Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shqiperia, traditat kulturore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=114)
-- Cillin shtet e kemi mike? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16550)


Postuar nga landi1 datė 06 Nëntor 2008 - 19:43:

Re: ..

Citim:
Po citoj ato qė tha illyrianfighter
po dihet se nje nga keto shtete!
kam shkruajtur mike pa pika sepse tastatura ime eshte me ndryshe!po pse mer shoku edhe po te kishte tastjere tjeter ashtu shkruhet? eh medet hallit thuj. Shkruhet "mik" dhe jo "mikė" sic pretendon zotrote sepse ne fjalorin e gjuhes shqipe nuk ekziston fjala "mikė", as e shkruar dhe as e folur.

dhe nese ka germe me pak ose aspak te perdorur ne gegerisht eshte germa "ė"


  Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.