Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16577)


Postuar nga ksenia datė 14 Nëntor 2008 - 10:13:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Tulipani [/i]
[B]Iq vlora mund te me kishe cuar mp e te me thoje thjesht a mund ta rihapesh ska nevoje per keto flete-rrufe qe me te degjuar i kam ishin te modes para viteve 90.

Une per korrekte e di veten,ndoshta alzajmeri do me lejonte te pakten te te isha pergjigjur.

Ajo teme nuk u mbyll per censure apo gje tjeter, se mos e genjeje mendja ndonjerin po thjesht sepse tema qendrore tashme ishte plotesuar.

gjithsesi do hapet nje tjeter ku mund te diskutoni gjere e gjate e mundesisht njerezishem.

Pershendetje [/B][/QUOTE]
Me falni, po kush jeni ju qe jeni ne gjendje te percaktoni "te njerzishmen" nga "e panjerzishmja"? Per cfare jeni "dipllomuar"?? Cfare "eksperience" keni ne kete fushe??


  Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.