Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga al74 datė 11 Shkurt 2012 - 13:06:

sapo pashe Jeremy Lin kunder Lakers ...38 pike e spektakel.


Postuar nga cecilia datė 11 Shkurt 2012 - 17:36:

Po shof milanin qe po rrifet duke ngrene urma arabie


Postuar nga al74 datė 11 Shkurt 2012 - 19:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Po shof milanin qe po rrifet duke ngrene urma arabie


ca the ??? t'iki me festu nashti


Postuar nga cecilia datė 11 Shkurt 2012 - 19:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


ca the ??? t'iki me festu nashtiCa fitoi e? a t'vi edhe une ta festojme


Postuar nga dylan datė 11 Shkurt 2012 - 20:47:

po puthja po puthja po puthja dhe puthja me ngjau shum me e embel se kafja qe pija


Postuar nga Vizioner datė 12 Shkurt 2012 - 07:57:

Mjesi te gjithve.


Postuar nga dylan datė 12 Shkurt 2012 - 14:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Mjesi te gjithve.


mjeis vizio tu pi jam flm


Postuar nga Vizioner datė 13 Shkurt 2012 - 07:10:

Citim:
dylan


mjeis vizio tu pi jam flmMjesi dylan Nje Kafe per ty dylan dhe, per te gjithe qe do zgjohen tani.


Postuar nga Vizioner datė 13 Shkurt 2012 - 07:15:

Citim:
cecilia


... a t'vi edhe une ta festojme
Sa n'zemer e ka Gjermanine Cecilia


... Sot bie debore. Kohe per te ndenjur mbas oxhakut
Dhe nje jave pushim e pastaj prap ne timon.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Shkurt 2012 - 19:49:

Po ha portokalle tarocco


Postuar nga AngelDevil datė 14 Shkurt 2012 - 19:51:

Te befte mire!


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Shkurt 2012 - 19:53:

Faleminderit.


Postuar nga Vizioner datė 14 Shkurt 2012 - 19:53:

Sapo poqa ca berxolla.


Postuar nga Eria datė 14 Shkurt 2012 - 19:54:

Po shoh Sanremo, nderkohe qe po bej nje toast


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Shkurt 2012 - 19:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po shoh Sanremo, nderkohe qe po bej nje toast

U po.. filloi???


Postuar nga AngelDevil datė 14 Shkurt 2012 - 19:58:

Vizio na fto per darke mos ha vetem


Postuar nga Eria datė 14 Shkurt 2012 - 19:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

U po.. filloi???
Po, po bejne sikur bejne humor po une s'po qesh.
Nuk e kuptoj me italishten ose jam bo serioze


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Shkurt 2012 - 20:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
.. ose jam bo serioze


hahah... e bukur kjo!

p.s. prisje humor nga Morandi ti keshtu?


Postuar nga Vizioner datė 14 Shkurt 2012 - 20:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Vizio na fto per darke mos ha vetem


Bujrem Angel. Deren hap e ke, gjithmone


Postuar nga Eria datė 14 Shkurt 2012 - 20:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


hahah... e bukur kjo!

p.s. prisje humor nga Morandi ti keshtu?
M'u prish Rai prapeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Shkurt 2012 - 20:10:


Postuar nga Vizioner datė 14 Shkurt 2012 - 20:25:

Iku Angel!? U ftohen berxollat, dhe une pres nuk po hajePostuar nga Vizioner datė 15 Shkurt 2012 - 06:45:

Miremengjesi, gjumashe


Duke pire Kafen e pare per sot dhe, qeras me nje Kafe ate qe do vije tani ne Forum.


Postuar nga eliz datė 15 Shkurt 2012 - 08:47:

Rrofsh, po behem gati te shkoj te pij kafen e dyte jashte se te paren e piva ketu


Postuar nga Vizioner datė 15 Shkurt 2012 - 08:59:

Smile

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
Rrofsh, po behem gati te shkoj te pij kafen e dyte jashte se te paren e piva ketu


Te befte mire.

...Dhe une te dyten po pije, por ne shtepi. Perte dale jashte eshte heret.


Postuar nga Vizioner datė 17 Shkurt 2012 - 18:21:

Kam fut ne furre per te pjekur Lasagne.


Postuar nga Ana1 datė 18 Shkurt 2012 - 03:29:

Gjysem zgjuar, gjysem fjetur!


Postuar nga RAIMONDI datė 18 Shkurt 2012 - 04:25:

Edhe une si Ana ...


Postuar nga RAIMONDI datė 18 Shkurt 2012 - 04:25:

Edhe une si Ana ...


Postuar nga kurt datė 18 Shkurt 2012 - 15:12:

Sot ne pune me taxi gjeta nje portofol ne toke/rruge, shkurtimisht ja ktheva personit qr i kishte humbur pasi i kerkova emrin dhe ishte i njejti emer ne credit cards.
Portofoli kishte te pakten rreth 200-500 dollar brenda, ja ktheva pa i prekur asgje.

