Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Deb* datė 28 Maj 2009 - 13:32:

Unhappy Cfare po te mundon ne keto momente?

Me mundojne shume gjera ne keto momente. Nuk di ke te vecoj me pare. Secila meriton nje teme me vete.

Po ty cfare po te mundon?!


Postuar nga IntrIgante datė 28 Maj 2009 - 13:54:

vapa...teza perfundimtare e masterit...burokracira idiote....deshira per plazh...detaje te tilla dmth


Postuar nga Iyua datė 28 Maj 2009 - 17:00:

Planet ....!


Postuar nga Enya datė 13 Gusht 2009 - 02:42:

Pagjumesia.


Postuar nga shelgu datė 13 Gusht 2009 - 02:50:

Po ty Deb?


Postuar nga dylan datė 13 Gusht 2009 - 03:06:

mu mendimet sme lene te qete


Postuar nga Enya datė 17 Gusht 2009 - 02:44:

Qetesia.


Postuar nga Deb* datė 20 Shtator 2009 - 14:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha Enya
Qetesia.


Me mundon qetesia e ketij forumi. Hyn shkruan dicka dhe del. S'ka debate, komunikim. Njesoj sikur hedh dicka ne ditarin tend personal dhe del. Pse kaq te heshtur?!


Postuar nga Deb* datė 20 Shtator 2009 - 14:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus
Po ty Deb?

Nga ke humb ti se ka ngel forumi i shkrete pa ty. Kane ik te tere pas teje.:p


Postuar nga Petter datė 20 Shtator 2009 - 14:23:

Me mundon jorgani, po me duket si shume i rende :p


Postuar nga Roi5 datė 12 Tetor 2009 - 06:14:

Me mundon qe nuk jam ne Vendlindje sot.....


Postuar nga lezhjani-82 datė 12 Tetor 2009 - 06:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Roi5
Me mundon qe nuk jam ne Vendlindje sot.....
Edhe mua


Postuar nga dylan datė 12 Tetor 2009 - 14:40:

asnje gje krejtesisht e qete


Postuar nga bucimakja datė 12 Tetor 2009 - 14:57:

kam me dal me ble buken.................


Postuar nga AndreaPirelli datė 12 Tetor 2009 - 14:59:

Me duhet te zbrazem ................. para se ti hyj gjelit .........


Postuar nga dylan datė 12 Tetor 2009 - 15:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll
Me duhet te zbrazem ................. para se ti hyj gjelit .........


cdo i besh qyqa


Postuar nga Deb* datė 31 Tetor 2009 - 21:57:

Me ka humb cel. Se ku me ka rene nje Zot e di.  Do ta kthej njehere shtepine permbys mos ma kane hedh kalamajt gjekundi.


Postuar nga Piktor datė 31 Tetor 2009 - 22:05:

Beji nje zile me cel tjeter se e gjen kollaj pa permbys shpine. Nqs ske cel tjeter jepi nr naj tjetri e te beje zile.


Postuar nga Deb* datė 31 Tetor 2009 - 22:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Beji nje zile me cel tjeter se e gjen kollaj pa permbys shpine. Nqs ske cel tjeter jepi nr naj tjetri e te beje zile.


I kam rene me tel e shtepise, por s'po degjoj gje. Nuk ka shume mundesi te me kete rene jashte. E kerkova dhe ne makine, por hic. Zilja bie, por.....Po se gjeta  sot do ta bllokoj numrin.


Postuar nga BIONDIA datė 31 Tetor 2009 - 22:42:

me mundojen disa fjale te thena pa menduar ...nga nje qe konsideroja pak mik....


Postuar nga Deb* datė 31 Tetor 2009 - 22:44:

E gjeta me ne fund, ufaaaaaaaaaaaaa!


Postuar nga Piktor datė 31 Tetor 2009 - 22:46:

E gjeta me ne fund, ufaaaaaaaaaaaaa!
Shyqyr moj se na bere merak.


