Forumi Horizont Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Piktor datė 14 Shtator 2011 - 17:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Dreq!

Lere se na mbyten bubuzhelat, sapo keputa nje vile rrushi e lava mire e mire dhe sapo desha ta haja kishte qene mshefur nje cimice dhe i vinte era.
Perfundimish po ha nje molle te kuqe marlene.


  Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.