Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga al74 datė 08 Mars 2012 - 21:54:

tu kontrollu nja 2 schedina .


Postuar nga dylan datė 08 Mars 2012 - 22:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Cfare me do zemra?
Po e le ne deshiren tende. Cfaredo qe do te gatuje ti do ta haja me kenaqesi

Vec mos u vono, se edhe gjume dhe uri kam
ja erlla une zemra ne disponimin tend hope ske fjet acoma


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 09 Mars 2012 - 13:25:

Po shkarkoj muzike... sa kohe qe s'e bej..


Postuar nga Eria datė 09 Mars 2012 - 17:21:

Po mbledh kockat, boll erdha verdalle


Postuar nga RAIMONDI datė 10 Mars 2012 - 02:19:

.........................Ne nje kafene ulur duke pire kafe, ndersa pres te vije Ana.........


Postuar nga lezhjani-82 datė 10 Mars 2012 - 02:34:

po bej at qe se ka ba kush ...


Postuar nga dylan datė 10 Mars 2012 - 04:37:

behem gati te ik ne gjume po me llembin syckat boll


Postuar nga F_xhunior datė 10 Mars 2012 - 08:22:

Po pres dy mysafire te dashur shume.


Postuar nga dylan datė 10 Mars 2012 - 14:36:

po nigjoj muzike e shkruaj me ju

si doni te dini cilen kenge po jua dergoj

http://www.youtube.com/watch?v=riBwm6H2oRk


jam dashuru me ket kenge psh 100000 e her e kam nigju besoj qe kur e kam gjet


Postuar nga Ana1 datė 10 Mars 2012 - 14:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
.........................Ne nje kafene ulur duke pire kafe, ndersa pres te vije Ana.........


Flm per kohen e bukur qe kaluam. muahhhhhhhh )))))))))))))))))

P.S. po qesh akoma me veten, me shakate qe na solli ne tryeze Raimondi. )))))))))))))

P.S. 2 Dylan, kenga ime e zemres. Faleminderit qe e vure ketu. Te perqafoj.


Postuar nga Ana1 datė 10 Mars 2012 - 14:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
po bej at qe se ka ba kush ...


po hap pllakat ne beisement te groposesh parate cash?! )))))


Postuar nga dylan datė 10 Mars 2012 - 14:42:

hahahhahahhah o ana mi sjell ca zotin

une po mendoj ti flas apo jo me kapi paniku frika e spo bej ze me mir


Postuar nga Ana1 datė 10 Mars 2012 - 14:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Sa erdha nga spitali , shpirti im i vogel eshte smure.
Tani po bej darken.Te shkuara djalit! Ketu po qe me pelqen, se do gatuash per femijen tend, dhe nuk do merresh me llafe forumi.


Postuar nga Ana1 datė 10 Mars 2012 - 14:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahahhahahhah o ana mi sjell ca zotin

une po mendoj ti flas apo jo me kapi paniku frika e spo bej ze me mircfare te te sjell moj korbe?! Une po gjeja dicituren e lezhjanit 83, nuk po i flisja vetes. He te keqen Ana, se me kapi zemra per pak!


Postuar nga dylan datė 10 Mars 2012 - 15:02:

me vjen mire q ete pelqeu po e rinogjoj serish une hahahha dhe nje muaj se hek nga pc


Postuar nga lule datė 11 Mars 2012 - 13:06:

Oj Tutkune a ke trru ti ??????

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
Te shkuara djalit!

Me njef gjo ti mu qe me uron kte?????
ku e di ti per ke e kisha un??
Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
Ketu po qe me pelqen, se do gatuash per femijen tend, dhe nuk do merresh me llafe forumi.


Kte gje kshilloja vetes e jo mua , se mua s'ma ndjen hiē se ēa bejn te tjeret , sidomos njerez te ulet si ti. kujton se kam kohe t'pergjoj se ēa ben ti kshu????
Ik mi injorante mle rehat se mje njit si m..pas kpuce !
Ta dish mire ti idiote , un kam familjen ne Usa , nuk me del koha t'iki ti shoh e tbej pushime, e jo te merrem me dallavere si ti apo te rangut tend!!Arsyet pse jam ktu i kam shprehur ne tema te tjera , e s'jam per t'kap dashnor ( si mthe ti legene femer per Petter , apo ate cou....qe se kuptova ēa ishte ).
S'kam fol , s'flas e s'do flas kurre per privatesine time , sikurse s'me intereson privatesia e askujt ktu !

