Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga F_xhunior datė 14 Mars 2012 - 23:01:

Po numeroja sa gishterinj gjithsej kam ne doren e majte.......


Postuar nga Ana1 datė 14 Mars 2012 - 23:34:

paskam "punesuar ca femra te papuna"! sevap tek Zoti!

P.S. gerrmoni, gerrmoni, se qenin tim do gjeni! ha ha ha


Postuar nga lule datė 15 Mars 2012 - 00:20:

Question pupupup kushdi ēa shemtire do jet kjo

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
po zhvishem, ndersa mbushet vaska me uje te bollshem. Do lahem me qenin tim te dashur sonte, do fshihemi me te njejtin peshqir, do veshim pizhame te ngjashme, qe vdeksha une per qenin tim. ))))))Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
Ti vuan nga mungese e self-esteem, dhe te duhen vite te kultivosh cfare te ka munguar qe ne femijeri...Shendet tani!!!


self-esteem eee ti je ajo qe folshe per dashuri???

Te dish ti sa dashuri marr un , thua ēdua qe i marr ajrin kot te tjereve. ske surrat ti tme pergojosh mua.

p.s rroft fh per ty lol , ik e futju me hund tgjesh noj avatar tjeter me kap ndonje , qe t'mbushesh boshlliqet qe t'fal jeta reale .


Postuar nga shelgu datė 15 Mars 2012 - 00:23:

Re: pupupup kushdi ēa shemtire do jet kjo

Citim:
Po citoj ato qė tha lule

self-esteem eee ti je ajo qe folshe per dashuri???

Te dish ti sa dashuri marr un , thua ēdua qe i marr ajrin kot te tjereve. ske surrat ti tme pergojosh mua.

p.s rroft fh per ty lol , ik e futju me hund tgjesh noj avatar tjeter me kap ndonje , qe t'mbushesh boshlliqet qe t'fal jeta reale .


Lulke si e ke mendjen sot?

Sikur po te ndrisin syte me duket.


Postuar nga lule datė 15 Mars 2012 - 00:25:

Leje shelgo se e kam pushim neser ,( sot dmth) mle tperfitoj
Mu kshu me ndrit saher mo.

ēkemi i her ēna thu noj gjo tbukur??


Postuar nga Deb* datė 15 Mars 2012 - 01:47:

Ju goca ne avatar vetem fotot e tuaja mbani qe po beni goxha zhurme per nje avatar te Anes? Po te kishte nxjerre ndonje femer jo terheqese do ishit bere kureshtare ta zbulonit se kujt i perket? Tani po lexoj.


Postuar nga Ana1 datė 15 Mars 2012 - 14:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Ju goca ne avatar vetem fotot e tuaja mbani qe po beni goxha zhurme per nje avatar te Anes? Po te kishte nxjerre ndonje femer jo terheqese do ishit bere kureshtare ta zbulonit se kujt i perket? Tani po lexoj.


Leri Deb* te ngopen, nuk me ben pershtypje cfare thone ato te dyja. I genjen mendja kot "vejushat" e gjora!


P.S. ndersa une serish ndjek "telenovelen e lule-kumbulles!", me avatarin "aujourd`hui" !


Postuar nga lule datė 15 Mars 2012 - 15:15:

Deb

po ben avokaten e Anes?
iē nuk jam kureshtare , as ma ndjen deri ne momentin qe nuk fut hundet ne privacin time. ti meqe e nise kte mhb , para se ti dalesh mbrojtje hidhi nje sy citimeve prej *tutkunje* qe AJO ben . p.sh imagin e vuri kur me ironizoi mua , dhe i foli me ironi dhe dylan ..nese dylan toleron un jo vallai , sdo merrem me njerez histerik...
Pastaj , jo t'vej avatar tbukur ajo po qoft Miss Universi , nese eshte *vide* nga trrut per mua s'perben problem

p.s shih aq shum eshte *dashuruar* pas *episodeve* te mia qe vuri dhe avatarin tim .
sje e para qe i ndodh po he ...gjithmon i kam terhequr te 2-ja sex-et

*ZOGU* je shum larg me mua mi, pa ven nje foto tenden , tshohim a ngjajm bashke dhe nga turini , si ne avatar

*******
Cfare po beni tani,tani?!

Po qesh me budallejt.


Postuar nga Deb* datė 15 Mars 2012 - 17:55:

Sa per ironi te gjithe jane mjeshtra ketu, por s'eshte kap njeri me avataret. Nuk me intereson cfare avataresh vini apo deklaroni se jeni, se fundja as me ngre e as me ul paraqitja e askujt ketu. Nuk jemi ne konkurs bukurie. Kush ka nevoje per vleresim virtual le ta beje, nuk e kam problem. Sinqerisht s'me ka vajt mendja deri aty sa te hetoj fotot e avatareve.


