Forumi Horizont Gjithsej 176 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Mejhone "REHATI" (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18229)


Postuar nga al74 datė 12 Janar 2011 - 21:51:

me shnet duhonin Vizio...urdhno ene i dopio raki e mirserdhe ke klubi i buRRave


Postuar nga Vizioner datė 12 Janar 2011 - 21:57:

Pse mer Al, ku paskam qene une?!

Gezuar dhe na dasem te Glak

Ku eshte kamarierja? Hajde pune te mbare Cec dhe mos u lodh shume se ketu vetem sherbim dune robt


Postuar nga Glaukus datė 12 Janar 2011 - 21:59:
rrofsh o Vizion

shneti i juj


Postuar nga al74 datė 12 Janar 2011 - 22:02:

ke qen beqar mer jahu...robi kur njef femnen fillo , dahon , raki , bigjoz
shkurt muhabeti fillo e respekto veten
kta quhen alete burrnie ...
hajt gzuar...or Glak mo i fol kamarieres n'sherbim!


Postuar nga Piktor datė 12 Janar 2011 - 22:07:

kamarierja e paska mendjen tek ndeshja.
glak ku i gje kta kamariere.


Postuar nga Vizioner datė 12 Janar 2011 - 22:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
ke qen beqar mer jahu...robi kur njef femnen fillo , dahon , raki , bigjoz
shkurt muhabeti fillo e respekto veten
kta quhen alete burrnie ...
hajt gzuar...or Glak mo i fol kamarieres n'sherbim!Po une qe jam vetem ose deri ke kafja e duhnai?!

Glak i takon me i fol se ka parlline ketu ne mejhone

Kamarierja na iku....pse valle?!


Postuar nga Glaukus datė 12 Janar 2011 - 22:12:aaaa sonte se kom menien te puna , ka qen dite e lodhshme ............. 8 ball det ka pas Piktoro


Postuar nga cecilia datė 12 Janar 2011 - 22:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Pse mer Al, ku paskam qene une?!

Gezuar dhe na dasem te Glak

Ku eshte kamarierja? Hajde pune te mbare Cec dhe mos u lodh shume se ketu vetem sherbim dune robt
Nuk luj venit Jam tu pa Fatos Lubonja ne Opinion


Postuar nga Glaukus datė 12 Janar 2011 - 22:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha ceciliaNuk luj venit Jam tu pa Fatos Lubonja ne Opinion
sa here te kam thon , mos i kthe kurrizin tavolinave , se dehen njerzit

edhe vish uniformen here tjeter .... jo kshu


Postuar nga Piktor datė 12 Janar 2011 - 22:18:

8 balle? Po shamadori dukej?


  Gjithsej 176 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.