Forumi Horizont
Trego 5 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=251)
-- Erdha (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=908)


Postuar nga Sirena datė 12 Maj 2003 - 03:06:

Erdha

Pershendetje forumista !
Erdhi dhe sirena midis jush, ngushtohuni pak qe te kete dhe vend per mua
Eshte kenaqesi te jesh pjesemarresh ne nje forum kaq simpatik, te thjeshte(e theksoj, jo shume i komplikuar )
Une jam Sirena , jam nga vlora, dhe tani banoj ne usa
Kush ka pyetje per personin tim, me shkruani
shpresoj qe te kaloj mire midis jush!

Nuk e di se cfare mund te them qe te prezantohem, megjithese gjysmen e anetareve ketu i njof dhe me njofin , ve bast tani nuk u shkon ne mendje kush jam, po sidoqofte, keni bere nje pune me mend me keto mesazhet private

all the best Sirena nga vlora


Postuar nga (msd)Ins[]mniac datė 12 Maj 2003 - 04:29:

Sirena mire se erdhe patriote lol. Ca eshte ai muhabet, do ngushtohemi qe cke me te.

peace!


Postuar nga Keni datė 12 Maj 2003 - 05:02:

Mire se erdhe

Ej sirena mirese erdhe komshi. Jam i gezuar qe me erdhi dhe nje komshije ne kete forum. Shpresojme t'ja kalojme mire... Te uroj gjithe te mirat. Po te dhuroj dhe nje tufe me lule qe te tregoj sa te mire jemi ne te ketij forumi


Postuar nga Sirena datė 12 Maj 2003 - 16:19:

Muuaaaaaaaaahhhhhhhhhhh!
Si rrusha ju kam, Ins[]mniac (bobo sa te ngaterruar e ke kete nickun o njesh) , nuk e dija une qe ishe nga vlora ti, ja u beme grup tani, flm per mirepritjen,
Keni, thx per lulet lal, je shume i mire
ju pershendes te dyve me nje kenge te Cris Isak , Falling in love, e cila me pelqen jashtazakonisht shume

shendet


Postuar nga Sy_jeshilja datė 12 Maj 2003 - 16:44:

Mire bere qe erdhe, po shtohen rradhet ,po shtohen, po si shume vlonjate u beme ketu
Kam harruar une tju them qe jam LABE ?
Sirena, ke nje mesazh ne privat nga une , te uroj qe te te duken te gjithe simaptike ketu.

Sycka


 
Trego 5 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.