Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga cecilia datė 01 Shkurt 2012 - 14:16:

Me duhet te marr nje vendim...


Postuar nga bruni22 datė 01 Shkurt 2012 - 14:17:

Brrrrr sa ...ftoht!


Postuar nga BIONDIA datė 01 Shkurt 2012 - 14:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
fllad vetes .
Biondia e paska mbyt .Al74 mund te di cfare kam mbytur se spo te kuptoj sigurisht nese ke kohe dhe ste prish pune te ma shpjegosh ....
Po ngrohem ...


Postuar nga BIONDIA datė 01 Shkurt 2012 - 14:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22un po tardi bionde nn ti pare?? la frittata e stata gia fatta!Bruni tani ty kush tu qajt ndonje Altin apo ndonje e dashur e Altinit se spo te kuptoj .... pił tardi che mai thote populli apo jo


Postuar nga Eria datė 01 Shkurt 2012 - 14:49:

Po pres te behet dreka gati -.-''


Postuar nga Vizioner datė 01 Shkurt 2012 - 15:26:

.


Postuar nga fugazi datė 01 Shkurt 2012 - 15:40:


Postuar nga bruni22 datė 01 Shkurt 2012 - 15:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


pił tardi che mai thote populli apo joEh e thot ...


Postuar nga BIONDIA datė 01 Shkurt 2012 - 16:04:

Bruni po prisja qe ti pergjigjeshe pyetjes qe te bera...kush tu qa ty...sdo ta beja kete pyetje po me futi ne mendime ajo qe me the ,nuk dua te prishet ndonje dashuri per fajin e emrit ...


Postuar nga bruni22 datė 01 Shkurt 2012 - 19:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Bruni po prisja qe ti pergjigjeshe pyetjes qe te bera...kush tu qa ty...sdo ta beja kete pyetje po me futi ne mendime ajo qe me the ,nuk dua te prishet ndonje dashuri per fajin e emrit ...


Posso privarmi della facoltą di nn rispondere??


Postuar nga AngelDevil datė 01 Shkurt 2012 - 19:55:

O ti italiani vogel shkruj shqip


Postuar nga bruni22 datė 01 Shkurt 2012 - 19:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
O ti italiani vogel shkruj shqip


Nuk di!


Postuar nga BIONDIA datė 01 Shkurt 2012 - 19:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22


Posso privarmi della facoltą di nn rispondere??E kuptova qeka e dashura e Altinit qetesoje icik

Tani per tani po shof Milanin


Postuar nga SHKODRA4001 datė 01 Shkurt 2012 - 20:41:

tani sa po dola nga banjo se uji i vaskes mu ftoh e gati lap topi me ra ne uje .


Postuar nga BIONDIA datė 01 Shkurt 2012 - 21:46:

Po behem gati te flej mbas nje mbrembje kaq te bukur them se do enderroj gjate kete ...4 petlla inter,2 milan,4 roma ...


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Shkurt 2012 - 06:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22


Posso privarmi della facoltą di nn rispondere??


Atehere rispondi! Avvalermi or trim.. Oh te qeshur

Hic s'po bej.. Po pres te shkoje ora..


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2012 - 08:31:

Po zihem me filxhanin e cajit .


Postuar nga bruni22 datė 02 Shkurt 2012 - 11:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Atehere rispondi! Avvalermi or trim.. Oh te qeshurAvash ti se u shkrive!
Postuar nga lule datė 02 Shkurt 2012 - 13:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahhahahah po lecoj ju per zotin tipat si kjo siper gjunaf me te ik pa lexu


O dylan tqeshme t'dhont zoti , se dhe un qesh prej teje( me gjith shpirt )
Bisous ma belle.

Sa hyna ne shpi , iku dhe nje dite plot ngarkese.


Postuar nga supermalt datė 02 Shkurt 2012 - 17:55:

po kruj vrimen e djathte te hundes nderkohe qe po shikoj kofshet ne avatarin e ksaj lules


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2012 - 20:24:

Po mendohem cfare fustoni te vesh per gjume te zi o te kuq???


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2012 - 20:25:

te bardhe


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2012 - 20:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
te bardhe


jo se mos kujton Halili se o nata e pare e martese e sdua ta zhgenjej ...e gjeta do vesh fund te kuq dhe kanatjere te zeze


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2012 - 20:31:

po la perlat ca ngjyre?


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2012 - 20:35:

tani ne mode eshte mos veshesh gje poshte shejtone por them te zeze ...
Po bej sikur po shikoj Robin Hud .


Postuar nga al74 datė 02 Shkurt 2012 - 20:57:

po mundohem me ngrof komet , e po lexoj ene ktu .


Postuar nga Cassie datė 02 Shkurt 2012 - 21:07:

boooo lodhje heee apo ju prisha biseden :p


Postuar nga lule datė 02 Shkurt 2012 - 21:12:

Po flas me ca grifsha ne msn Ja psh me ket citen nalt


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2012 - 21:14:

ky cassie eshte cita apo orangutangu?


