Forumi Horizont Gjithsej 1913 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Vizioner datė 12 Shtator 2011 - 04:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylansa shum i ha nje zot e din qe kur skam skuq
Bujrem, se kam akoma edhe per sotCitim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Verte na paska marre malli. O Vizio, duhet edhe garnitrura me domate te grire e te ferguar lehte.. Oj none ku je.
Eeehh, ku eshte nana, ku eshte!
Po dhe gjithe jeten nuk rrihet duke thirr nanen.
Kete rruge-menyre zgjodhem dhe duhet te kenaqemi dhe me ato gjera qe gatujme vete
Citim:
Po citoj ato qė tha Iyua

Kjo kafja duket e mire. Can i have some 2?
Sidomos kur e bej une
Po e bej dhe nje per ty dhe po e leje ketu, kur te vish ta keshe gati


  Gjithsej 1913 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.