Forumi Horizont Gjithsej 176 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Mejhone "REHATI" (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18229)


Postuar nga lule datė 09 Janar 2011 - 00:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus


po shikojsha Bigbardhin .... edhe iēik Barcelonen

ku Ceci ? ku Angel ? ku Fleur ? ........

aaaaaaaaa prandaj mu dukte si sandale e njoftme ajo muve e Al ??
Prezent e mo ca kishe..stu nejt pa mu e ja erdha erdha Oj Bjonde ca temash mi trafte naj lloto ty..ndaj nele anej ti ke dashurickat me Al ahhahahahahahaah

Pike meshire ska kjo gru


Popullore Elbasani-do ta pi rakine

http://www.youtube.com/watch?v=Db65YXA197E


p.s Glak ku e kom goten un mer?


Postuar nga Vizioner datė 09 Janar 2011 - 06:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


po e mushe goten ti u natarrova ma keq une sdi kush o reja e kush e vjetra raki gla e te shkoje lume ...amon apo sme hap dhe fleuri ca tema sesi te lejme te dashurit qe na fut melankoline ma shume ...

ja kjo kenge me dejti pa pire Vizo ku je ...Paska pas aheng mejhonja mbreme!
Ah cma zune kete fundjave me pune, edhe sot kushedi kur mbaroj!

Bani qejf bani, se pagun Glak. Ky Al vetem per te pire vete eshte, asnjehere per t'qeras


Postuar nga Vizioner datė 10 Janar 2011 - 13:38:

-Ma mire me ty e fukara, se sa pa ty...

Pershendes mejhonsit
Postuar nga al74 datė 12 Janar 2011 - 21:36:

Glak mirserdhe n'vetmi

hajt me fund ...kjo o per raki me eks...robi prej hallit ca nuk bo...ku xhuli?


Postuar nga Piktor datė 12 Janar 2011 - 21:39:

ja sa te vije kamarierja dhe do pime e do ta djegim.
Ad te ofroj une.


Postuar nga Glaukus datė 12 Janar 2011 - 21:43:

Postuar nga cecilia datė 12 Janar 2011 - 21:45:

Refuzoj te behem (edhe sikur per 5 min) kamariere

S'ju ve turp nje goc e vetme ktu dhe ju hiē

Hajdeni ēohuni 1her !


Postuar nga al74 datė 12 Janar 2011 - 21:48:

po Cec robi mejhonaxhi ka nevoje me bo i kompliment kamarieres ri...
qyqjaaaaa


Postuar nga Vizioner datė 12 Janar 2011 - 21:49:


Postuar nga Piktor datė 12 Janar 2011 - 21:50:

urime Cecit kamarieres me te re te Mejhones.
Me duket vetja si D'artaniani.


  Gjithsej 176 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.