Postuar nga Cassie datė 02 Shkurt 2012 - 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Po flas me ca grifsha ne msn Ja psh me ket citen nalt

hahahah miii dreq mall qe jemi ne te sakta se pastaj ehehe fundi i botes :p lol se bej shaka se s'jemi ne fundin e 2012 ahaha


Postuar nga Eria datė 02 Shkurt 2012 - 21:15:

Sot fillon Sanremua mo?
Dini ndonje link online per ne emigrantet

Sa per temen po kerkoj linke


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2012 - 21:16:

po mendohem te nderroj nikun ta ve Menekshe ...


Postuar nga lule datė 02 Shkurt 2012 - 21:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ky cassie eshte cita apo orangutangu?o femer mi e kam kat nolt

Cassie i loveu baby

Citim:
Po citoj ato qė tha supermalt
po kruj vrimen e djathte te hundes nderkohe qe po shikoj kofshet ne avatarin e ksaj lules


ME KET SURRAT HAKARET qe paske ti , avatarin shif se tjeter chance ske mo... trrap qe te vje era bajge


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2012 - 21:18:

opps me falni.


Bionde ti mduket sje e martuar eee?


Postuar nga Cassie datė 02 Shkurt 2012 - 21:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ky cassie eshte cita apo orangutangu?

ne radh te pare eshte kjo jo ky ok dhe ne radh dyte ti je orangutangu un jam cita okkk hahah


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2012 - 21:21:

si t dush ti pa problem

po ndonji gorrille ka verdalle?


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2012 - 21:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Bionde ti mduket sje e martuar eee?


hahahaha qyqa dhe kete kane thene moj shoqe po kush perhap kete panik moj aman do ken natarru antare ...jam e martuar shejtone dhe pse hiqem si beqare e bej qe te dukem interesante hahahahahha


Postuar nga fugazi datė 02 Shkurt 2012 - 21:33:

kam fiksim tkem i mardhenje me i gru tmartuar se kto tmartuarat jan gjoksderre

ke naj menje ti bjonde


Postuar nga AngelDevil datė 02 Shkurt 2012 - 21:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


hahahaha qyqa dhe kete kane thene moj shoqe po kush perhap kete panik moj aman do ken natarru antare ...jam e martuar shejtone dhe pse hiqem si beqare e bej qe te dukem interesante hahahahahhae di e di per ca po flet


Postuar nga BIONDIA datė 02 Shkurt 2012 - 21:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha fugazi

ke naj menje ti bjondeKam shume mendje une ti cuni po ti smi ploteson dot kshuqe nje keshille miqesore here tjeter kur te me drejtohesh mua personalish mendohu nja dy here para se te shkruash idiotsira te tilla dhe mos kujto se skam degjuar o lexuar fjalorin qe do perdoresh ...Kalofsh mire


Postuar nga Cassie datė 02 Shkurt 2012 - 21:39:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha lule
[B]


o femer mi e kam kat nolt

Cassie i loveu babyi lov'u tooo zemraa


Postuar nga al74 datė 02 Shkurt 2012 - 22:18:

pyta altino e me tha :


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 07 Shkurt 2012 - 18:46:

Po hedh fotografi ne pc e po muzikosem.. C'spektakel gjithe ajo lagune e ngrire!


Postuar nga bruni22 datė 07 Shkurt 2012 - 19:00:

Claudio baglioni-questo piccolo grande amore


http://www.youtube.com/watch?v=XB4a66X2QVE&sns=em


Postuar nga BIONDIA datė 07 Shkurt 2012 - 19:07:

...po pres skenen ku ti hipin nervat Akilit e te kapi Briseden ne ajo ben sikur nuk do ...


Postuar nga bruni22 datė 07 Shkurt 2012 - 19:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
...po pres skenen ku ti hipin nervat Akilit e te kapi Briseden ne ajo ben sikur nuk do ...


Do ma besh nje zile? Questa nn me lo voglio perdere!


Postuar nga BIONDIA datė 07 Shkurt 2012 - 19:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22


Do ma besh nje zile? Questa nn me lo voglio perdere!Tashi ti cuni sbej dot 3 pune prej here te mbyll syte kalamonit mos shofi gjera turpi e te tel ty ...heres tjeter po te tel nga kabina se me pergjohet tel sdua te rrezikoj po shof duelin e Akilit me Hektorin vdes per kete pjese dhe pse e di qe do fitoje Akili une bej tifo per Hektorin


Postuar nga RAIMONDI datė 10 Shkurt 2012 - 05:10:

Tani po shof Nicolas Cage i ftuar tek Late Show me Davi Letterman

--Po paska humor te holle.... Po flet edhe per nje film qe e ka lozur ne Rumani dhe ne Turqi


Postuar nga dylan datė 10 Shkurt 2012 - 14:25:

hic po sillem neper interenet deshir te bej asgje kshu qe

nothing


Postuar nga Vizioner datė 11 Shkurt 2012 - 07:29:

Miremengjesi te gjitheve ne Forum. Ju uroj nje fundjave te kendshme.

Tani sapo u zgjova dhe duke pire Kafe po lexoj ketu.


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.