Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shqiperia, traditat kulturore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=114)
-- Cillin shtet e kemi mike? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16550)


Postuar nga diabolic datė 07 Nëntor 2008 - 19:47:

Re: une

Citim:
Po citoj ato qė tha juliani_al
une mendoj greqia!
na ka ndihmuar shum!
dhe ne rastin e gerdecit!Ti shoku duhet ti kesh terheq nja dy viza se te mos ishe i droguar sdo e kishe thene kete qe the mesiper.

Epo pike e zeze qe edhe te kishim mik edhe greqin nuk e kisha degjuar ndonjehere.
Sa per te te kujtuar memorjen po postoj kete video qe sapo e kisha postu ne nje teme tjeter.

http://www.youtube.com/watch?v=TvcVBG7zLyI


  Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.