Forumi Horizont Gjithsej 64 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Nga te gjithe dhe per te gjithe! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10355)


Postuar nga Cindi datė 16 Nëntor 2006 - 21:34:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Demokrate4ever [/i]
[B]vertet qe e meritoi fitoren football,por Emmitt e meritoj me shume nga partnerja e tij,apo jo? [/B][/QUOTE]

Une mendoj se Emett e meritoi se ishte nje good listener dhe me shume degjonte, se sa fliste. Ishte karakter shume pozitiv dhe mos harro se te jesh futbollist dhe good dancer jane dy gjera krejt kontradiktore. Jo cdo futbollist mund te behet good dancer. Une me kete sy e pashe.
Pastaj vete qeshja e tij tregonte se me c'njeri pozitiv kishim te benim.

Edhe Mario me Carinen ishin shume te mire, por Emett beri ate qe ishte e pamundur per personalitetin e tij.

He was a good father, a good husband, a good dancer, a good futbollist dhe mbi te gjitha a good listener...........prandaj korri sukses.


  Gjithsej 64 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.