Forumi Horizont Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 220 221 222 223 224 225 226 227 228 [229] 230 231 232 233 234 235 236 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Korrik 2012 - 07:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
E mir o mir,Dulcius mos u merzit Do behet mire ...

Ashtu them dhe une posi, me mire do behet.. ne nje vend do shkojme te gjithe ne fund te fundeve


  Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 220 221 222 223 224 225 226 227 228 [229] 230 231 232 233 234 235 236 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.