Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 11 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shkarkime - Download (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=347)
-- Kerkimi juaj per Download mbaron ketu!!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15331)


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 28 Janar 2008 - 15:50:

Lightbulb Kerkimi juaj per Download mbaron ketu!!!

http://download.ir/archives.html
Kerkimi juaj per Download mbaron ketuMund te gjeni GJITHCKA!
Nuk do te keni me nevoje te shikoni WEB-e te tjere per te download-uar!Nje keshille : pajisuni me nje browser i cili te kete mundesine per te kerkuar fjale brenda faqes si psh Mozilla!Enjoy!


Postuar nga THe_AnSwEr datė 05 Shkurt 2008 - 03:31:

shume programe, por dhe shume qe nuk bejne punen, dmth kan dal expire


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 05 Shkurt 2008 - 15:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Korcari si yll
shume programe, por dhe shume qe nuk bejne punen, dmth kan dal expire


Asgje nuk eshte perfekt!!!

Por ky web... eshte thuajse... perfekt!


Postuar nga THe_AnSwEr datė 05 Shkurt 2008 - 20:06:

u mundova per Vete TE merja nje KEYGEN qe mendova qe funksiononte per Norton Security, Po nuk funksionoj, Sprovova shum programe.....


Postuar nga Dr_Devil datė 14 Shkurt 2008 - 19:18:

edhe mua nuk mu duk ndonje gje e madhe. !

Nese doni me te vertete nje parajse per shkarkim dhe qe te funksionojne shkoni te warez-bb.org
Ka rreth nje gjysem milioni anetare dhe ja vlen me te vertete.


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 14 Shkurt 2008 - 19:27:

warez forume ka sa te duash...
Nqs doni po ju keshilloj nje shqiptar alb-warez.net


problemi eshte se ketu ( http://download.ir/archives.html ) jane te koncentruara ne nje vend te vetem...


Forumi ka te mire se mund te diskutosh rreth nje produkti te caktuar!

Po edhe aty ka info, rreth nje software-i, filmi, etj...


Gjithsesi ... shume mire jane edhe forumet !


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 14 Shkurt 2008 - 19:47:

... shembull... nga
alb-warez.net ...SUPER AIO (ALL IN ONE) SOFTWARE
ENJOY


Postuar nga THe_AnSwEr datė 14 Shkurt 2008 - 19:53:

Gje interesante....


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 14 Shkurt 2008 - 20:02:

Arrow 30 LOJRA, ALL IN ONE


http://rapidshare.com/files/90116780/30_AIO.part1.rar
http://rapidshare.com/files/90116816/30_AIO.part2.rar
http://rapidshare.com/files/90117183/30_AIO.part3.rar


pass : war10ck


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 14 Shkurt 2008 - 20:06:

PO KERKONI WINDOWS VISTA?!

... edhe pse ta shpif... !!!


Per vetem 1.8 MB, mund ta shkarkoni tani!
Eshte nje arkiv i tipit "KGB", prandaj eshte kaq shume i kompresuar!!!


shkarkojeni ketu : http://rapidshare.com/files/28397922/Vista_IN_1.4MB.rar


  Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »
Trego 11 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.