofte per ndihmen qe i jep gruas.


rrofsh lorie. ne fakt po i bej qejfin vetes e ia shtova punen gruas. nje shok imi boshatisi shpine e te jemes dhe i mora kte divanin. me pelqen modeli dhe cilesia. duhet te jete prodhim artizanal . do e bej te ri me patjeter po ka ca njolla te veshtira qe nuk e di a do ia heq plotesisht.
une do e provoj deri sa te mundem tek e fundit do e ngjyj me long qepsh. asnji ndihme knej?


Postuar nga lorie datė 22 Janar 2013 - 22:32:

hahha leng qepsh?

C'te them une, klor-bleach po me vinte ne mendje por varet nga copa, materiali. Mos merr keshillen time aman se mos behet pershesh fare.

duhet talent me vete te shoesh te bukuren ne dicka te vjeter, si tip syri artisti, kshu.


Postuar nga al74 datė 22 Janar 2013 - 22:38:

ahaha ...ika ti jap seancen e dyte te ferkimit e po ia fus nji cigare.
lorie shpirt praktik jo artisti . duhet te vleje diku te 1000 euro i ri me siguri. rrofsh per keshillen! eshte beze e trashe nuk e gje gjo


Postuar nga lorie datė 22 Janar 2013 - 22:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
lorie shpirt praktik jo artisti . duhet te vleje diku te 1000 euro i ri me siguri.


tulle fare puna e mbare. bye


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2013 - 22:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Njelloj dylan. Vetem se jam pa qef. Grip.grip dhe une u ftofa tu dla perjahsta kru cdo or e ca ma ekqeja ky duhani kur ke grip nonen none qe spihet hic


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2013 - 22:47:

per tem hic sa hangra buk mora nje kafe epo baj cik tangerllak defrehem pak tu lexu batuta sbatuta

postoju seme plase


Postuar nga BIONDIA datė 22 Janar 2013 - 22:48:

Po i them gjumit te vije te me marre se spo kam me fuqi me nejt...Piktor na more mesysh barazuam .


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2013 - 22:51:

tan gjume sa hy un u hapet goja ,mos u hella gja ca a kshu me ju


Postuar nga lorie datė 22 Janar 2013 - 22:54:

Bionde

naten e mire.
edhe ti Dylan.


Postuar nga BIONDIA datė 22 Janar 2013 - 22:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
tan gjume sa hy un u hapet goja ,mos u hella gja ca a kshu me ju


Dylan c'te bej moj zemer qe ti hyn kaq vone e une duhet me u ngrit neser heret ora e pare e mesimit me fillon ne 7.55 .Lori rri se me doli gjumi prej Dylanit tani me vuni ne seder


Postuar nga lorie datė 22 Janar 2013 - 22:57:

haha.

desha te lexoja disa artikuj qe me duhet te lexoj, por meqe nuk mblidhem shume ketej dhe te qelloj te jene te tjeret, po rri edhe pak.

s'ka shume qe ia cova asaj shoqes sime temen e kengeve me dasma


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2013 - 23:02:

rrini se spo bahet nami ,ca fleni kaq heret perher me pula dhe ju ,e vajza te rrituna gjoja


Postuar nga BIONDIA datė 22 Janar 2013 - 23:04:

Dylan ja ta plotesova deshiren nejta tani Lori kam mbaruar 30 faqe per sot po me bejne syte xixa


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2013 - 23:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Dylan ja ta plotesova deshiren nejta tani Lori kam mbaruar 30 faqe per sot po me bejne syte xixa
ą


ca lexove ashtu zemra ,un e kam len leximin krejt i tesh skam tru me u fillu leximeve


Postuar nga lorie datė 22 Janar 2013 - 23:06:

ohh no. une e kisha pushim sot, kam nje orar shume te cuditshem keto kohe

por une nuk para fle heret, e kam zakonin e keq te shkolles qe rrija me nate duke mesaur dhe tani, fle ne 12-1 AM.


Postuar nga BIONDIA datė 22 Janar 2013 - 23:08:

Dylan po te them qe duhej me lexu disa gjera jo shume te mira ne lidhje me punen


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2013 - 23:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
ohh no. une e kisha pushim sot, kam nje orar shume te cuditshem keto kohe

por une nuk para fle heret, e kam zakonin e keq te shkolles qe rrija me nate duke mesaur dhe tani, fle ne 12-1 AM.
a ke me ke flen te pakten hahhaha ,ashu u jam kam kthy para 2 so flej ma ka fillu me me pelqy kjo jeta enots


Postuar nga lorie datė 22 Janar 2013 - 23:14:

jastikun, shtrengo jastikun Sa e lezetshme ti dylan.


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2013 - 23:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
jastikun, shtrengo jastikun Sa e lezetshme ti dylan.per temn m kamt perpjet mi tavline lexoj ju


Postuar nga lorie datė 31 Janar 2013 - 19:54:

Sa pashe kete videon

qe permend nje fjali qe me pelqen: Love is patient, love is kind, it does not envy, it does nto boast, it keeps no record of wrongs, always portects, always trusts, never fails.

Kjo videoja me keta dy pleqte qe kane mesuar te jetojne kete thenien me siper qe eshte permednur tek libri i Korintasve ne Bibel. Si bejne dy njerez krejt te ndryshem te jene kaq besnik me njeri-tjetrin deri ne vdekje? I love the idea.


Postuar nga Vizioner datė 01 Shkurt 2013 - 16:58:

Me ne fund, FJ

Mbas pune, duke pire Kafe.

...Dhe nje Kafe per Piktorin :-)


Postuar nga Piktor datė 01 Shkurt 2013 - 17:04:

Re: Me ne fund, FJ

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Mbas pune, duke pire Kafe.

...Dhe nje Kafe per Piktorin :-)

Flm Vizoner. Mire qe punoni ju se ne ketej na mbyti kriza. Me duket se me duhet te gjej pune te re se nuk shoh te ardhme ketu ne kete pune.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 01 Shkurt 2013 - 17:07:

Lere ti me mire para se te te lere ajo ty Piktor.

Po pi kafe e po shoh nje spektakel


Postuar nga Vizioner datė 01 Shkurt 2013 - 17:13:

Re: Re: Me ne fund, FJ

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Flm Vizoner. Mire qe punoni ju se ne ketej na mbyti kriza. Me duket se me duhet te gjej pune te re se nuk shoh te ardhme ketu ne kete pune.


Piktor, bej patenten e Autobusit dhe hajde ketu, ta siguroj une nje vend pune ke une.


Postuar nga Piktor datė 01 Shkurt 2013 - 17:25:

Re: Re: Re: Me ne fund, FJ

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Piktor, bej patenten e Autobusit dhe hajde ketu, ta siguroj une nje vend pune ke une.

Flm Vizioner. Po dola ne assistence filloj kursin direkt megjithese me duhet ca kohe.
Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Lere ti me mire para se te te lere ajo ty Piktor.

Po pi kafe e po shoh nje spektakel

Mire e ke ti Dulcis, por po dola une me paguajne vetem licenzimentin ndersa po e mbyllen ata marr gati nje vit "casa integrazione".


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.