Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 01 Shkurt 2013 - 17:28:

Re: Re: Re: Re: Me ne fund, FJ

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor

Mire e ke ti Dulcis, por po dola une me paguajne vetem licenzimentin ndersa po e mbyllen ata marr gati nje vit "casa integrazione".


Une per pak u mbyta me gjithe varken.. qe sikur te kisha pritur dhe pak e kisha pare ne enderr likuidimin ashtu si vajten punet. Po s'ta kam merakun jo se e di qe sai il fatto tuo.. kot per muhabet e thashe


Postuar nga al74 datė 02 Shkurt 2013 - 09:06:

Re: Re: Re: Re: Me ne fund, FJ

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
por po dola une me paguajne vetem licenzimentin ndersa po e mbyllen ata marr gati nje vit "casa integrazione".


menyra me e mire te te pushojne nga puna eshte qe te bisedosh me punedhenesin e te besh nje akord te shkruar mes dy paleve ku impenjohesh qe te mos ia cash trapin me sindakata . sigurisht ky akord duhet te mbetet mes jush sepse nuk č i ligjshem por ty te jep mundesine te marresh "C.I.G" e punedhensit i heq friken dhe peshen e kontributeve. per motive ekonomike apo riorganizim firme ka te drejte ta beje pa probleme. pac fat!


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2013 - 09:49:

Po behem gati te iki ke vendi ku mcifet mosha kur dal aty e ndiej veten si 20 vjecare .Zoti bekofte parucheret dhe estetistet .


Postuar nga Eria datė 02 Shkurt 2013 - 14:08:

Po shoh ndryshimet verdalle, do dal shpejt se mos ngec prape ketu


Postuar nga al74 datė 02 Shkurt 2013 - 14:29:

vallaj me thon te drejten sapo ktheva shkrova 1 hotmail mbas 2 vitesh besoj e tashi mendoj tu futem me koke mbulesave te divanit qe mbas gjithe sistemit modern te te larit rezultati le per te deshiruar. tradizonalja eshte rruga e vetme me i dhon drejtim e te kisha pas mundesi me e nigju "thunderstruck" me max. e volumit ne hale do i kisha qit ene zmalton origjinale vaskes.


Postuar nga Deb* datė 02 Shkurt 2013 - 14:32:

Sa piva kafen, do filloj te vi verdalle nja dy ore dhe pastaj do dal me shoqet e femijet tane. Kthimi nuk dihet si cdo te shtune.


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 14:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po shoh ndryshimet verdalle, do dal shpejt se mos ngec prape ketu
Nuk te mban njeri me zor ketu Eria, te mbajme me deshire.
E sheh sa mire, sa solle koken ti ketu, fap dhe Kati.

Po qesh, nje mbasdite me shi.


Postuar nga cecilia datė 02 Shkurt 2013 - 14:55:

Piktoro mirdita

Une jam shtri per icik gjume.


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 15:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Piktoro mirdita

Une jam shtri per icik gjume.

Dremita dhe une ca minuta Cecilia. Te them te drejten me pelqeu ai shkrimi yt tek ēiftet e horizontit. Si me i pas shkruar une. me pak fjale.
Sado qe mundohem te jem une pra vetvetja ndiej kenaqesi qe nuk jam ai.


Postuar nga cecilia datė 02 Shkurt 2013 - 15:03:

Cili pershkrim piktoro? Se kam shkrujt disa

Une piktoro jam vetvetja, madje me teper se vetvetja sepse kaq vite ne forum nuk kam asnje shok apo shoqe. Nuk di te shaj nga mbrapa dhe as te gjykoj dicka qe duhet kuptuar me pare. Mbasi kuptoj, atehere te le ne rrugen tende por pa dashur te perzihem ne gjera qe s'me takojne dhe s'me japin ndonje satisfaksion. S'mund te mohoj faktin qe kam qene ne qender te vemendjes edhe pse kam pasur gjithmone nje fjale te mire per kedo


Postuar nga RIP Gibbs datė 02 Shkurt 2013 - 15:05:

po lexoj urimet per ditelindjen, qe pata dje, sigurisht


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 15:05:

Po kerkoj nje menyre si te ricikloj gjithe keto dardha


Postuar nga Eria datė 02 Shkurt 2013 - 15:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po kerkoj nje menyre si te ricikloj gjithe keto dardhaRecel?