Ky motherfucker shikon shikon dhe e gjen nje dollar diku dhe mundohet te ma japi si bakshish...

Para dy ditesh nje tjeter harron i-phone model te fundit ne makine.
Ai as qe do ja kishte haberrin se cfar kompanie une punoj per meqe ishe tap fare,
Me
Vone i bie ziles dhe une e gjej telefonin ne makine, sipas rregullores nuk jemi te lejuar ti pergjigjemi, une i pergjigjem dhe ai shume i deshperuar me keron tja kthej, kthehem nga ana tjeter e qytetit ja jap dhe ai piece of shit don tme japi 5 dollar si shperblim!

Ne te dy rastet thjesht kam buzeqeshur dhe i thashe i dont need you fucking money. Keep it


Postuar nga Katilesha datė 18 Shkurt 2012 - 15:24:

1:23 pritje rradhe te parukieri. Paskam durim akoma.


Postuar nga RAIMONDI datė 18 Shkurt 2012 - 18:35:

Tani po shof ne CNN , live ceremonine e varrimit te Whitney Houston --
Ne kete moment po flet Kevin Costenr ne lidhje me kutjimet e tij kur po loznin filmin Boudygard ---
....... dhe po flet shkelqyer duke sjelle copeza nga koha kur pregatisnin filmin ...... duke perdorur nje gjuhe shume te pasur dhe plot inteligjence.....


Postuar nga lule datė 18 Shkurt 2012 - 21:57:

Po shof big brother..marchallah qekan tmire sivjet .


Postuar nga Vizioner datė 19 Shkurt 2012 - 07:20:

Miremengjesi, te gjithve!
Ju uroj nje te djele te qete!


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 19 Shkurt 2012 - 08:00:

Po zihem me gjumin.

Gjesi Vizioner!


Postuar nga Vizioner datė 19 Shkurt 2012 - 08:18:

Citim:
Dulcis in Fundo
Po zihem me gjumin.

Gjesi Vizioner!
Mjesi Dulcis,

Hajde, cohu nga krevati, shko laje syte se po ta beje nje Kafe te te dali dhe te mos "zihesh" me gjumin


...Une po pije te dyten.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 19 Shkurt 2012 - 08:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha VizionerMjesi Dulcis,

Hajde, cohu nga krevati, shko laje syte se po ta beje nje Kafe te te dali dhe te mos "zihesh" me gjumin


...Une po pije te dyten.


Ngitur prej oresh tashme.. po qenka gjumi sot qe dashka "sherr".. Duhet te jete dhe faji i shiut jashte.

Nje kafe. Ide e shkelqyer!


Postuar nga Vizioner datė 19 Shkurt 2012 - 08:39:

...per ty

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Ngitur prej oresh tashme.. po qenka gjumi sot qe dashka "sherr".. Duhet te jete dhe faji i shiut jashte.

Nje kafe. Ide e shkelqyer!
Ketu diell i madh sot


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 19 Shkurt 2012 - 08:50:

Rrofsh Vizioner! Ne keshtu rastesh ta shperblefsha

Po pi kafe.


Postuar nga Eria datė 19 Shkurt 2012 - 10:17:

Po luftoj me nje dhimbje te papare koke


Postuar nga raid datė 19 Shkurt 2012 - 21:37:

Po luaj deren.


Postuar nga RAIMONDI datė 20 Shkurt 2012 - 03:22:

Tani sa erdha nga kafeneja dhe atje kam dy ore qe bisedoja me njeren qe ishte shume kinge -
-Syte dhe buzet i kishte shume te bukura
Dukej si itailianke,por ishte arabe nga Libani -

-Dhe aty mu kutjua direkt Niqo hhahahaahahahaha

--Duhet me marre hak thashe me vete .........


Postuar nga dylan datė 20 Shkurt 2012 - 23:54:

sillem pak neper int pushoj pak


Postuar nga INNA datė 21 Shkurt 2012 - 23:53:

Po degjoj muzike, e lexoj ndonje gje tek tuk


Postuar nga Vizioner datė 22 Shkurt 2012 - 03:27:

...dhe gati per ne pune.


Postuar nga dylan datė 22 Shkurt 2012 - 23:34:

po pi birren pra


Postuar nga Vizioner datė 25 Shkurt 2012 - 03:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
po pi birren pra


Pije ti pije e te befte mire vec, pije birre gjermane se ajo te ben efekt

... Une tani, duke nxjerre gjumin me Kaffee sa te veje ora te dal per ne pune.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Shkurt 2012 - 11:14:

Ohooooohhh hapu dhč te futem!


Postuar nga lule datė 25 Shkurt 2012 - 11:20:

Dulcis osht ujkend perfito relaxohu ,...... *duke menduar qe dit me tmira do vijn..*


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Shkurt 2012 - 11:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Dulcis osht ujkend perfito relaxohu ,...... *duke menduar qe dit me tmira do vijn..*


??


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.