Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Nga te gjithe dhe per te gjithe! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10355)


Postuar nga amoxil datė 03 Janar 2006 - 22:54:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha football [/i]
[B]

Freeee mor lol e ka free. Po ene free qe e ka askush si shkon:) nuk po i shet dot i shkreti ;) [/B][/QUOTE]


ene avokatin per free e kam.............


Postuar nga tresh datė 04 Janar 2006 - 18:28:

analiste...edhe ti e prishe....
BAKLLAVA eshte embelsire turke jo shqiptare......po ma perktheve pellagzshe e ha edhe une.....:p :p
vetem BARI I THATE---SANA eshte embelsire shqiptare :D:D


Postuar nga Admirali datė 16 Nëntor 2006 - 21:29:

Hmmm

Si qe puna, kush u bo tape, kontinenti? Se me thane qe nga gezimi qe u bo moderator kishte pire uthull ne vend te veres :D:D:D


Postuar nga Cindi datė 16 Nëntor 2006 - 21:34:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Demokrate4ever [/i]
[B]vertet qe e meritoi fitoren football,por Emmitt e meritoj me shume nga partnerja e tij,apo jo? [/B][/QUOTE]

Une mendoj se Emett e meritoi se ishte nje good listener dhe me shume degjonte, se sa fliste. Ishte karakter shume pozitiv dhe mos harro se te jesh futbollist dhe good dancer jane dy gjera krejt kontradiktore. Jo cdo futbollist mund te behet good dancer. Une me kete sy e pashe.
Pastaj vete qeshja e tij tregonte se me c'njeri pozitiv kishim te benim.

Edhe Mario me Carinen ishin shume te mire, por Emett beri ate qe ishte e pamundur per personalitetin e tij.

He was a good father, a good husband, a good dancer, a good futbollist dhe mbi te gjitha a good listener...........prandaj korri sukses.


Postuar nga lost_soul datė 16 Nëntor 2006 - 23:10:

un propozoj per:
futhbolli, camcakizidhi, nikas geixhmbrixhi, janullatosi, stenllaqi, etj etj..


Postuar nga Enya datė 16 Nëntor 2006 - 23:28:

Ehe, filluat tani nje loje mjaft te veshtire.
Te forten po ua tregoj te gjitheve(Pse football dhe un nuk flasim me):
ca me ndodhi kur po shkembeja mesazhe me Football.
Filloj dhe shkruaj,
"E shikon Konte....":D
haahahahahahahahahahahaha, dhe mesazhi ishte nisur per tek Football.
Qe ate nate me vrau ndergjegja karshi teje, ndaj dhe po te kerkoj te falur publike.
Nejse, me fal Football(as qe me bie ndermend t`i shkruaj me mesazh kujt).
Kaq kisha une.


Postuar nga kontinenti datė 17 Nëntor 2006 - 00:56:

Re: Hmmm

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Admirali [/i]
[B]Si qe puna, kush u bo tape, kontinenti? Se me thane qe nga gezimi qe u bo moderator kishte pire uthull ne vend te veres :D:D:D [/B][/QUOTE]

Se mos u gezova per vete un. Un u gezova dhe per ty dhe ...a te rrihej ty pa mu?


Postuar nga kontinenti datė 17 Nëntor 2006 - 01:01:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha GANGOO [/i]
[B]Ehe, filluat tani nje loje mjaft te veshtire.
Te forten po ua tregoj te gjitheve(Pse football dhe un nuk flasim me):
ca me ndodhi kur po shkembeja mesazhe me Football.
Filloj dhe shkruaj,
"E shikon Konte....":D
haahahahahahahahahahahaha, dhe mesazhi ishte nisur per tek Football.
Qe ate nate me vrau ndergjegja karshi teje, ndaj dhe po te kerkoj te falur publike.
Nejse, me fal Football(as qe me bie ndermend t`i shkruaj me mesazh kujt).
Kaq kisha une. [/B][/QUOTE]

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha....mos nxirr sekret Gangooo...hahahahahaha, sepse ktu po bejme kospiracionin e gjithe botes.
Here tjeter perdor passwordin qe e dime vetem ne...hahahahaha.
Kujdes!
Armiku na pergjon.
Bobooo...sa sekret i madh qe ka dale ne shesh.


Postuar nga kontinenti datė 17 Nëntor 2006 - 01:02:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha lost_soul [/i]
[B]un propozoj per:
futhbolli, camcakizidhi, nikas geixhmbrixhi, janullatosi, stenllaqi, etj etj.. [/B][/QUOTE]
Kjo po.
Jane me vlera emrat aty, por duhet me i nderru emrin forumit.
Me i vu emrin; Kakaqis Forumis.


Postuar nga Cindi datė 17 Nëntor 2006 - 14:28:

Shume zhurme per asgje............

Ku e lame muhabetin...Si qajne bebet???????????


  Gjithsej 7 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.