Postuar nga RIP Gibbs datė 02 Shkurt 2013 - 15:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Cili pershkrim piktoro? Se kam shkrujt disa

Une piktoro jam vetvetja, madje me teper se vetvetja sepse kaq vite ne forum nuk kam asnje shok apo shoqe. Nuk di te shaj nga mbrapa dhe as te gjykoj dicka qe duhet kuptuar me pare. Mbasi kuptoj, atehere te le ne rrugen tende por pa dashur te perzihem ne gjera qe s'me takojne dhe s'me japin ndonje satisfaksion. S'mund te mohoj faktin qe kam qene ne qender te vemendjes edhe pse kam pasur gjithmone nje fjale te mire per kedo

bravo cecilia


Postuar nga cecilia datė 02 Shkurt 2013 - 15:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
bravo cecilia


Flm gibbs. Edhe 100, se re telef duke e permend


Postuar nga RIP Gibbs datė 02 Shkurt 2013 - 15:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Flm gibbs. Edhe 100, se re telef duke e permend

ti po qe e ke kuptuar thelbin e vertet te kapitalizmit


Postuar nga cecilia datė 02 Shkurt 2013 - 15:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
ti po qe e ke kuptuar thelbin e vertet te kapitalizmitPostuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 15:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po kerkoj nje menyre si te ricikloj gjithe keto dardha
Hiqju bishtat. Hahaha shaka se perderisa jane dardha nuk bejne dam.


Postuar nga RIP Gibbs datė 02 Shkurt 2013 - 15:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha ceciliake plotesisht te drejte dhe jo vetem kaq...


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 15:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Cili pershkrim piktoro? Se kam shkrujt disa

Une piktoro jam vetvetja, madje me teper se vetvetja sepse kaq vite ne forum nuk kam asnje shok apo shoqe. Nuk di te shaj nga mbrapa dhe as te gjykoj dicka qe duhet kuptuar me pare. Mbasi kuptoj, atehere te le ne rrugen tende por pa dashur te perzihem ne gjera qe s'me takojne dhe s'me japin ndonje satisfaksion. S'mund te mohoj faktin qe kam qene ne qender te vemendjes edhe pse kam pasur gjithmone nje fjale te mire per kedo

Te kuptoj shume mire cecilia. Me pak fjale do ta perkufizoja "realitet jashta realitetit"


Postuar nga cecilia datė 02 Shkurt 2013 - 15:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Te kuptoj shume mire cecilia. Me pak fjale do ta perkufizoja "realitet jashta realitetit"


Shume i kuptueshem je ti piktoro


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 15:34:

Keto predikimet per t'i mbushur mendjen s'kuptohet se kujt coc fshehin..thote gjithmone kjo Laura komshia ime. Laura rehat. Do iki fare t'i kerkoj ndonje recete receli. Bishtat po ia heq menjane Piktorit


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2013 - 16:33:

Po mendoj sesa e lumtur jam qe kam nje cun e ka zgjidh problemin e veshjes ai nje pale xhinse nje pulover e dil ne dere tre ore ke armani provo hiq e provo dhe ansje mos blesh kjo eshte bela .Me ka ik dhe rajmondi ta pyesja per armanin ne amerik ka bere ulje cmimi apo jo .Pershendete Lauren mendim i bukur ai i saj


Postuar nga al74 datė 02 Shkurt 2013 - 17:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Po mendoj sesa e lumtur jam qe kam nje cun e ka zgjidh problemin e veshjes ai nje pale xhinse nje pulover e dil ne dere tre ore ke armani provo hiq e provo dhe ansje mos blesh kjo eshte bela .Me ka ik dhe rajmondi ta pyesja per armanin ne amerik ka bere ulje cmimi apo jo .Pershendete Lauren mendim i bukur ai i saj


"la rinascimento" - Milano javes qe kaloi kishte ulje cmimesh. psh nje bluze kushtonte diku te 700 euro. tashi qe te blesh nje bluze apo nje fustan me cmime te tilla do te thote te marresh rroge te majme e mos e cash koken te pagush qera apo noj mutuo ose te kesh noj pule qe pjell flori.
une nuk do ta blija kurre e aq me teper pasi lexon "Gomorra" apo merr vesht sa č kostoja e prodhimit e nje iphone.
gjithsesi ky eshte mendim mashkulli qe kurrsesi nuk mund te krahasohet me "prakticitetin" e nje femre.


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2013 - 17:11:

Po pra flitet per njerez qe marrin rroga te majme, njeres dmth bejne 2 pune, punojne dhe me trune, i bie te flene dhe me kufje ne vesh shkojne ne pune dhe te semure ndonje here ,marrin kohe femijes njeres qe jane krenare me veten dhe ate qe kane arrituar por ama kane kenaqesine te blene dicka qe kushton dhe 500 euro nje here ne 2 o 3 muaj sepse skane vese si duhani, lozja ne makinete.Po flisja per veten ne kete rast dhe ti prandaj u pergjigje .

