Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shqiperia, traditat kulturore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=114)
-- Cillin shtet e kemi mike? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16550)


Postuar nga lezhjani-82 datė 07 Nëntor 2008 - 19:32:

landi ketu nuk mund te lejohen sharjet nga kushdo vine ato nga moderatoret ne adminat apo vete fajtori....

Juliani_it, i kam thene se do marri ban nese shkruan me mesazhe antinacionaliste dhe kaq

Skam qejf te diskutoj me ketu, kto mesazhet do fshihen!


  Gjithsej 19 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 19 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.