Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shqiperia, traditat kulturore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=114)
-- Cillin shtet e kemi mike? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16550)


Postuar nga belga datė 08 Nëntor 2008 - 14:51:

vendi me i afert per shqiperine tash eshte Kosova si i thone nje fjale feja e shqiptarit eshte shqiptaria!
Shqiptaret besojne ne forcat e veta dhe s'i kerkojne ndihme askujt? pershendetje belga


  Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.