Forumi Horizont Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga lule datė 13 Shtator 2011 - 20:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus

tu pa Millanin , tu pi i got vere me Dylanin dhe ......... tu prit Lulen

p.s. Dylan mos mluj me dure .... se t'myti LuljaO Glakkkkkkkkk ec se po t'pres te pim maton.
Ti e di qe s'ta kam merakun un


Ma hoqi trrunin p.c s'me hapet ndeshja e Milanit..
kush me jep ēik linkun?


  Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.