Forumi Horizont Gjithsej 176 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Mejhone "REHATI" (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18229)


Postuar nga ishpeshtimi datė 16 Janar 2008 - 12:09:

Smile Mejhone "REHATI"

Me ne fund endrra mu realizua.
Staffi e miratoi kerkesen time per tu shkeputur nga bashkepronesia,qe kisha me Treshin mbi "Shamaten".

"Shamata" mbyllet!
Njoftimin per lejen e hapjes te lokalit te ri,si pronar i vetem,ma dergoi vete Moderatorja me dy zemra Eria.
E falenderoj publikisht!

Shtate muaj Shamate....bile,bile sherr e shamate.

C'fitova une nga ajo pijetore?
0,00000000000

Ortaku im u martua disa here,defreu me vajza ruse ne Siberine e larget dhe ne fund na u zgjodh bashke me Demin cifti me Hot!!!

Une vec nje fejese te shkurter me bilioneren,pata dhjetra peripeci.
Bane, debim nga kazinot,futje ne burg te plakut,perplasje pellazgjike me Konten,ftohje me Lelan per ceshtje perdorimi ironie pa kriter dhe me e madhja,ajo qe s'ja fal vehtes kurre-Meria me Ari Labin.
Arrita deri aty sa ta mallkoja ne mp:
"Tu mbarofte benzina e gjeneratorit!"

Tani erdhi koha te kem kete lokal te vogel dhe ta shkoj jeten REHAT.
Nuk me duhet me as fejesa dhe as martesa.Bilionerja,e zhgenjyer nga sjellja ime ne shtrat(une nuk i heq kurre bokserat)u kthye ne Kurve e madhe.

Ja ta pij me fund kete raki manaferrash qe e kishte bere i jati i Treshit.

Te fillojme nje kapitull te ri.Shtatanikja Shamata ma mori te keqen!

PS.Ndalohet Enigma te beje kembe ne kete lokal.Vjet me vajti ters!


Postuar nga Glaukus datė 07 Janar 2011 - 20:19:

Postuar nga lule datė 07 Janar 2011 - 20:19:

Opaaaaaaaaaa Bjonde aman ate tmire qe e ke ,e ke sta mer kush na knoqe me kto konge ... Glak kape dreqen prej rrypash e ma sill ketu shpejt

Jashaaaaaaaaaa Niquaaaaaaaaaaaaaa

Rati dyzet vjece flen me mamin


http://www.youtube.com/watch?v=NAtEyEKzoho


Ore si sdi una me i hudh konget si ju mer ? se kom harru me pyt


Postuar nga Glaukus datė 07 Janar 2011 - 20:24:amon te keqen Fleur , mos me fut ne rrug te gabume po na ngelin rrypat ndor dhe ..... ( apo sjam dhe iēik si tap sonte ) ......


Postuar nga lule datė 07 Janar 2011 - 20:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus


amon te keqen Fleur , mos me fut ne rrug te gabume po na ngelin rrypat ndor dhe ..... ( apo sjam dhe iēik si tap sonte ) ......Keq fort ..se qeke tap ..mjafton tmoresh masat


Postuar nga BIONDIA datė 07 Janar 2011 - 20:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
Opaaaaaaaaaa Bjonde aman ate tmire qe e ke ,e ke sta mer kush na knoqe me kto konge ...po kur ju them une qe te gjithe vdesin per keto kenge po keni icik si turp me e pohu se gjasme dukeni jashte mode ky hahahaah

Aha degjoje icik mire Vizo dhe pse nuk eshte orgjinalen mja trego icik dajes....
Postuar nga Vizioner datė 07 Janar 2011 - 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIApo kur ju them une qe te gjithe vdesin per keto kenge po keni icik si turp me e pohu se gjasme dukeni jashte mode ky hahahaah

Aha degjoje icik mire Vizo dhe pse nuk eshte orgjinalen mja trego icik dajes....hahahaha Bionde, tamam per midene e dajes. Ai Raki ne keto do gjithe diten Jo, sa eshte kthy prap ne Itali e ka kthy me vere tani, ska ma Raki


Postuar nga BIONDIA datė 07 Janar 2011 - 21:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizionerhahahaha Bionde, tamam per midene e dajes. Ai Raki ne keto do gjithe diten Jo, sa eshte kthy prap ne Itali e ka kthy me vere tani, ska ma Raki
po une pse e vuna dajes ja di shijen se me ka shijen e babit


Postuar nga Piktor datė 08 Janar 2011 - 12:33:

Mejhanja u rinovua.
Per nostalgjiket mesazhet i keni ketu:
http://www.forumihorizont.com/showt...&threadid=15264

Glak ftoi njerzit.


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 18:16:

po per hajer i qofte rinovimit de...


  Gjithsej 176 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.