Ku vend rri ti e t'me shohesh ēa turini kam, a jam e martuar e a kam fmi , meqe po llap ca si teper jo per gje , kto gjera KTU s'ke chanc ti dish jo ti( me 2 dit forum, po asnje).
Nese ke chanc t'me kesh perball ti tregoj un sps e shoh qe shum kurioze je per jeten time.

Si nje injorim si pa injorim per mua je 1 femer qe e shumezoj me 0 kte vare vath ne vesh , te mbajta injorim kaq dite edhe e hoqa sepse mu duk se u qetsove po mesa duket nje avaz ke , sja vlen te ndyj as injorimin me ty .

P.S un Urimin Rajmondit ja bera si msues i popullit ty ēte duhet??

Ti je ajo qe me flet per fjalor rruge???
te detyron, tani boll me ankesa me thuaj flm qe tu pergjigja e mos bej ze fare...hesht dhe kaq.
bye bye
..............

Tani po pi nje kafe .


Postuar nga Ana1 datė 11 Mars 2012 - 17:15:

Talking

Po lexoj Psikologen, dhe theorine e saj magjepsese te hipnozes " cfare po beni tani, tani?"
(Lying here in my couch, not facing her, same as in the Freudian`s theory, so she can continue speaking more freely as she can by expressing her feelings to me; Definitely I`ve learned how to listen to my clients (used for patients in psychology!) )))))))


Postuar nga lule datė 11 Mars 2012 - 20:01:

you are sick??? t'mendoj ēa lloj teze t'perdor me ty...

S'di ēa gjuhe tflas me kte njeri , shqip smerrka vesht .
i thua mos me permend nick e vazhdon akoma.....

Tu duk e hidhet sjellja ime e ?? kushdo merr ate qe meriton
here tjeter bej kujdes kur prek dinjitetin e dikujt qoft dhe virtualisht .


Postuar nga dylan datė 11 Mars 2012 - 21:54:

hic valla po pi birren i kam cu kamt perpjet mbi tavolin them e po hsof sa andej kendej


Postuar nga lezhjani-82 datė 11 Mars 2012 - 22:02:

po imagjinoj dylan me kamt e ēume perpjet ne tavolin


Postuar nga dylan datė 11 Mars 2012 - 22:11:

po qeshi per at ropin me siper


Postuar nga Petter datė 12 Mars 2012 - 21:02:

Re: Re: ehe.......

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1


Ja episodet e tua, se pari ndoqem episodin e telenoveles tende qe nuk te eci me Petter, apo me pseudonimin "fleur de l`orne". U be baba Petter, te iku nga duart.

Ana, ne kur do e bojm noi telenovele bashke meqe jemi dhe afer? ... e realizojme si keto spanjollet.. p.s ti bi ne dashuri me mondin.. e nkrahun te kruhet dhe me mua.. dridhja mondit me pak fjale.. e ketu ne fh te bojn thashetheme si puna atyre pastrusve te atyre vilave spanjolle


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 12 Mars 2012 - 21:10:

Ngela keshtuOk boll tashi.

Postuar nga Petter datė 12 Mars 2012 - 21:14:

Ne krahun tjeter* e kisha fjalen... se u marrosa nga ideja e harrova krejt per ta shkruar tamem lol


Dulce.. ca bone ti ?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 12 Mars 2012 - 21:19:

Ja po mendohem kur ta bej ndonje torte Petter.. Po ti ca ke lene pa bere?


Postuar nga Eria datė 12 Mars 2012 - 21:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Ja po mendohem kur ta bej ndonje torte Petter..

Po lexoja, tani po merzitem pse lexova


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 12 Mars 2012 - 22:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria

Po lexoja, tani po merzitem pse lexova


Po ti ca ngjyre i ke corapet?


Postuar nga Eria datė 12 Mars 2012 - 22:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Po ti ca ngjyre i ke corapet?Ca ngjyre do ti, t'i kem une ēorapet?


Postuar nga dylan datė 13 Mars 2012 - 00:25:

s a piva nje kafe acoma skam hanger po e mbyll e ha buke po thahse po hy u shof nej her


Postuar nga Petter datė 13 Mars 2012 - 03:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Ja po mendohem kur ta bej ndonje torte Petter.. Po ti ca ke lene pa bere?


Ca skam lene thuaj... Po hajt ishallah u ndryshon mendja e pranojne, se jo per gje po qef do benin qerratalleshat


E bone torten ti?


