Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shqiperia, traditat kulturore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=114)
-- Cillin shtet e kemi mike? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16550)


Postuar nga lezhjani-82 datė 07 Nëntor 2008 - 19:39:

Juliani me gjithe shokun tend yllirianfighter nuk mund te hapni tema provokative cilin shtet kemi me mik dhe futni aty serbine e greqine qe jemi ne luftera dhjetra vjecare me to.....nese tema do kishte pasur sens pozitiv do ishte dalluar por kjo0 ketu duket 100 metra larg qe eshte provokative.

Sa per ate temen e kosovareve ata jane vllezerit tane dhe pike diskutimit!


  Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.