Postuar nga BIONDIA datė 31 Tetor 2009 - 22:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
E gjeta me ne fund, ufaaaaaaaaaaaaa!
Shyqyr moj se na bere merak.Dedora meqe piktori na u merakos kaq shume jepi nunmrin qe kur te humbi heres tjeter te ben nje cerr ky ...na bane me zemer do flija me endrra e gjete se gjete


Postuar nga Piktor datė 31 Tetor 2009 - 23:14:

Asgje.


Postuar nga Vizioner datė 01 Nëntor 2009 - 08:13:

... heshtja!!!


Postuar nga dylan datė 09 Nëntor 2009 - 01:23:

largesia e nje njeriu qe me mungon tmerresisht


Postuar nga cancer datė 09 Nëntor 2009 - 20:00:

the boss


Postuar nga dylan datė 09 Nëntor 2009 - 20:51:

asgje ne ket jete sme mundon em shume se facti cfare nje person i zemres sime mendon per ty gjithe me mundon ky mendim e sdo kem pergjigje kurre
sa shume do doja ta dija sa shume


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 17:57:

dhimbja e kokes


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 18:12:

kjo dhimbja e kokes eshte ngjitese jo vetem kur e degjon por dhe kur e lexon c kemi shejtone ? mire biondja po spo ma e var mo as ti


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 18:16:

ckemi Noto ja si me dhimbje koke sot ; mire ti ?


Postuar nga dylan datė 13 Nëntor 2009 - 18:18:

Talking

tylenol shejtone


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 - 18:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
kjo dhimbja e kokes eshte ngjitese jo vetem kur e degjon por dhe kur e lexon c kemi shejtone ? mire biondja po spo ma e var mo as ti


po cte beje biondia me pare o erius ...burri ...kalamoni...te dashmit e zemres ...nje jam e shkreta ...cke ti qe te dhemb koka ..kush te ka merzit ...mund te dergoj nje perqafim nga larg qe te iki dhembja e kokes


Postuar nga dylan datė 13 Nëntor 2009 - 18:24:

Wink

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


po cte beje biondia me pare o erius ...burri ...kalamoni...te dashmit e zemres ...nje jam e shkreta ...cke ti qe te dhemb koka ..kush te ka merzit ...mund te dergoj nje perqafim nga larg qe te iki dhembja e kokeshalle halle kjo dynja

po pertoj te ngrihem laj duart kjo me mungon se e bana ket tasture pis


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 18:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
tylenol shejtone


me ben alergji dylan me con ne spital per 1 dhimbje koke pastaj


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 19:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIAshih shih biondja c'te thithme te lezecme te bon hic mi shejtone, laj, thaj, shplaj, persetje dylan,shiko ose hic, hic asigjo


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 19:10:

une them qe te ndrosh monotonine duhet me ju ndryshu rradhen atyre qe the pra thaj laj perseris e shpelaj ... lool

kjo dhimbja e kokes po me acaron nervat .... po iki tja fus 1 gjys ore gjume ne vaske me uje te ngrohte ishalla nuk mbytem


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 19:18:

kur e kisha vasken e merja me shum pertese te beja bagnio... tani qe se kam me mungon ik, ik lum si ti qe do e ferkosh, prekesh, shplashe, etj.


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 - 19:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
shih shih biondja c'te thithme te lezecme te bon hic mi shejtone, laj, thaj, shplaj, persetje dylan,shiko ose hic, hic asigjo


ku ishte e thithmja re cun

me mundon qe ste kam afer e te kerkoj nje keshille


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 - 19:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
bionde, sta them ku e ndjeva thithjen sepse mar ban


...ka ca njeres qe si mungon fantazia dhe km larg i jap ate kenaqesi ...ti do bam me zor re cun ...


