Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16577)


Postuar nga landi1 datė 13 Nëntor 2008 - 20:42:

Dy here eshte ngritur flamuri ne shqiperi dhe te dy heret e kane ngritur keta te dy me siper :D
Dy figura te kombit qe grinden...eh, tamam shqiptare :D :D :D


  Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.