Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 24 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Me Aktiv (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14478)


Postuar nga misterioz datė 12 Shtator 2007 - 12:46:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha erzeni_be [/i]
[B]"rrugaē" :D , Pse kaq agresivitet dhe ironi?!!!

[/B][/QUOTE]

O Erzen po ta kishe lexuar mire shkrimin e atij sdo hidheshe si kacagjel :D sepse tek kjo shprehja e atij "drurit" (le ta zgjedhi vete se ēfare druri eshte ) ketu ----->: [I]do behet e mundur dhe rigjallerimi i forumit duke afruar te larguarit dhe duke gjalleruar ata te cilet jane ne medyshje te rijne dhe shkruajne ne te njejtin forum me [B]injorante [/B] [/I] ....... ai ju ka thene injorante nji pjese te antareve te forumit (me siguri atyre qe s'mendojne si ai) ,veten e tij te siguroj une qe se ka futur tek keta injorante ,atehere me duket qe eshte me e ndershme nga ana ime qe ti them cop ketij "druri"qe injoranti je ti(varka dmth).Ku eshte ndryshimi ne keto postime une te pakten ja them atij troē (fundja i kunderpergjigjem atij).
Eshte njilloj sikur une te hyj ketu dhe te shkruaj qe : tek ky forumi na mbyten budallenjte dhe injorantet ,te gjithe ketu jane copa mishi me dy sy jane kercunj etj .. etj.. ,dhe ne momentin kur dikush t'ma kthente cop mua qe : kercu dhe injorant je vete ,atehere ēudia me e madhe do vinte me mbrapa kur dikush nga moderatoret mos t'me jepnin mua paralajmerim por atij qe me kunderpergjigjej!!!!!!Ēudi hė!!!!!!
- Ndersa ēatin lereni ne qef te vet se pa te do dilte forumi si gje e thate i vyshkyr dmth(se ēme kujon kjo fjala i vyshkyr ) , do dukeshin njerezit si robota qe shkruajne kot,po qejfi aty eshte qe te grricesh pak me tjetrin ja psh tek tema e Leles(s'rri dot pa t'permendur une ty :D ) [I]Pershkruaj Veten me NJE Fjale.......dhe vetem NJE [/I] ,sado qe e ri-titulloj temen Lela qe t'eleminohej ēati prape smund te rrish pa cituar tjetrin ja psh kur dikush shkruan: e vdekur.., ja pergjigjja :na me ti ca thua,rri moj se je mire gjalle,mos e ha ate kokerr ulliri!!
ps.sot kisha bere ne plan qe mos te nxehesha se na u hap koha me ne fund po te lene rehat thuaj ...jo s'te lene.


  Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 24 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.