Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Vizioner datė 11 Shtator 2011 - 05:11:


Postuar nga Piktor datė 11 Shtator 2011 - 08:44:

Sapo ndava kete temen.
Tema e vjeter tashme gjendet ne arkiva.

http://www.forumihorizont.com/showt...14&goto=newpost


Postuar nga dylan datė 11 Shtator 2011 - 14:07:

po filloj me pastru shpin ,apo skam pak marshallah ti hy mir mir nje gjys dite pune


Postuar nga Vizioner datė 11 Shtator 2011 - 18:25:

Duke fergu speca te kuq.


Postuar nga dylan datė 11 Shtator 2011 - 18:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Duke fergu speca te kuq.sa shum i ha nje zot e din qe kur skam skuq


Postuar nga shelgu datė 11 Shtator 2011 - 23:48:

Verte na paska marre malli. O Vizio, duhet edhe garnitrura me domate te grire e te ferguar lehte.. Oj none ku je.


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 - 00:17:

asgje solla te palos a rroba ei lashe po bisedoj me ju


Postuar nga Iyua datė 12 Shtator 2011 - 00:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Kjo kafja duket e mire. Can i have some 2?
Duke lene shenden.


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 - 02:13:

po iku shof tv kaloj pak mendimet e marra


Postuar nga Vizioner datė 12 Shtator 2011 - 04:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylansa shum i ha nje zot e din qe kur skam skuq
Bujrem, se kam akoma edhe per sotCitim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Verte na paska marre malli. O Vizio, duhet edhe garnitrura me domate te grire e te ferguar lehte.. Oj none ku je.
Eeehh, ku eshte nana, ku eshte!
Po dhe gjithe jeten nuk rrihet duke thirr nanen.
Kete rruge-menyre zgjodhem dhe duhet te kenaqemi dhe me ato gjera qe gatujme vete
Citim:
Po citoj ato qė tha Iyua

Kjo kafja duket e mire. Can i have some 2?
Sidomos kur e bej une
Po e bej dhe nje per ty dhe po e leje ketu, kur te vish ta keshe gati


Postuar nga shelgu datė 12 Shtator 2011 - 12:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Eeehh, ku eshte nana, ku eshte!
Po dhe gjithe jeten nuk rrihet duke thirr nanen.
Kete rruge-menyre zgjodhem dhe duhet te kenaqemi dhe me ato gjera qe gatujme vete
E mire. Ja gatu kojshija po nuk i ka lezet dora mer. Si me ja ba?


Do mesohemi.


Postuar nga AngelDevil datė 12 Shtator 2011 - 12:57:

Te kam thene mos ha gjellen e botes por te komshijes vllai lool


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 - 14:01:

pi kafen e mjesit te treten ,u myta


Postuar nga shelgu datė 12 Shtator 2011 - 16:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Te kam thene mos ha gjellen e botes por te komshijes vllai lool

Rri o motra se kur na e bote nona specin e fergum...

Di nje fjale te urte:
Kush ha gjellene kojshijes ka mide te mire, thone.


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 - 18:43:

hic per zotin tu ba palle ariu ,ska ma mir mbaje zot per kshu


Postuar nga Eria datė 12 Shtator 2011 - 20:52:

Hic.


Postuar nga dylan datė 12 Shtator 2011 - 21:52:

hic qetsi


Postuar nga shelgu datė 13 Shtator 2011 - 02:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hic qetsi


I ke te lara duart dylan?


Postuar nga Vizioner datė 13 Shtator 2011 - 06:39:

Post


Postuar nga dylan datė 13 Shtator 2011 - 12:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


I ke te lara duart dylan?
i tehs jo me dor aty ...jam

per temen hic po lexoj ju


Postuar nga shelgu datė 13 Shtator 2011 - 13:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylani tehs jo me dor aty ...jam

per temen hic po lexoj juUne ja po shkruaj ketu.


Postuar nga dylan datė 13 Shtator 2011 - 13:18:

lexoj mendoj ,shkruaj nigjoj muzik e kendoj


Postuar nga shelgu datė 13 Shtator 2011 - 14:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
lexoj mendoj ,shkruaj nigjoj muzik e kendojdylan, ke shi gja?

Me bere si merak prandaj te pyes, se nuk e pashe tek keto gjerat qe ke shkruar ma nalt.


Postuar nga dylan datė 13 Shtator 2011 - 17:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgudylan, ke shi gja?

Me bere si merak prandaj te pyes, se nuk e pashe tek keto gjerat qe ke shkruar ma nalt.

ca nenkupton kjo fjala shi per ty mund ta di ,se shume shpesh ke fillu te ma shkruash

psh ka shi sot ne mjes pak tani ka pushu


Postuar nga lule datė 13 Shtator 2011 - 18:41:

Po pres konfirmimin e Fani _tulipanit dhe amelias


Postuar nga al74 datė 13 Shtator 2011 - 18:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanca nenkupton kjo fjala shi per ty mund ta di ,se shume shpesh ke fillu te ma shkruash

psh ka shi sot ne mjes pak tani ka pushupo dylan edhe ti shpesh po e perdor " i qifsha robt" . shelg ta thote pak me bute .

po hedh 1 sy kendej e po mendoja qe anej ka amerika paska fillu me shperthy shqiptarizem nga damaret.


Postuar nga dylan datė 13 Shtator 2011 - 19:27:

po mendoj sa te shpifur jan ba njerzit kan fillu te pin gjak ne vend te ujit


Postuar nga Piktor datė 13 Shtator 2011 - 19:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
po mendoj sa te shpifur jan ba njerzit kan fillu te pin gjak ne vend te ujit
Sepse u jane bere damaret uje.

Ja te kendoj une nje kenge veneziane.

e mio mariņ ze bon
e mio mariņ ze bon
vjene domenika
me ungje kon baston.


