Forumi Horizont Gjithsej 64 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Nga te gjithe dhe per te gjithe! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10355)


Postuar nga Eria datė 28 Shtator 2007 - 16:49:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha notorious [/i]
[B]un se shikoj nė modifikimin e profilit ktė opsion... [/B][/QUOTE]

Shko tek [B]Profili[/B],dhe e treta nga fundi thote [B]Profesioni[/B],ne te djathte ke nje kuti bosh ku siper shkruhet [B]Profesioni i ri[/B].Aty mund te shkruash ate qe do dhe te klikosh ne fund Publiko ndryshimet.
Besoj me te qarte se kaq ska !:)


  Gjithsej 64 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.