Postuar nga INNA datė 15 Mars 2012 - 17:57:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Sa per ironi te gjithe jane mjeshtra ketu, por s'eshte kap njeri me avataret. Nuk me intereson cfare avataresh vini apo deklaroni se jeni, se fundja as me ngre e as me ul paraqitja e askujt ketu. Nuk jemi ne konkurs bukurie. Kush ka nevoje per vleresim virtual le ta beje, nuk e kam problem. Sinqerisht s'me ka vajt mendja deri aty sa te hetoj fotot e avatareve.


Postuar nga lule datė 15 Mars 2012 - 18:04:

Thumbs up

Per *ironi jan te gjith mjeshtra* , ta meshtes mendimin ...gjithmon i kam urryer ironiket , po ironine e gjeta ktu tek ju .
ē'eshte e drejta paskam fol me murin , se lesht paske kuptu ..

Duhet te hapja teme tek * per te qeshur * se eshte vertet interesante te hapesh byēash nforum e tbesh per budallej te tjeret , duke paraqit shale te huaja e avatar.

*****

Betohem per FH qe sdo mbaj me foto te huaja ne avatarin tim e do jem sa me origjinale :p


Postuar nga Deb* datė 15 Mars 2012 - 18:45:

Nuk ka njeri qe te kupton ty lule se ti nuk shikon e degjon asnje pervec vetes. l


Postuar nga Petter datė 15 Mars 2012 - 18:47:

Aj kapish lulja izi fare


Postuar nga Enya datė 15 Mars 2012 - 18:49:

Ju pershendes te gjitheve perzemersisht!
(Bjondja, faleminers per mesazhin privat, ndonese qe ne muajin Dhjetor, tani e lexova. Desha me te kthy pergjigje ne privat, por e kishe te bllokume kutine e mesazheve private. Te puth fort zemra, dhe uroj te jesh mire. muahhhh amore!
Gjithashtu dua te perqafoj fort vellaun tim Glak. Te kam xhan!)

Mire u lexofshim ne vazhdim...


Postuar nga AngelDevil datė 15 Mars 2012 - 19:30:

Enya


Postuar nga sexy_guy datė 16 Mars 2012 - 01:29:

****

po degjoj :

http://www.youtube.com/watch?v=cMhl...feature=related


Postuar nga Deb* datė 16 Mars 2012 - 01:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Aj kapish lulja izi fare

Ne fakt ti ke te drejte. Lulja kuptohet shume kollaj, edhe kur bie ne kundershtim me vetveten, por kur nuk i pelqen pergjigja, nuk e di pse kujton se ne nuk e kuptojme.


Postuar nga INNA datė 16 Mars 2012 - 02:00:

In the air tonight - Phil Collins

Po degjoj kete kengen


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 17 Mars 2012 - 08:45:

Duke pire kafe per te marre energji per te pire me shume kafe..


Postuar nga Petter datė 17 Mars 2012 - 16:26:

po ha syltepric


Postuar nga Vizioner datė 17 Mars 2012 - 17:10:

Me ne fund, pak Fundjave

Ju uroj te gjithve nje Fundjave te qete.


...Tani, Relax me Kaffeen perpara PC-se duke lexuar te rejat e Forumit


Postuar nga F_xhunior datė 17 Mars 2012 - 17:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*

Ne fakt ti ke te drejte. Lulja kuptohet shume kollaj, edhe kur bie ne kundershtim me vetveten, por kur nuk i pelqen pergjigja, nuk e di pse kujton se ne nuk e kuptojme.Nuk jane te verteta keto qe ke shkruar per Lulen. Lulja, krahasuar me te gjitha ketu (vajza), eshte me e mire se te gjithe ju bashke. Lulja ka vetem nje te keqe, nxiton shume.


Postuar nga Deb* datė 17 Mars 2012 - 18:23:

Nuk jam kundra. Si te thuash ti. Uroj qe te mos nxitohet dhe me ty dhe ha ato mallkimet e tua pastaj.


Postuar nga dylan datė 17 Mars 2012 - 18:25:

hic po shkruj me ju po po ngrihem se jam si bordell mrena qe smerret vesh nga hyhet as nga dilet ca cudi mu rrzu neper gjana nuk hsifet dyshemja mir lol


Postuar nga Deb* datė 17 Mars 2012 - 18:30:

cfare ke pi dylan? Une po pi nje kafe.


Postuar nga dylan datė 17 Mars 2012 - 22:24:

asgja sot po sonte po jam e ftume do e kalli


Postuar nga kurt datė 18 Mars 2012 - 03:03:

Tani po pij nje kafe pasi mbreme kam pire shume wisky.
Kam fjetur qe nga ora 6 e mjesit deri ne 6 te mbrembjes.
Ishte e nevojshme se gjthe javes shume pak fare gjume.


