Forumi Horizont
Trego 40 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Libri Guinness i FH. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18049)


Postuar nga Deb* datė 31 Tetor 2010 - 14:36:

Talking Libri Guinness i FH.

Ketu do shkruhen thyerjet e rekordeve nga anetaret. Cili mendon se ka thyer ndonje rekord ne forum?
P.sh po e nis me Fleurs
1)Fleurs de l'orne- Me daten 28 Tetor 2010 ka hap 11 tema te reja.

2)Katilesha ka numrin me te madh te postimeve deri tani 11117


Postuar nga SmoKer datė 31 Tetor 2010 - 14:43:

Komplimete per temen deb ....


I vetmi person qe felet me shume English ne forumiHorizont eshte kurti


Postuar nga al74 datė 31 Tetor 2010 - 14:50:

mendimet e castit me filozofike te te gjitha koherave mbajne firmen e Fajes


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 31 Tetor 2010 - 15:06:

Amoni - U than tasin shenjave te pikesimit.


Postuar nga Deb* datė 31 Tetor 2010 - 15:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Amoni - U than tasin shenjave te pikesimit.

Do shtoja dhe figurinave.


Postuar nga Lela_Dr datė 31 Tetor 2010 - 15:12:

Rekord dhe per anetarin Deab qe mund te kete mbi 10 llogari ne forum Sme kujtohen gjithe emrat, por do ti gjej.


Postuar nga Klodel datė 31 Tetor 2010 - 15:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Amoni - U than tasin shenjave te pikesimit.


sa kam qeshur me kete shprehjen, e kisha harruar.


Postuar nga lule datė 31 Tetor 2010 - 15:24:

1)Fleurs de l'orne- Me daten 28 Tetor 2010 ka hap 11 tema te reja.Oh un thashe pse me ngau lemza mu

Un skam shume qe t'jap Opinine se si njof mire antaret e sdu me thon naj budallik..do vecoja :

Qetsine e Kotka qe me beri pershtypje... Very Nice

..dhe embelsin qe karakterizon Cecilia .


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 31 Tetor 2010 - 15:24:

Eria, AngelDevil, Katilesha e deri diku dhe Deb - rekord ne nderrim avataresh


Postuar nga kurt datė 31 Tetor 2010 - 15:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
mendimet e castit me filozofike te te gjitha koherave mbajne firmen e Fajes
filozofike dhe politike.
fajtori edhe kur do jet tu ba sex i thote dashnores, stop! ndeze driten... dua transparence!


Postuar nga AndreaPirelli datė 31 Tetor 2010 - 17:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*

Do shtoja dhe figurinave.Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Amoni - U than tasin shenjave te pikesimit.


Lene mo se me kane lone pa brek tani ............... mi kane heq te gjitha ikonat ene s'dun me i rregullu ...............


Postuar nga cecilia datė 01 Nëntor 2010 - 13:23:

Keni harru me te rendesishmen


Dashurite e intrigat forumore


Postuar nga lezhjani-82 datė 01 Nëntor 2010 - 14:14:

Lela_Dr, Adminja me kohe me te gjate ne forum, 4 vjet e gjysem... Un 3 e gjysem...

Moderatori me kohe me te gjate ne forum, Lord_Of_The_Strings 4 vjet.


Postuar nga Deb* datė 01 Nëntor 2010 - 14:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Edhe pyet

Jane bo lomsh di une vetem

Hey lela edhe ty me duket sikur te kane lidh me njonin ktu. S'di sa e vertet eshte (fus edhe veten time brenda)


cece, ti pershembull kryeson per intriga dashurie me te dyja gjinite, sidomos me ate femerore.


Postuar nga Eria datė 01 Nëntor 2010 - 17:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Eria, rekord ne nderrim avatareshE te mendosh qe ne fillim mbaja vetem nje,e kam pasur nja dy vjet .....Raimondi,per perdorimin e --------------- ????????????????? -------------------- ,,,,,,,,,,,,,,,,,......................... edhe romaneve me ngjyra..qe une heq dore ti lexoj qe ne fjaline e pare


Postuar nga Deb* datė 01 Nëntor 2010 - 18:54:

Postimet chit-chat u fshine. Ju lutem permbajuni temes.Flm.


Postuar nga SmoKer datė 01 Nëntor 2010 - 20:38:

dreqja-shkodrane - Per kohen e gjate qe ka kaluar Fajtorichat


Postuar nga Fajtori datė 02 Nëntor 2010 - 01:17:

Klodel, anetarja me e vjeter qe shkruan akoma.


