Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=159)
-- Tulipania mbyll temat si Enveri kishat dhe xhamiat (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16577)


Postuar nga IQVLORA datė 16 Nëntor 2008 - 19:17:

Kjo ka qene nje nisme e KQPPSH e perkrahur ne ate kohe fuqi,isht nga familjet komuniste dhe pinjollet e tyre.Bile ka shenja edhe ketu se pinjollet e pinjollve kane nostalgji per ate kohe.


  Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16]
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.