Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 20:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


Po eshte ne Amerik ai moj jemi diference kohe ...djali me hutoi mua me humben dhe fjalet me humben Altin me pelqen ky emer me kujton dike ...Mos me shiko kshu nga jashte, se jam akoma me i mire nga brenda.


Postuar nga lule datė 31 Janar 2012 - 20:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha altini
Une jam nji manjak seksual i cili ka nje forum


O AD ? ku e kena pa ket prezantim ne mi shoqe?


Postuar nga cecilia datė 31 Janar 2012 - 20:55:

Po shof te NEWS24 Kreshnik Spahiun Live. Me pelqen menyra se si e argumenton realitetin shqiptar.

Me duket si i vetem mes nje tuf uqerish!


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 20:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


O AD ? ku e kena pa ket prezantim ne mi shoqe?
noj cun rrugac nga ata qe kam qejf une mduket

o Bionde do ma lesh mua kete Altinin ... tle fajen lol


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 21:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevilo Bionde do ma lesh mua kete Altinin ... tle fajen loldhe me pyet merre zemra po m trajto mire he te keqen sa per Fajen vjen vete ke une ai ska nevoje ti thuash ti


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:03:

Degjoni vajza, dua t'ju them nji sekret.
Une jam akoma i virgjer dhe dua te ruaj vetem per vajzen e duhur.

Cmenduni tashi me sensibilitetin e kesaj fjalie. Shkulni floket dhe ulerini me ze te larte.


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 21:05:

ktu e dhive mhb sjam e interesume altin


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:08:

Me iku dora se tek nji faqe tjeter po shkruja ne nji forum Japonez me disa vajza Japoneze.


Postuar nga lule datė 31 Janar 2012 - 21:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
noj cun rrugac nga ata qe kam qejf une mduket


Or po qe do e gjej , do e gjej po pse tna lodhi , sdi pse mduket si 1 nga ai ēifti papam qe moren ban
Je anej mi?????


Altino , ne preferojm ēuna me experienc , se tvirgjera jemi vet..
ja psh partneri im i plotson kriteret .....

ndonje gje interesante ēna thua pervec ktyre???


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha luleAltino , ne preferojm ēuna me experienc , se tvirgjera jemi vet..
ja psh partneri im i plotson kriteret .....

ndonje gje interesante ēna thua pervec ktyre???Sa te kesh Altinin ti mos e rruj. Te ul Altini ne kile.
Vetem nji gje nuk i pelqen Altinit. Po te jesh maloke si psh nga Lezha, Tropoja ose Kosova nuk ke llafe mo me Altinin.


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 21:20:

po futem prap ne loje ste le ke lulja

ca permasash ke ti altino


Postuar nga BIONDIA datė 31 Janar 2012 - 21:24:

po iki te fle une se kush ri e bon sherr me orfeun pastaj mi del ndonje cm manget e me hipen trefazori tu e kerku pastaj


Postuar nga lule datė 31 Janar 2012 - 21:25:

AD

Altino po syze mban ti vllai???
sa per info mpelqen me shum tmarr se t'jap tdhena , po ti vazhdo ..shprehu.


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 21:27:

une pytje te pafajshme bona peshe gjatesi pse ju shkoj mendja ke cm ju moj lol


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:27:

Un te modh e kom krahun kshu. Megjithate mos i shiko gunen por punen thot populli. Jam dhe djal modest kshu dhe nuk kam qen asnjehere ne Fush-Kruje.


Postuar nga lule datė 31 Janar 2012 - 21:29:

Altino mban syze dielli re??
se kto tjerat kuptova qe i mban ,, dhe pa pastru biles ..

ANGEL ste paragjykova miiiiii tkxh un ty


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 21:31:

po tatuazh ke krahu ke ti altin?

lule ti je e martume rri larg


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Altino mban syze dielli re??
se kto tjerat kuptova qe i mban ,, dhe pa pastru biles ..

ANGEL ste paragjykova miiiiii tkxh un tyKu rri Altini naiher pa syze dielli. Une edhe kur bi shi kam syze dielli.


Postuar nga cecilia datė 31 Janar 2012 - 21:32:


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
po tatuazh ke krahu ke ti altin?

lule ti je e martume rri largPse mos te dukem gje marinar un ty? Un jam cun serioz. 75 kilsh, 1.85-sh dhe me pelqen mambo spanjolle.

