Forumi Horizont Gjithsej 176 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Mejhone "REHATI" (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18229)


Postuar nga Glaukus datė 08 Janar 2011 - 22:23:
hajde mer Al ku ma ke gjet njat shishe ............. vetem me ex pihet aty


nga nji pije per sa jan nlokal


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 22:34:

o raki rrushi mre
urno ene mezen...


Postuar nga BIONDIA datė 08 Janar 2011 - 22:36:e cdo qaj sonte do me kapi me te qame pije ...


Postuar nga Glaukus datė 08 Janar 2011 - 22:37:
eeeeeeeeeeee ku po mshti nepsin me kto gjojna ti ...... vallaji edhe helena me u ēu prej varri - nuk e ndrroj kto momente me ate lloj mezeje


Bionde .... tmush vllai jot nji dopio ty , i fusim nji tkthyme me ex .................. dhe na morrshin tkeqen dashnit e vjetra , krijojm te reja ne


Postuar nga BIONDIA datė 08 Janar 2011 - 22:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus

vallaji edhe helena me u ēu prej varri - nuk e ndrroj kto momente me ate lloj mezeje


Bionde .... tmush vllai jot nji dopio ty , i fusim nji tkthyme me ex .................. dhe na morrshin tkeqen dashnit e vjetra , krijojm te reja nepo e mushe goten ti u natarrova ma keq une sdi kush o reja e kush e vjetra raki gla e te shkoje lume ...amon apo sme hap dhe fleuri ca tema sesi te lejme te dashurit qe na fut melankoline ma shume ...
ja kjo kenge me dejti pa pire Vizo ku je ...


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 22:57:

ca paski qen te djegem per dashni mre...brez i shthurem


Postuar nga BIONDIA datė 08 Janar 2011 - 23:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
[B] ca paski qen te djegem per dashni mre...brez i shthurem
line mo neper ara me bar ngelem ...spo merret vesh pse na ka hip kjo vape nga rakia o nga dashnia ...al larg duret nga lemimet e ballit he te keqen se bahet xheloze ceci ...gla nga humbe ti


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 23:13:

Gla i ka ngel taka ...nuk o Charlotte mer jahu mo e ferko ashtu

jo mre se i kom kap bisht , masanej Ceci nuk o zheloze ...

dashnia o zjarm e munohena me e fik me raki...djeg mren e djeg jasht , nuk ka det qe na shun ....

apapapa...ne te dy na zuni vapa...


Postuar nga Glaukus datė 08 Janar 2011 - 23:14:po shikojsha Bigbardhin .... edhe iēik Barcelonen

ku Ceci ? ku Angel ? ku Fleur ? ........

aaaaaaaaa prandaj mu dukte si sandale e njoftme ajo muve e Al ??


Postuar nga BIONDIA datė 08 Janar 2011 - 23:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74

apapapa...ne te dy na zuni vapa......car akulli moj ne plasem ...ulu al e na mbush gotat ...


  Gjithsej 176 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.