Postuar nga dylan datė 13 Shtator 2011 - 19:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Sepse u jane bere damaret uje.

Ja te kendoj une nje kenge veneziane.

e mio mariņ ze bon
e mio mariņ ze bon
vjene domenika
me ungje kon baston.
sen skuptova rrush

po nanen qija ksaj jete duhet me ba njeri mendjen 12 mos me ca bythen per zog none qe han buk e pin uje


Postuar nga Piktor datė 13 Shtator 2011 - 19:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylansen skuptova rrush

po nanen qija ksaj jete duhet me ba njeri mendjen 12 mos me ca bythen per zog none qe han buk e pin uje

He se ta perkthej edhe shqip vetem mos u merzit.
E ke gabim qe thu duhet me fjet mendjen, nje fjale e menēur popullore thote se, uji qe fle spihet. biles hasmi nuk fle.

burri im eshte i mire
burri ime eshte i mire
kur vjen e djela
me njom me shkop(baston).


Postuar nga Glaukus datė 13 Shtator 2011 - 19:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylansen skuptova rrush

po nanen qija ksaj jete duhet me ba njeri mendjen 12 mos me ca bythen per zog none qe han buk e pin uje
shyqyr zotit qe u bo ca kohe qe pi vetem vere


tu pa Millanin , tu pi i got vere me Dylanin dhe ......... tu prit Lulen

p.s. Dylan mos mluj me dure .... se t'myti Lulja


Postuar nga lule datė 13 Shtator 2011 - 20:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus

tu pa Millanin , tu pi i got vere me Dylanin dhe ......... tu prit Lulen

p.s. Dylan mos mluj me dure .... se t'myti LuljaO Glakkkkkkkkk ec se po t'pres te pim maton.
Ti e di qe s'ta kam merakun un


Ma hoqi trrunin p.c s'me hapet ndeshja e Milanit..
kush me jep ēik linkun?


Postuar nga dylan datė 13 Shtator 2011 - 20:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukusshyqyr zotit qe u bo ca kohe qe pi vetem vere


tu pa Millanin , tu pi i got vere me Dylanin dhe ......... tu prit Lulen

p.s. Dylan mos mluj me dure .... se t'myti Lulja
mos fol shume se ta kputa at durdulec qyqe te lash pa te hahahahhahaah


Postuar nga Glaukus datė 14 Shtator 2011 - 00:00:durdulec ?!
.... man men qe ne kopsht ti apo ne klas te pare
...... kan ndryshu gjojnat Dylan


Postuar nga shelgu datė 14 Shtator 2011 - 00:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanca nenkupton kjo fjala shi per ty mund ta di ,se shume shpesh ke fillu te ma shkruash

psh ka shi sot ne mjes pak tani ka pushu


Po shi shiun kupton
Pse me ku te shoj mendja ty?
Glak ruje durdulecin se s'ke nuse pastaj


Postuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 - 00:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus


durdulec ?!
.... man men qe ne kopsht ti apo ne klas te pare
...... kan ndryshu gjojnat Dylan

hahahhahahaha po mendoj si do ta kesh patur durdulecin i vogel oj nona jem hahahah sa nje grimce


Postuar nga shelgu datė 14 Shtator 2011 - 01:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahahhahahaha po mendoj si do ta kesh patur durdulecin i vogel oj nona jem hahahah sa nje grimce


Puuu ca i ka punu.
Glak nuk durohet.
Dylan YT!
hahahaha


Postuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 - 02:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Puuu ca i ka punu.
Glak nuk durohet.
Dylan YT!
hahahaha


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Shtator 2011 - 06:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Sepse u jane bere damaret uje.

Ja te kendoj une nje kenge veneziane.

e mio mariņ ze bon
e mio mariņ ze bon
vjene domenika
me ungje kon baston.


Dreq!


Postuar nga Piktor datė 14 Shtator 2011 - 17:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Dreq!

Lere se na mbyten bubuzhelat, sapo keputa nje vile rrushi e lava mire e mire dhe sapo desha ta haja kishte qene mshefur nje cimice dhe i vinte era.
Perfundimish po ha nje molle te kuqe marlene.


Postuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 - 17:09:

hic shoqni pas shoqnie gjithe diten jam ba si nan tereza bah


Postuar nga Glaukus datė 14 Shtator 2011 - 17:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahahhahahaha po mendoj si do ta kesh patur durdulecin i vogel oj nona jem hahahah sa nje grimcePostuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 - 17:25:

hahahhahaha sa marre u vjen si femra te mluta qe slan gja pa ba


Postuar nga Eria datė 14 Shtator 2011 - 20:22:

Po degjoj muzike


Postuar nga dylan datė 14 Shtator 2011 - 21:30:

laj eshperlaj pa lillje biseda kote me njerz ca me ba duhet me kalu kohen


Postuar nga Vizioner datė 16 Shtator 2011 - 19:10:


Postuar nga Vizioner datė 17 Shtator 2011 - 03:36:

Mjesi gjumashe!

S'paska njeri per kafe ketu? Po e pije vetem atehere.


Postuar nga dylan datė 17 Shtator 2011 - 18:08:

po flas me nje jeten time zot s ai keq ehste me mu po prape se prape e dua


Postuar nga Vizioner datė 18 Shtator 2011 - 07:08:

Cfare po beni tani,tani?!

...se u ba "boze". Cfare behet ne mengjes, pasi ke mbaru "dytyrat" e tualetit, pihet Kafe

Hm...sot duhet te punoj. S'ka fundjave


Postuar nga Piktor datė 18 Shtator 2011 - 07:17:

Miremengjesi Vizoner.
Po pi dhe une nje kafe.


  Gjithsej 39 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.