Postuar nga Ana1 datė 13 Mars 2012 - 04:13:

Petteraqi!

Me pare pranoj te bej "telenovelas" me qenin Tim sesa me Ty!

Dhe se dyti, me shijon cdo besede me Raimondin, he is one of the funniest guys that I have ever known in my life! Enjoy the rest Petter.


Postuar nga Petter datė 13 Mars 2012 - 04:24:

Na mi zogu jo me qenin se te plas noi hemoragji ashtu e shkon dem kot .. Per tu vetkenaqur meqe ste pelqejne telenovelat thjesht mund te perdoresh noi gisht, a ndonje dildo a noi gjo tjeter na keto gjonat qe ste smurin lol..

Im sure u enjoy him sweety, no one judges uP.s I like ur legs


Postuar nga raid datė 13 Mars 2012 - 18:37:

Po shaj allahun, ku ka gje me te bukur?
Kam deshire te djeg nje kuran sot.


Postuar nga F_xhunior datė 13 Mars 2012 - 18:44:

Po qesh, sikurse do te qeshem ne Ahiret duke pare llojin e ketij siper duke u djegur dhe thene "PENDOHEM, o ALLAH!"


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 13 Mars 2012 - 19:29:

Po kerkoj recetat e embelsirave te dites se veres.


Postuar nga AngelDevil datė 13 Mars 2012 - 20:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Po shaj allahun, ku ka gje me te bukur?
Kam deshire te djeg nje kuran sot.tobestakurullah


Postuar nga F_xhunior datė 13 Mars 2012 - 23:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


tobestakurullah
Mos perqesh kete fjale, se vallain ndeshkimi i ALlahut eshte i paperballueshem - nese e ke nga mosdija, do te te falet. Kerko falje tek Nje ALlah qe qiell e toke Atij i pergjigjen kur te Doje Madheshtia e Vet. Mos u ben naive por shmanguju perqeshjeve te tilla qe i bejne vetem mosbesimtaret, porse keshtu vetem gjer ne nje kohe te caktuar. Ai (ALlahu) vonon por jo, nuk harron.


Estagfirullah. Te kene kujdes ata te cilet kundershtojne urdherat dhe keshillat (ne Kur'an) e ALlahut.


Postuar nga F_xhunior datė 14 Mars 2012 - 00:43:

Po shikoj kete krenari te vecante. Hallall u qofte!


http://www.youtube.com/watch?featur...&v=ItiCeifdTQ8#!


Postuar nga Ana1 datė 14 Mars 2012 - 01:03:

po zhvishem, ndersa mbushet vaska me uje te bollshem. Do lahem me qenin tim te dashur sonte, do fshihemi me te njejtin peshqir, do veshim pizhame te ngjashme, qe vdeksha une per qenin tim. ))))))


Postuar nga Petter datė 14 Mars 2012 - 05:08:

mos u zhvish n'sy te qenit mi dreq, se e terbove te shkretin


Postuar nga lorie datė 14 Mars 2012 - 05:10:

bhahaha Petterune po degjoj ne Pandora Radio dhe perpiqem te mesoj, por hic.


Postuar nga Petter datė 14 Mars 2012 - 05:16:

Hello Lorie


P.s. Tani po mundohem me gjet ndonje template per me bo nji personal small site..


Postuar nga lorie datė 14 Mars 2012 - 05:22:

Dhe ky sajti me c'qellim eshte? (nqs do ta ndash kuptohet)

po degjoj muzike Matisjahu- One Day ne Jack Johnson Pandora Radio


Postuar nga Petter datė 14 Mars 2012 - 05:28:

Pak a shume Id Vcard if u know what i mean... U lodha duke u dhene robve Business id card.. eshte me easy me e pas online one


Postuar nga lorie datė 14 Mars 2012 - 05:30:

ahh got ya.


Postuar nga Petter datė 14 Mars 2012 - 05:38:

I think i found one...


Postuar nga lorie datė 14 Mars 2012 - 05:44:

Naten e mire Petter.

I mbylla strudimet per sot.


Postuar nga Petter datė 14 Mars 2012 - 05:55:

naten sweety, sleep good and sweetdreams


Postuar nga INNA datė 14 Mars 2012 - 22:45:

Tek ky linku qe solle ti lule sdel asigjo, "page not found"


Postuar nga lule datė 14 Mars 2012 - 22:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha INNA
Tek ky linku qe solle ti lule sdel asigjo, "page not found"


Ivana Šimic (Macaa) nese ke fcb


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.