Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 »
Trego 24 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Me Aktiv (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14478)


Postuar nga misterioz datė 12 Shtator 2007 - 17:10:

pse te politika je kompetent ti keshtu..........

Varka per te miren e kombit te thashe kok loqe se do t'na perēash jug-veri.Edhe pastaj une kok loqe te thash me perkedheli po tani qe po thua qe je edhe kompetent ne politike po e mbush gojen plot dhe po te them : kok k*r :D ,te shkoka emri ri per bese :D .


  Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 »
Trego 24 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.