P.S Bera nje perjashtin qe tu pergjigja sepse nuk doja qe te mendoje se kam frike te pergjigjen o me ke kapur mat por kjo qe ke shkruar me duket me shume cmire inat dhe motiv per debat nga na jote sesa llogjike.


Postuar nga bruni22 datė 02 Shkurt 2013 - 18:23:

1

2

3


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2013 - 21:26:

Gati te perqafoj jastikun nje dite e gjate e lodhshme por shume e bukur me vjen keq qe mbaroi .


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 21:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Gati te perqafoj jastikun nje dite e gjate e lodhshme por shume e bukur me vjen keq qe mbaroi .
2-0 ndeshja Bionde mbeta me pult ne dore sa tek 5 sa te 370.
Megjithese me pelqen shume spektakli tek 5 nuk e di pse me sillet nje mendim alla shqiptarshe rreth atij rudit dmth rreth hurit.


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2013 - 21:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
2-0 ndeshja Bionde mbeta me pult ne dore sa tek 5 sa te 370.
Megjithese me pelqen shume spektakli tek 5 nuk e di pse me sillet nje mendim alla shqiptarshe rreth atij rudit dmth rreth hurit.kujt i thua amon 4 dhoma 4 televizore 2 vete ne shpi dhe te gjithe te bllokuara nga kalamoni ste le te shofesh nje gje si shpirti i keq ben Ate po shofim dhe ne car mendimi mo qe eshte pak gay po dihej rezultati amon ai i romes dje me cuditi po ku i sotmi aspak te shofim cfare do bejme ne neser .


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2013 - 21:33:

po fershellej


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 21:35:

Gabim Ad

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
po fershellej
Gabim
E para nuk fershellehet naten.
e dyta eshte akoma e premte.
e treta pse po fershelle njihere.


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2013 - 21:38:

per shume arsye

e para po nigjoj kong me te fershellyme
e dyta du te mblidhen shejtonet
e treta kot per pordh :p


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2013 - 21:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
po fershellej


tani e gjete te fershellesh ti qe une doja me fljet gjume


Postuar nga cecilia datė 02 Shkurt 2013 - 21:39:

Paske pjerdh piktoro, asht e shtune akoma


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2013 - 21:40:

ti Cec di me fershelly?


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2013 - 21:41:

Te kam thene piktor mos ha shume pjeshka se natarron dhe ditet .


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 21:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Paske pjerdh piktoro, asht e shtune akoma
hahahaha oooo sa kam qesh se eshte gjynaf me qesh kaq shume naten.


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2013 - 21:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
po lexoj urimet per ditelindjen, qe pata dje, sigurisht


pardon gibbs

hajt e 100 me shnet e pare e me nje nuse te virgjer :p


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 22:23:

Po amelcohem dhe po lexoj Pessoa


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 22:25:

Konkurrence full HD..


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 22:30:

Jeni e lutur te na vini ne dijeni per ndonje rrezik te mundshem.


Shtabi Emergjences
Firma, vula


Postuar nga Eria datė 02 Shkurt 2013 - 22:31:

Po shoh ca behet ne forum ne kete ore, mungese e gjate


Postuar nga Katilesha datė 02 Shkurt 2013 - 22:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po shoh ca behet ne forum ne kete ore, mungese e gjate


Hahahahahahaha kesaj i them une "rrene e bardhe"


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 22:36:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Katilesha


Hahahahahahaha kesaj i them une "rrene e bardhe"Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 22:46:

Dulcis a po sheh italia's got talent se me mbyti sonte me te qeshura.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 22:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Dulcis a po sheh italia's got talent se me mbyti sonte me te qeshura.

Ciappa la gallina ciappa la gallina ciappa la gallina cocodč

Jo jo.. cne..


Postuar nga Piktor datė 02 Shkurt 2013 - 22:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Ciappa la gallina ciappa la gallina ciappa la gallina cocodč

Jo jo.. cne..

La gallena dulcis la gallena. hahah
edhe ky tipi tjeter i forte.
Kjo Italia ka thesare te pafundme.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2013 - 22:53:


Postuar nga Eria datė 02 Shkurt 2013 - 23:19:

Plane mizore


Postuar nga Piktor datė 03 Shkurt 2013 - 21:35:

Po shoh ndeshjen. jam i lodhur, bore dhe diell.
Dite shume e bukur sot, plot me diell.


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.