Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga lule datė 25 Shkurt 2012 - 11:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


??Take it easy .


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Shkurt 2012 - 11:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Take it easy .Hahahahah.. Je me te vertete shume gallate.Po shaj veten neper dhembe.


Postuar nga lule datė 25 Shkurt 2012 - 11:45:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po shaj veten neper dhembe.


.

Dmth je e lire te veprosh .


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Shkurt 2012 - 11:46:

Lul.. urte.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Shkurt 2012 - 11:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


.

Dmth je e lire te veprosh .C'po thua njehere.. bobo lashe nam duke qeshur une..


Postuar nga lule datė 25 Shkurt 2012 - 11:48:

.

Cfare po beni tani,tani?!
Po shoh nje film me ballista te kanali T... e po behem gati te dal.


Postuar nga bruni22 datė 25 Shkurt 2012 - 11:52:

lulke kur e paske kalu ylberin???


Postuar nga lule datė 25 Shkurt 2012 - 11:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22
lulke kur e paske kalu ylberin???


me byc me shikon re?

Ika se me presin , pa ju e keni nterezi. Pacim a+


Postuar nga Eria datė 25 Shkurt 2012 - 12:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Ohooooohhh hapu dhč te futem!


Hapu edhe dheu ketej nga une.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Shkurt 2012 - 13:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


Hapu edhe dheu ketej nga une.


Vetem mos fillo te shash veten.. ke parasysh.. :

Po pi caj.


Postuar nga Ana1 datė 26 Shkurt 2012 - 00:21:

Re: ehe.......

Citim:
Po citoj ato qė tha lule

...
Te thashe ske chance te shohesh episod nga un , e si e shef asnje spo ta var , fuck off tani . .
Hajt tung tani .
Ja episodet e tua, se pari ndoqem episodin e telenoveles tende qe nuk te eci me Petter, apo me pseudonimin "fleur de l`orne". U be baba Petter, te iku nga duart.

Pastaj hyre me pseudonimin Lule, ku filloi episodi tjeter, me sexy-guy & co...ha ha ha dhe na u martove! Urime lulke, sepse s`te kisha uruar!

Nuk dua ta zgjas me tutje, sepse nuk e kam te kultivuar fjalorin tend te rruges, por kujdes me cfare shkruan. Jo te gjithe jane PSIKO--loge si puna tende.

ps: Ti vuan nga mungese e self-esteem, dhe te duhen vite te kultivosh cfare te ka munguar qe ne femijeri...Shendet tani!!!


Postuar nga Vizioner datė 26 Shkurt 2012 - 07:33:

Mjesi...


Postuar nga dylan datė 26 Shkurt 2012 - 14:36:

po pi kFEN E po mendoj si ka mundsi qe spo mund ta hek at zog none prej mendjes dreqi e mori si ma pruni shpirtin n ewfyt


Postuar nga lule datė 26 Shkurt 2012 - 22:47:

Ana1 Ky person ėshtė nė Listėn tuaj tė Injorimit.

Po mboni njeri derman t'me thote ēa ka repliku mben nder se pertoj me dal off e me hy prap ne forum.. mdoli dhe tek tema ime jo per gje.
pa e lexuar se ēa ka then po mvjen mire qe hy ne forum vetem per tme cituar , e di qe kam nick terheqes dhe avatarin i pelqen historite e mia qe me ndjek * e vemendshme deri diku* , futu me me hund Zogu se do gjesh akoma *.


Fajtor duhet ate listen e injorimit ta besh me te sakt ,
se dalin citimet kur je off.... na ben nje nder ndreqe pak.


Postuar nga dylan datė 26 Shkurt 2012 - 23:14:

hic per zotin po pres me hanger dark e
e nderkohe pava njarin ika si fola kur ika u pendova u kthev ai fola sma vari hahahahaha o zot si jan kta njerz


Postuar nga F_xhunior datė 27 Shkurt 2012 - 18:19:

Po pi kafene e mbremjes......


Postuar nga dylan datė 27 Shkurt 2012 - 18:55:

une kafen e pasbukes


Postuar nga shelgu datė 01 Mars 2012 - 13:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
une kafen e pasbukes


Kafe, kafe ti dylan po nuk te jep gje.

Apo ke ndrru mendje?


Postuar nga lule datė 01 Mars 2012 - 13:20:

ne autobuz tu ik per shpi.


p.s Peter ku je bre burr i dheut , mkishe cu diēka ne msn sme hapesh.....
kshu flash dmth ... lexova vetem comentet e bera

ēa ishte?? :p


Postuar nga kurt datė 01 Mars 2012 - 13:45:

Plot 6 muaj qe s'e kam lozur asnje dore, asnje dollar.
Koha me e gjate qe mbaj mend ndonjehere, dhe as nuk me behet te loz.
Thjesht qe po se bera si pune/full time Job, asqe me terheq te loz per qejf.

