Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 24 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Me Aktiv (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14478)


Postuar nga KRIZA datė 10 Shtator 2007 - 04:06:

Me Aktiv

MENDOJ SE FORUMI DUHET TE JETE ME AKTIV.
DUHET REKLAME E GJERE PER TE NQS DONI QE TE FUNKSIONOJE.
NJE FORUM QE NUK KA TEMA TE REJA DHE PERGJIGJE PER MUA NUK ESHTE NJE FORUM I GJALLE DUHET TE PUNOJME TE GJITHE QE FORUMI TE GJALLEROHET DHE TE BEHET AKOMA ME I BUKUR.


Postuar nga SEXI datė 10 Shtator 2007 - 13:15:

[B]Ashtu mendoj dhe une... :)[/B]


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Shtator 2007 - 15:56:

Kriza jam dakort me ty. Por edhe forumi eshte faqe interneti si shumica e gjithe faqeve....sigurisht anetaret jane te lire te zgjedhin frekuentimin e perditshem si dhe te shperndahen edhe ne faqe ose ne forume te tjera.

Thjesht qe ky forum eshte nje nga me te vjetrit i cili eshte frekuentuar dhe lexuar nga shume persona...dhe mendoj qe i eshte larguar interesimi qe ka pasur dikur.


Postuar nga varka datė 11 Shtator 2007 - 19:39:

une personalisht mendoj qe ky forum po iken per lesh dhe kjo per nje arsye te vetme(sipas meje) anetaret qe po e frekuentojne forumin jane pa nivelin e duhur.
E keqja e kesaj eshte qe dhe ata dy tre syresh me te cilet ja vlen te shkembesh ndonje ide pa u share jane larguar apo jane duke u larguar.


Postuar nga diabolic datė 11 Shtator 2007 - 20:15:

Sa per te qene aktiv u be 4 vjet qe jam tek ky forum dhe shume kane ikur dhe shume te tjere kane ardhur.
Tema ka nga te shume llojtat por temat qe mua nuk me pelqejn jane ato me chit - chate ku jane thjesht per te rritur numrin e mesazheve .
Puna eshte se cdokush shkruan aty ku gjen vetveten.
Une e kam strofullen time ne forum dhe vazhdoj te jem aktiv atje sa per temat e tjera vazhdojm te futemi ne menyre sporadike...

Forca forumihorizont...


Postuar nga erzeni_be datė 12 Shtator 2007 - 00:33:

Per hiē gje desh u be deti kos ketej...:D:D:D

 

Qe te mos dal nga tema, kjo ēeshtja e ringjalljes se forumit eshte ngritur e ringritur me shume te drejte disa here, por edhe sikur te mos kishte ndodhur ashtu, ne si staf nje gje te tille e kemi patur shqetesimin dhe preokupimin tone konstant.

Arsyet e kesaj e gjendje qe disi edhe mund te leje per te deshiruar jane nga me te ndryshme. Niveli i anetareve, i moderatoreve e shume e shume arsye te tjera...

Megjithate se shpejti do te kete te reja ne kete forum, e le te shpresojme se secili nga ne do te mundohet te kontribujoje seriozisht per ta pasuruar kete forum dhe njekohesisht edhe njohurite dhe kulturen e tij duke shkembyer mendime e eksperienca, dhe jo t'i shnderrojme ato (temat) ne chit-chat sikur qe fatekesisht ndodhi edhe ne kete teme.

 

Mire u lexofshim :)

 

ju flm

erzeni.


Postuar nga varka datė 12 Shtator 2007 - 02:16:

o erzeni nuk eshte cit cati qe me shqeteson po menyra sesi lejohen te shprehen disa anetare .
"druri i shtrember prish gjithe turren e druve" prandaj duke pastruar forumin nga disa qe anetare te cilet vijne dhe dhkruajne vetem nga nje fjali pa lidhje, i futin ndonje te share ose ofendim dhe largohen per te bere te njejten rutine dite per dite , do behet emundur dhe rigjallerimi i forumit duke afruar te larguarit dhe duke gjalleruar ata te cilet jane ne medyshje te rijne dhe shkruajne ne te njejtin forum me injorante apo te shkojne neper forume te tjera.
Per tu bere me konkret ne nenforumi i politikes ( ku une shkruaj vazhdimisht} tek tema e luftes kunder krimit dhe korrupsionit hidhi nje te lexuar 5-6 postimeve te fundit dhe ska nevoje per koment.