Postuar nga RAIMONDI datė 18 Mars 2012 - 05:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
asgja sot po sonte po jam e ftume do e kalli


--Ca do kallesh moj ? -- Do e ndezesh ylyver sot ?

Ok bej qejf , po kujdes se mos thyesh ndonje brinje


Postuar nga Deb* datė 18 Mars 2012 - 14:43:

Po pi kafen e mengjesit.


Postuar nga lule datė 18 Mars 2012 - 16:29:

Po pi kafen , po lexoj e po mendoj ne lidhje me comentet per *lulen*...

Ilaēi me i mire ne kto raste eshte indiferenca .


Postuar nga F_xhunior datė 18 Mars 2012 - 17:30:

Po degjoj, vetekendoj, shkruaj dhe po pi nje gote kos.......


Postuar nga Vizioner datė 18 Mars 2012 - 19:48:

...ne Duelitet mendimesh.


Postuar nga dylan datė 18 Mars 2012 - 19:52:

pi birre do kush


Postuar nga Vizioner datė 18 Mars 2012 - 20:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
pi birre do kush


Te befte mire. Nuk du

Sa do kisha qejfe te te shikoja nje here te dehur dylan qysh e ke te dehuren, me te qeshme apo te qame?

Kiss per ty = po e deshe, po se deshe nuk merzitem une


Postuar nga dylan datė 18 Mars 2012 - 20:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Te befte mire. Nuk du

Sa do kisha qejfe te te shikoja nje here te dehur dylan qysh e ke te dehuren, me te qeshme apo te qame?

Kiss per ty = po e deshe, po se deshe nuk merzitem unete dehuren e kam me te qame te qime e te shame kshu ruaju


Postuar nga Vizioner datė 18 Mars 2012 - 20:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


te dehuren e kam me te qame te qime e te shame kshu ruajuTe pakten se paske dhe me te rrahme Keshtu qe i pronoj te treja ato

Hajde, dehu shpejt


Postuar nga dylan datė 18 Mars 2012 - 20:16:

hahhahahhahahha ncncnnc po te rrahme sjam e zoja e kto tjerat jam ne gjendje ti bej me qa jam e para kur dehem ,me qi zezeti jem e me sha vetem po sme dole para e sma bane me borxh se mjer ti ca te nigjon veshi


Postuar nga lule datė 18 Mars 2012 - 20:23:

po vertetoja ate *lajmin skandal te Liu-t *

se helbete ...


e po lexoja dylan

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
ata me dy kara e me kater bole natyrisht


c qoi ca????
qsq tu dit ma cherie??????


Postuar nga dylan datė 18 Mars 2012 - 20:30:

Re: po vertetoja ate *lajmin skandal te Liu-t *

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
se helbete ...


e po lexoja dylanc qoi ca????
qsq tu dit ma cherie??????bonjour mon amour a moi tout seul dieu sais comme tu ma manque
kshu me ka shku mendja pra cti behs se kto me nje kar ma kan merzit ,si te dla nje me dy votoj perndryshe jo

et pour toi mon ange je peut change si toi tu veux


Postuar nga lule datė 18 Mars 2012 - 20:44:

oui je veux vas-y qu'est ce que tu va faire ?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 18 Mars 2012 - 20:54:

Fragolino time.. me ca kujtime.. ne vend te akullit..


Postuar nga INNA datė 18 Mars 2012 - 21:34:

Po me lengezohet goja per nje fragolino dhe mua

Po degjoj kete kengen e Kelly Clarkson , qe sapo postova tek muzika "what doesn't kill you makes you stronger"..!


Postuar nga Vizioner datė 18 Mars 2012 - 21:35:

Cfare po beni tani,tani?!

...te shkoj ta bej apo te pres ne ca


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 18 Mars 2012 - 22:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha INNA
Po me lengezohet goja per nje fragolino dhe mua


Ah ta dije.. s'gjen te ngopur..

Po shoh Jack Sparrow


Postuar nga Vizioner datė 18 Mars 2012 - 23:04:

...po pres te me mbyllen syte tamam.
Tani jam me nje sy hap e me nje sy mbyll.


Postuar nga F_xhunior datė 18 Mars 2012 - 23:18:

po luaj lojen zogjte e nevrikosur ne bookface ndersa po shkruaj dhe ketu..........


Postuar nga Deb* datė 19 Mars 2012 - 00:30:

Pritja me heq deshiren per te bere gjithcka. ufff!


Postuar nga Ana1 datė 19 Mars 2012 - 02:41:

Po shoh filmin " Stolen child". Shume filem prekes!


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 20 Mars 2012 - 21:38:

Hic, po bej sehir.


Postuar nga F_xhunior datė 20 Mars 2012 - 22:29:

jam i nevrikosur......njerezit sikur synojne te te me nevrikosin....bej hic....ne mendime jam.....s'kam vendosur ndonje gje.........


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.