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 19:46:

bionde


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 - 19:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
bionde


cte mundon keto momente erius
mua me mundon qe spi dot nje cinarre


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 19:53:

dil bionde ne ballkon... mundohu te kujtosh cunat e klases pare fillore, kujt ja kishte qefi me ty, e pse si more mare te gjith tu i puth qe ne ate moshe... te shko cinarja per shtat oal qef


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 19:53:

ti mos permend cinarren ketu moj eshte njesoj si me permend litarin ne shtepine e te varurit lool


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 19:56:

mu kujtua nje budallik i klases pare apo e dyte se mbaj mend hahahaha me njonen


Postuar nga BIONDIA datė 13 Nëntor 2009 - 19:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
dil bionde ne ballkon... mundohu te kujtosh cunat e klases pare fillore, kujt ja kishte qefi me ty, e pse si more mare te gjith tu i puth qe ne ate moshe... te shko cinarja per shtat oal qefTe kujtoj keto gjera me duhet nje skede Malboro or cun ...shejtone po ty moj bije cte mundon


Postuar nga erious datė 13 Nëntor 2009 - 20:05:

kam qen ul ne bank me njonin (mistrec i keq ky ) ne ate koh kan qen ca banko te larta, nejse i bien kalemi ktij dhe ulet pa te keq per ta kap, kur ngrihet me thot avash-avash qe i pash p...n (njones)... ame mos u tall i thash, jo te betohem ka ardhe ne shkoll pa brek me tha s'kuptoj asigjo qe e pash hahaha... ca boj un ? hodha kalemin e ulen, kur kjo nderkoj e kapi motivin per ca u ula un e filloje tu mbyll komet e me shikonte keq, me erdhi plasje dhe i them me i zo gjynofqari, o me icik-icik hahahaha


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 20:08:

ja me moren ne cel tani hajde se po te presim me thane... ju thashe nuk vij se jam me dhimbje koke vazhdoni .... kur me vjen 1 sms pas 5 minutash qe thoshte ..... po e them sic qe e shkruajtur looool

te shtrifte ndonje gje e eger .... hajde merre vesh se cka dash te thote autori me ket shprehje


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 20:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha erious
kam qen ul ne bank me njonin (mistrec i keq ky ) ne ate koh kan qen ca banko te larta, nejse i bien kalemi ktij dhe ulet pa te keq per ta kap, kur ngrihet me thot avash-avash qe i pash p...n (njones)... ame mos u tall i thash, jo te betohem ka ardhe ne shkoll pa brek me tha s'kuptoj asigjo qe e pash hahaha... ca boj un ? hodha kalemin e ulen, kur kjo nderkoj e kapi motivin per ca u ula un e filloje tu mbyll komet e me shikonte keq, me erdhi plasje dhe i them me i zo gjynofqari, o me icik-icik hahahaha


hahahaa ca kalamoni i keq

mua kujtua klasa e pare aty qe thoni ju takova e "dashurine" e pare te jetes sime
e sot me kujtohet emri Genci quhej .... kishte syte bojeqielli qe tip i lezecem e shume palluq hahahaa i shkreti ai cka heq kush e di nga bohet tani


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 20:31:

une klasen e pare deri te 3 e kam bere te 1 shkolle pastaj deri ne te 5 ne 1 shkolle tjeter me pas te 1 shkolle tjeter ku ishte e shkolle muzike deri ne te 8ten. prej kesaj te fundit kam 2-3 shoqe te ngushta muzikante shume te njohura ketu nejse ....

pastaj ato te tjerat i kam pas fikse jo kaq dramatike sa 8-vjecaren hahahaaa

kisha kohe qe nuk kujtoja femijerine tani qe po e mendoj holle holle ka qene e bukur e kam qene tip qe me te rriturit isha e urte si qingj thoshin kjo eshte kalamoni me i urte ne bote kurse me moshataret e mi slija 2 gur bashke binjake mo ca ti bosh


  Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.