Por edhe kjo jeta e punes vari lesht...:p
(Ok for now)


Postuar nga kurt datė 01 Mars 2012 - 13:49:

(Oh fuck, thashe se isha te mendimet e chastit)

Po ha nje breakfest burrito


Postuar nga dylan datė 01 Mars 2012 - 23:24:

hic doja te puth po ku


Postuar nga Deb* datė 02 Mars 2012 - 01:23:

Po prisja nje pergjigje por sic duket e tremba.


Postuar nga Glaukus datė 02 Mars 2012 - 02:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hic doja te puth po ku


p.s. - opo thuj shyqyr qe jam i turpshem


Postuar nga Vizioner datė 02 Mars 2012 - 16:01:

...pak pushim, mbas nje jave voll stress.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Mars 2012 - 17:18:

Po shikoj koleksionin e sandaleve te Christian Dior.. Mah..


Postuar nga F_xhunior datė 02 Mars 2012 - 17:43:

po pi i gote qumesht...


Postuar nga lule datė 03 Mars 2012 - 20:24:

Tashi do shof .BB , Ezel dhe The Voice ke Franca ..


Postuar nga AngelDevil datė 03 Mars 2012 - 20:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Tashi do shof .BB , Ezel dhe The Voice ke Franca ..


Shume te ngjesh e paske axhenden


Postuar nga F_xhunior datė 03 Mars 2012 - 21:23:

Kurrgje. Hic fare.


Postuar nga Ana1 datė 03 Mars 2012 - 22:53:

Po mbush nje tas me uje te ngrohte qe ta laj mire! ))))


Postuar nga lezhjani-82 datė 03 Mars 2012 - 23:01:

Ana hahaha ke do lash tasin ?


Postuar nga Vizioner datė 04 Mars 2012 - 06:03:

Mjesi, forumi.


... Para pc-se me Kafen perpara


Postuar nga dylan datė 04 Mars 2012 - 15:00:

si ai siper dhe une po mu maru kafja e do cohem te bej cik pastrim neper shpi

si vjen ne ndihme ndonje sthem gje une pranoj


Postuar nga Glaukus datė 04 Mars 2012 - 16:44:
vi une Dylan - po me kusht qe te fillojm te rregullojm dhomen e gjumit te paren


Postuar nga Eria datė 04 Mars 2012 - 18:22:

Po pi nje kafe per qejfin tim edhe pse e di qe do e gdhij, nuk rezistova dot


Postuar nga Eria datė 04 Mars 2012 - 18:22:

(Hopa dy here mesazhi )


Postuar nga shelgu datė 04 Mars 2012 - 18:25:

No caffe sot


Postuar nga Eria datė 04 Mars 2012 - 18:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
No caffe sotPostuar nga dylan datė 04 Mars 2012 - 19:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukusvi une Dylan - po me kusht qe te fillojm te rregullojm dhomen e gjumit te parenhahahhahha ok ku te dush ti fillojme po vetem pluhrat me kan mbet po u ula nej e po pertoj me lujt ma


Postuar nga lule datė 04 Mars 2012 - 19:31:

Sa erdha nga spitali , shpirti im i vogel eshte smure.
Tani po bej darken.


Postuar nga dylan datė 04 Mars 2012 - 20:13:

kush ehste semure moj


un hic tu lojna me ju ktu


Postuar nga al74 datė 07 Mars 2012 - 08:59:

po pi i teke raki te pjekme ne Ndroq e po kujtosha prof. e anglishtes ne gjimnaz se edhe ai pinte fort . Din Varvarica , cun king qe kishte ardh me bo stazhin pasuniversitar ne Peshkopi. maj mend qe shpesh e mbyllte msimin ne mes e ia kercitshim duhan e raki une , ai e Taku.
kohe ma njerezore athere kur ju uronim edhe festen me zemer.
gzuar ene Piktorit!


Postuar nga cecilia datė 07 Mars 2012 - 16:21:

Ku al-i tani

Sa u cova nga gjumi


Postuar nga dylan datė 07 Mars 2012 - 19:05:

gjoja ella me punu po as qe po ja var per at zenad
po pi nje kafe te dyt pas bukes kjo


Postuar nga Vizioner datė 08 Mars 2012 - 18:16:

...nder te tjera, po mendohem cfare te bej per darke
Erdhi ora e po gerryjne zorret.


Postuar nga Eria datė 08 Mars 2012 - 18:29:

Asgje po rri po pres.


Postuar nga Vizioner datė 08 Mars 2012 - 18:49:

Po iki te fleje, se ne mjes, ne oren --------> ( e ka gjet tamam per mua Fajtori kete ikone-ne kete ore ), bie zilja.

Naten e mire dhe gjume te embel, te gjithve.


Postuar nga dylan datė 08 Mars 2012 - 18:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
...nder te tjera, po mendohem cfare te bej per darke
Erdhi ora e po gerryjne zorret.
se po te pergatis dicka une ca te doj zemra


une epr vete kafen e drekes pas buke


Postuar nga Vizioner datė 08 Mars 2012 - 19:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanse po te pergatis dicka une ca te doj zemraCfare me do zemra?
Po e le ne deshiren tende. Cfaredo qe do te gatuje ti do ta haja me kenaqesi

Vec mos u vono, se edhe gjume dhe uri kam


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.