Nuk e di a e theksova dhe me pare qe nuk kam qen asiher ne Lezhe dhe ne Tropoje.


Postuar nga lule datė 31 Janar 2012 - 21:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
po tatuazh ke krahu ke ti altin?

lule ti je e martume rri largpo ndaj po e pyes per syzet , se i thashe jam e virgjer , e partnerin e kam me experienc , e se pa hiē
Ta kam fal .

Altino je noj ēik simpatik e rrugac ??? se kjo djallushja kshu i don
Edhe un me syze jam !


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 21:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha altini


Pse mos te dukem gje marinar un ty? Un jam cun serioz. 75 kilsh, 1.85-sh dhe me pelqen mambo spanjolle.

Nuk e di a e theksova dhe me pare qe nuk kam qen asiher ne Lezhe dhe ne Tropoje.po une ste thashe a ke spirance tattoo mor cun

po ndonje cike karagjoz je ti?


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


po ndaj po e pyes per syzet , se i thashe jam e virgjer , e partnerin e kam me experienc , e se pa hiē
Ta kam fal .

Altino je noj ēik simpatik e rrugac ??? se kjo djallushja kshu i don
Edhe un me syze jam !O goce, nuk ta ka fajin Altini por ta ka fajin admini i forumit qe me ben te pres gjys ose para se te bej nji dergese.

Ty lule a te pelqen tango spanjolle? Kur futen kofshet midis njera-tjetres dhe muzika e zjarrte te hyn ne zemer.


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


po une ste thashe a ke spirance tattoo mor cun

po ndonje cike karagjoz je ti?Altini eshte gjithmon serioz me maloket ose lezhianet.
Me te gjith te tjeret Altini eshte cool.


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 21:46:

cool

a do martohemi bashke tani?


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
cool

a do martohemi bashke tani?Hajde me mua te ikim ne Las Vegas dhe pastaj te jetojme ne Zelanden e Re.


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 21:50:

u kry

hajd puthemi ke tema tani qe ta besojne keta te tjeret lool


Postuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 21:55:

............................................


Postuar nga cecilia datė 31 Janar 2012 - 21:55:

Do deshmitare ti goce? dal vullnetare per ty


Postuar nga AngelDevil datė 31 Janar 2012 - 21:56:

o zot sa me shijoj puthja, skisha puth nojher mashkull me bajluke looool


Postuar nga lule datė 31 Janar 2012 - 22:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha altini
Ty lule a te pelqen tango spanjolle? Kur futen kofshet midis njera-tjetres dhe muzika e zjarrte te hyn ne zemer.


I'm an active person,i like music,sports,to do psychological with different mind and
I don't like to masturbate myself on forums...
snxefen telat jo per naj gjo..

kena dhe tema per nuse e burra
Personalisht sjam e interesume ..

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
o zot sa me shijoj puthja, skisha puth nojher mashkull me bajluke loooolPostuar nga altini datė 31 Janar 2012 - 22:09:

Degjo lule, Altinit i duhet te iki i cik se me duhet te rraf nji malok dhe nji lezhian. E kam si pune rituali ket. 1 her ne jav.

Flasim neser dhe do ti them edhe un interesat e mia. Do te hapem shpirterisht me i llaf.
Vetem se nuk mund te puth dot ketu ne forum pasi tani jam i martuar me ket AngelDevil.
Keshtu qe mos te ngelet hatri.


Postuar nga lule datė 31 Janar 2012 - 22:12:

Po mu do mftosh ke dasma e? po vet i dyt ama .
Nuk jam e ineresume jo ,se e kam 1 qe ma knoq shpirtin
Kalofsh bukur e me krah t'lehta ne ritualin tat


Postuar nga dylan datė 01 Shkurt 2012 - 00:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


I'm an active person,i like music,sports,to do psychological with different mind and
I don't like to masturbate myself on forums...
snxefen telat jo per naj gjo..

kena dhe tema per nuse e burra
Personalisht sjam e interesume ..hahhahahah po lecoj ju per zotin tipat si kjo siper gjunaf me te ik pa lexu

asgje tjeetr per temen thgjehst ktu e po si gjithmone une thahs epo bej nje kafe pas darkes duhet


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 01 Shkurt 2012 - 09:27:

Po shoh cmendurine qe eshte jashte dritares.. te varfrat floke bore qe me kete ere shkatarraqe nuk kane asgje romantike e delikate sot..