Postuar nga Eria datė 02 Nëntor 2010 - 10:12:

Glak,anetari i vetem qe nuk shkruan asnjehere pa BOLD


Postuar nga Lela_Dr datė 03 Nëntor 2010 - 00:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Lela_Dr, Adminja me kohe me te gjate ne forum, 4 vjet e gjysem... Un 3 e gjysem...

Moderatori me kohe me te gjate ne forum, Lord_Of_The_Strings 4 vjet.Per ate pune Admini me i vjeter ketu eshte Faja, por po e marr si Guiness


Postuar nga AndreaPirelli datė 03 Nëntor 2010 - 00:38:

Lela ............ anetari qe rri me vone ......................


Postuar nga Lela_Dr datė 03 Nëntor 2010 - 00:40:

Ncuq. Prap Faja ma merr dhe per Orare.


Postuar nga lezhjani-82 datė 03 Nëntor 2010 - 01:00:

E me Lela po Faja asht founder, kshu qe asht e nenkuptueshme.


Postuar nga Lela_Dr datė 03 Nëntor 2010 - 01:04:

Po dhe une per te mire e mora. Hyj ne Guinessin e forumit.


Postuar nga Deb* datė 03 Nëntor 2010 - 14:04:

dreqja anetarja e vetme qe perdor si avatar jo vetem fytyren, por pamjen e plot te saj.


Postuar nga SmoKer datė 03 Nëntor 2010 - 14:16:

fleurs de l'orne- Per nr e madhe te temave ne nenforum Erosi ...


Postuar nga amor alucius datė 06 Nëntor 2010 - 13:09:

Lezhjani me fotot bytha-prapas.


Postuar nga lezhjani-82 datė 02 Prill 2012 - 13:17:

Besimitari me ekstremist eshte F-xhunior.


Postuar nga lezhjani-82 datė 02 Prill 2012 - 13:23:

AngelDevil ja ka marre katileshes me numer postimesh 13886


Postuar nga bruni22 datė 02 Prill 2012 - 14:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
AngelDevil ja ka marre katileshes me numer postimesh 13886peperinka thuaj!


llafazane e madhe esht!


Postuar nga lule datė 02 Prill 2012 - 14:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha SmoKer
fleurs de l'orne- Per nr e madhe te temave ne nenforum Erosi ...


... Smoker eh e keqe e domosdoshme


Postuar nga Lela_Dr datė 02 Prill 2012 - 14:46:

Luleeeeeeeee sa i bukur avatari?


Postuar nga lule datė 02 Prill 2012 - 20:20:

Hahahaha Lela i bukur po jo aq sa per t'hyr ne Guiness

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*

cece, ti pershembull kryeson per intriga dashurie me te dyja gjinite, sidomos me ate femerore.Tashi keq me femrat keq me meshkujt

Si kam nr , po them se ti Deb hyn ne Guiness per nr me tmadh te sondazheve


Postuar nga Deb* datė 02 Prill 2012 - 23:45:

Meqe e thua ti, dhe mundet.
Vizioneri mban rekordin per numrin e kafeve te pira ne forum, lol.


Postuar nga lorie datė 03 Prill 2012 - 15:25:


Postuar nga lule datė 05 Prill 2012 - 21:12:

Sexy hyn ne librin e Guinness me dt 3 ka ven mbi 10 kenge


Postuar nga RAIMONDI datė 06 Prill 2012 - 05:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Lezhjani me fotot bytha-prapas.


Amorja qe e ka mendjen ...se prapthi lol


Postuar nga Vizioner datė 06 Prill 2012 - 08:59:

Thumbs up

Citim:
Deb*
Vizioneri mban rekordin per numrin e kafeve te pira ne forum, lol.


Jo vetem ne Forum, por edhe ne Real.

* * *

RAIMONDI, per vizat (---) dhe pikat (....) qe ven neper Textet qe shkruan


Postuar nga Petter datė 06 Prill 2012 - 16:27:

Admirali per 'hmmmmmmm-et'

amori per 'pordhet'

Raimondi per 'kur kisha nje dashnore'


Postuar nga RAIMONDI datė 06 Prill 2012 - 19:43:

Kam edhe nje tani ....kjo per iventar


 
Trego 40 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.