Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16577)


Postuar nga IQVLORA datė 14 Nëntor 2008 - 14:13:

[QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Tulipani [/i]
[B]Iq vlora mund te me kishe cuar mp e te me thoje thjesht a mund ta rihapesh ska nevoje per keto flete-rrufe qe me te degjuar i kam ishin te modes para viteve 90.

Une per korrekte e di veten,ndoshta alzajmeri do me lejonte te pakten te te isha pergjigjur.

Ajo teme nuk u mbyll per censure apo gje tjeter, se mos e genjeje mendja ndonjerin po thjesht sepse tema qendrore tashme ishte plotesuar.

gjithsesi do hapet nje tjeter ku mund te diskutoni gjere e gjate e mundesisht njerezishem.

Pershendetje [/B][/QUOTE]


Duket e ndjen veten shume te pushteteshme Tulipane.Kjo nuk eshte Flete Rrufe,por nje ankese karshi teje si moderatore,apo je me e madhe se nuk e kam pare me vemendje cfare gradash te kane dhene.Tell us!Ne cdo forum qe kam pare ka nje nen forum ku behen ankesa karshi mod & admin si puna jote.Meqenese ke pushtet te madh e mund te besh si te te doje qefi ,atij nenforumi ku antaret e FH bejne ankesa,mund ta titullosh edhe kendi i ''Flete rrufeve''.Nuk ka problem sepse edhe keshtu kritika e verejtje do te behen,por jo si ato qe benin gjyshrit dhe etrit komunist.Jane tjeter soj keto,megjithate te pergezoj qe paske eksperience edhe per F Rr e komunisteve!
Pergjigja juaj me bene te kuptoj qe pervec vesit te servilllekut,ne personin tuaj ka snobizem,ironi e inat te verber.Keto vese nuk te lartesojne por te ulin vlerat Tulipane.Me nje person si ty nuk kam nevoj te komunikoj me PM,por ketu faqe te gjithve.Po te isha ne vendin tuaj une do te perdorja nje taktike tjeter,qe do te me linte te kuptoja mua dhe te tjerve,se ke pak inteligjence femerore.Me pak fjale ju nuk keni eksperiencen e duhur ne kryerjen e nje ''detyre'' shoqerore sic eshte komunikimi me publikun,antaret e FH ne kete rast.
Tulipane se mos me bene ban please!:D Mod & admin nuk je vetem ti,por ka edhe vajza te tjera.Merr shembull nga inteligjenca e tyre ne komunikim!


  Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.