Postuar nga misterioz datė 12 Shtator 2007 - 06:38:

:duartroki :duartroki :duartroki
Me fal zotni po te jete per injorant ti e ke te shkruar ne balle qe nji ore larg.Kur flet dhe ti mo per zgjuarsi vaj medet.Ti qe do te qellosh me plumba gjysmen e popullit .Ke folur tamam si kryetari organizates baze te partise punes dmth si Sala ne kohet si the si the me qafsh : qe druri shtrember prish gjithe turren .... te prishen ty drurin e drejte si tek kapedani ha ha i forte..... po shoke forumi do gjallerohet me inisiativen e shokut varke ,biles per kete ky druri "drejte"propozon dhe nisma paralele si psh te afrohen te larguarit dhe te perjashtohen ata qe shajne keshtu gjallerohet forumi.

:duartroki :duartroki :duartroki


Postuar nga erzeni_be datė 12 Shtator 2007 - 07:41:

"rrugaē" :D , Pse kaq agresivitet dhe ironi?!!!

Pse t'a kemi  apo me mire ta keshe aq te veshtire te permbahesh ndaj tjetrit qe mendon ndryshe nga ty!

Sa per Salen dhe personalitet e kohes, sa do e veshtire apo e peshtire te jete duhet te jemi te vetedijshem se jane pjese e aktualitetit shqiptar dhe nuk na zbriten nga qielli.

Pra , duhet te mundohemi , ne jete e kudo , qe te mblidhemi e te bashkohemi, mosperputhjet e mendimeve te na sherbejne si pasuri , si diversitet jo per te etiketuar njeri-tjetrin me lloj lloj "titujsh" e pastaj s'ngelet gje , te kapim drunjte e armet apo ketu ne forum psh te dalim nga nena e familja.

Nejse , se s'jam me i miri nder ju per te bere moral, por postimi jot i mesiperm s'me pelqen fare eshte problematik dhe to njoftohet si i tille.

 

Per varken.

Chit chati, mendoj se prish shume pune, sepse devijon diskutimet rruge e pa rruge duke dale dhe te ngjyrat e atyre....:D , te mbush faqe te tera dhe nese do te kishte dikend qe deshironte te fliste per temen do t'i duhen te shfletoje faqe te tera per te gjetur fillin... nese i duken akoma gjurmet ne horizont. lol

Per punen e chit chatit fajin e kane sa anetare te caktuar, qe ndoshta vetem aq kane ne koke, aq edhe moderatoret me "zemergjeresine" e tyre. Nejse, se eshte problem tjeter ky!

Sa per te ashtequajturen largim anetaresh, duhet ta dijme se jemi ne nje forum dhe si i tille s'kemi asnje angazhim ne te. Kush te doje mund te ike, e kush te doje mund te rikthehet (sikur ndodh shpesh) e kush te doje mund te vije.

Drunjte  e shtrember sikur thua ti, vertete deformojne tere turren por nuk mund te deformojne drunjte e drejte dhe fundja  per zjarr te dy kane te njejten vlere...:p:D

 Te politika , eshte forum delikat, qe cilido anetar te jete i kenaqur 100% eshte gati e pamundur, por qe te gjithe duhet te ndjehen te lire ne mendimet e tyre , kjo duhet.

Une e kam thene shume here, duhet te na ndihmoni kur ka ofendime duke i denoncuar, e te ankoheni kur ndjeheni te censuruar.

Nje dite te mbare te gjitheve.

 

 

 


Postuar nga fat_genta datė 12 Shtator 2007 - 09:19:

Debat per nje forum koti


  Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 24 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.