Forumi Horizont Gjithsej 176 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Mejhone "REHATI" (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18229)


Postuar nga Deb* datė 17 Janar 2011 - 00:14:

Du birre. Kam qejf te dehem sot.


Postuar nga shelgu datė 17 Janar 2011 - 02:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Du birre. Kam qejf te dehem sot.


Boh? Edhe ti Deb? Nuk lejohet se Glaku ka sjell turli milet ketej. Do vish te shkojme te dy tek ajo godina perkarshi? Te jam nje birre dhe nje votke falas. Te tjerat i pagun vet. Oj.

 


Postuar nga Glaukus datė 17 Janar 2011 - 20:50:kishe noj vrejtje ti Shelgo per klientelen ketu si ylla i kena ... si shpirta

nga nji birre per sa jan n'Mihone ... dhe ato qe do vine
( qeras vete sonte se kom marre haber te mire )


Postuar nga BIONDIA datė 17 Janar 2011 - 21:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74

a t'pershendes i here me ket se m'pelqe
pse me pershendet me kenge kaq domethenese re cun don me me be xheloz Orfeun ti apo si e ke hallin Gla nga ishe ti kalo tek albumi fotografik he te keqen


Postuar nga Glaukus datė 17 Janar 2011 - 21:11:rrugve gjith diten
ja ta shikoj tani Bionde ...

do pime nga nji gjo te nxehte ne ? ēfar do marresh ti ?


Postuar nga BIONDIA datė 17 Janar 2011 - 21:23:

me jep cte doje e bardha zemer se sot o ja them o vdesPostuar nga lule datė 17 Janar 2011 - 21:24:

Ku e kam karriken un , apo duhet me rezervu , Bjonde kapsh naj lloto se na knoqe me keto kong

Glak ca haberi me mor? se jam kurioze un e di ti


Postuar nga Glaukus datė 17 Janar 2011 - 21:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukusnga nji birre per sa jan n'Mihone ... dhe ato qe do vine
( qeras vete sonte se kom marre haber te mire )prit e Fleur iher ti , oj direkt e ke karrigia ti je bo per mall 5 dit tap ka nejt njoni nga merzija .


Bionde .... varet se ēfar do ti thuash , ke tre variante :

- po qe pune dashnije ..................- pime wiski
- po qe pune biznezi .................... - pime redbull
- po qe pune sherri ...................... - pime raki dhe e bojm vdek ( vi te jap nji dore edhe une )


Postuar nga BIONDIA datė 17 Janar 2011 - 21:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
[B ,Bjonde kapsh naj lloto se na knoqe me keto kong

[/B]


qyqa ci du lekt une moj une dua dashni kjo thote leke as qeni si ha leket ..............ku e kam vizon iher se i akm ven kengen e preferume

me shkoi jeta ne dashni
qysh nga mbremja ne menjges
kush ka lindur apaci
arapci do te vdese.....
....se dashni shpirti im Orfe
e permbys krejt dynjane
fukaran e ban zengjin
dhe zengjinin fukara


Postuar nga lule datė 17 Janar 2011 - 21:33:

Po citoj ato qė tha Glaukus


prit e Fleur iher ti , oj direkt e ke karrigia ti [B]je bo per mall 5 dit tap ka nejt njoni nga merzija .


ahahahhahaahahah e mos e thuj ti qeke bo tap u vdeksha un mer zot ene un po tqeras me ket kongen

BES KALLAKU --- KATUNARI GANGSTA

http://www.youtube.com/watch?v=Kz5I6tN8YcY


Bjonde lekt si han as qeni,, si e ka ajo konga i her?


  Gjithsej 176 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 1757 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.