Forumi Horizont Gjithsej 176 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Mejhone "REHATI" (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18229)


Postuar nga BIONDIA datė 16 Janar 2011 - 20:07:

ah mor Al se kur duhesh nuk je ti ...i hoqa sandalet une po kercej zbathur ................sssssssssssssssssssssssssssssss hopppppppppppppppppppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...piktoro kjo si te duket ....

hajde amnor tundu doje valle ti ja ku i ke


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 16 Janar 2011 - 20:34:

Bjonde sa e ke nr e kembes ti?


Postuar nga BIONDIA datė 16 Janar 2011 - 20:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Bjonde sa e ke nr e kembes ti?


40 hey po njah here me vin dhe 39 varet ...ti hey ...


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 16 Janar 2011 - 20:39:

Ja ashtu me prespektive dhe une, 40 per 38. Do m'i lesh nja dy xhiro ato sandalet?


Postuar nga BIONDIA datė 16 Janar 2011 - 20:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Ja ashtu me prespektive dhe une, 40 per 38. Do m'i lesh nja dy xhiro ato sandalet?


Nuk besoj se do te vinin ...une ti jap po kam hall se 2 numra me te vegjel duken tek sandalet bien shume ne sy cizmet i vesh dhe me corape leshi o te pambukta nuk duken ...do noj kamomil ti se une per vete po e pi nje se sme ze gjumi ...


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 16 Janar 2011 - 20:49:

Dua.

Gati?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 16 Janar 2011 - 21:00:

Sa vajti ora andej?


Postuar nga BIONDIA datė 16 Janar 2011 - 21:02:

Gati car imagjinate qe kam


Postuar nga BIONDIA datė 16 Janar 2011 - 21:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Sa vajti ora andej?


hahaha 22 .03 hahahah ora per te fjet se neser me pret nje dite jashte mase e lodhshme ...ske nevoje per komplimente ...


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 16 Janar 2011 - 21:03:

C'e pyet mo.. sandalet dua une


  Gjithsej 176 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.