Postuar nga Vizioner datė 01 Shkurt 2012 - 10:40:

C'ne sot qe ka dale dielli sikur te ishte Pranvere!?


-Mbas nje nate, gati pa gjume, u ngrita tani dhe po pije nje Kafe te forte.


Postuar nga BIONDIA datė 01 Shkurt 2012 - 11:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA

Altin me pelqen ky emer me kujton dike ...Sqarim per kete mesashin e mesiperm Altini eshte nje njeri i afer i imi kushuri , sdua te merret personale nga Altinat e forumit(nese ka ) dhe te dashurat e tij...

Po pres te piqet buka e misrit e te zihen groshet .


Postuar nga al74 datė 01 Shkurt 2012 - 11:43:

fllad vetes .
Biondia e paska mbyt .


Postuar nga bruni22 datė 01 Shkurt 2012 - 12:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


Sqarim per kete mesashin e mesiperm Altini eshte nje njeri i afer i imi kushuri , sdua te merret personale nga Altinat e forumit(nese ka ) dhe te dashurat e tij...
un po tardi bionde nn ti pare?? la frittata e stata gia fatta!


sa x temen po pi nje kafe mmmmmm sa po me shijon!


Postuar nga fugazi datė 01 Shkurt 2012 - 12:15:

po reflektoj nlidhje me at shprehjen "te jesh apo tmos jesh"


Postuar nga dylan datė 01 Shkurt 2012 - 13:14:

pi kafen me knaqi sa e mir e ngrohte aroma fantastike
a ka si aromen e kafes thuja pervec aromes se atij them


Postuar nga Vizioner datė 01 Shkurt 2012 - 13:35:

Kush do Kafe?

Sa e bera nje tas, te 4-tin.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 01 Shkurt 2012 - 13:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Kush do Kafe?

Sa e bera nje tas, te 4-tin.


Tu maē kofi uill kill ju!

Do e kisha pire nje me gjithe qejf, po i qendroj besnike stomakut qe s'me pranon me shume se dy (ikur isha aty dhe s'e piva une.. po hajt mo.. te dukemi cik interesante )

Tani po bej tre pune njeheresh.


Postuar nga bruni22 datė 01 Shkurt 2012 - 13:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


Tani po bej tre pune njeheresh.
Apapapa!! Mmmmmm

Lum ai qe "te ka/do te ket" e bukur po inteligjente Po interessante Po puntore Po (3 pun njeheresh) !!!! Ca mund te kerkoj njeriu me shum!!??


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 01 Shkurt 2012 - 13:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22Apapapa!! Mmmmmm

Lum ai qe "te ka/do te ket" e bukur po inteligjente Po interessante Po puntore Po (3 pun njeheresh) !!!! Ca mund te kerkoj njeriu me shum!!??
E ke mbyt!


Postuar nga bruni22 datė 01 Shkurt 2012 - 14:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


E ke mbyt!

Si qysh tek? mmmm magari


Postuar nga fugazi datė 01 Shkurt 2012 - 14:05:

o dolce kusht esht rregulla e dyte per te arritur suksesin


Postuar nga Vizioner datė 01 Shkurt 2012 - 14:07:

Citim:
Dulcis in Fundo

Tu maē kofi uill kill ju!

... (ikur isha aty dhe s'e piva une.. po hajt mo.. te dukemi cik interesante )
Hm...!!! Nejse. Rendesi ka ti te jeshe kenaqur "aty".

Interesante!? Prandaj ngelin 700 pyetjet pa pergjigje


Postuar nga bruni22 datė 01 Shkurt 2012 - 14:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha fugazi
o dolce kusht esht rregulla e dyte per te arritur suksesinFarti cazzi tua


Postuar nga fugazi datė 01 Shkurt 2012 - 14:15:

e gjete...tani veje npraktike si rregull edhe mu avullo nga perpara syve sa sta kam nxjerr komplet familjen te ai emisioni njerez te humbur


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.