Forumi Horizont Gjithsej 176 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Mejhone "REHATI" (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18229)


Postuar nga Vizioner datė 12 Janar 2011 - 22:26:

Ne une po largohem ne gjume.

Mejhonja qenka ne krize sonte

Naten te gjithve.


Postuar nga Piktor datė 12 Janar 2011 - 22:29:

Naten Vizio.
Naten dhe nga une Mejhonja..


Postuar nga Glaukus datė 15 Janar 2011 - 22:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Ne une po largohem ne gjume.

Mejhonja qenka ne krize sonte


nga do bi kriza ???
osht tjeter gjo gjumi dhe tjeter gjo kriza ................kurre skena me pas krize ne Mejhone Vizion ............... sepse osht Mejhone ( ēdokush pin nji gote dhe ............... )
e kalon ate momentin e krizes ..... qofte edhe me gjum apo me pije .........................imagjino sikur ne mejhone te ishin Faja , Ingmetalboy dhe Diabolic ............. pale po ti shtojm edhe Bris dhe ........

une skisha per tu deh kurre


Postuar nga Glaukus datė 15 Janar 2011 - 22:40:pa llogarit edhe grupin e sherrit : Bionde , Cecilia , Fleur , Piktor e AL


Postuar nga Glaukus datė 16 Janar 2011 - 00:25:

pse po me shijon kaq shume xhek daniells sonte ?!sikur te kish vetem dhimbje koke


Postuar nga dylan datė 16 Janar 2011 - 13:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus
pse po me shijon kaq shume xhek daniells sonte ?!sikur te kish vetem dhimbje koke
po se ehste e mir o lalo per at ke ma na qet nga nje teke me kafe


Postuar nga Piktor datė 16 Janar 2011 - 19:59:

Dylan do te behesh ti kamariere apo te thirrim kete te rene.


Postuar nga BIONDIA datė 16 Janar 2011 - 20:00:Piktor do vallezojm ?


Postuar nga cecilia datė 16 Janar 2011 - 20:02:

Eh e gjete dhe ti

Une,u pa puna do pres Al-in


Postuar nga Piktor datė 16 Janar 2011 - 20:05:

Bionde kete kenge e qa shelgu, po na sill ndonje pogonishte kur te vije kjo kamarierja e re.

lere qe e paska prenotuar ceci me al kete.


  Gjithsej 176 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.