Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga lule datė 23 Mars 2012 - 16:06:

po pi nje kafe e....

iē po mendoj ēa do jet tu mendu bruni......


Se per pak harrova , t'iki tboj naj loj top tashi , se na jan ngri muskujt.


Postuar nga bruni22 datė 23 Mars 2012 - 16:26:

Re: po pi nje kafe e....

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
iē po mendoj ēa do jet tu mendu bruni......
mos mendo shum, se perfumdon e dashurohesh kot pastaj!

me mir merru me muskujt ate bej. nuk esht ide e keqe


Postuar nga Vizioner datė 23 Mars 2012 - 18:30:

Sapo erdha nga Puna dhe tani me nje tase Kafe perpara duke lexu Forumin.


Postuar nga Vizioner datė 23 Mars 2012 - 19:52:

...Po haje Pastice (nuk e di po keshtu i themi ne nga EL).
Kam tre dite qe ha dhe shqyr qe e mbarova tani. Ishte gjithe ajo tepsi


Postuar nga lule datė 24 Mars 2012 - 12:03:

brunooo

dike shqip ti pse thu sdi??? ja ka zelet kshu, rradha avatarit nashti .. se ma cove mrapa..

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22


mos mendo shum, se perfumdon e dashurohesh kot pastaj!
Non non, perche io amo moltisimo ...(jo kedo ajo dihet) , po kam dashni t'keqe mos ja uro vetes ...se as un sja uroj..
Jam shkatrrim total . me beso....
P.sh TU SEI SPOZATO , ste lejohen as ti mendosh kto . tashi

Jave e lodhshme ( akoma ska mbaruar per mua dreqi )me ne fund week end , duhet ta shfrytezoj si duhet ... nje dite qe iken s'kthehet me .

Po pi kafen e pare per sot , e po thaj floket se jam si pul e lagt


Postuar nga INNA datė 24 Mars 2012 - 19:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


Ah ta dije.. s'gjen te ngopur..

Po shoh Jack Sparrowedhe s'tregon

Po degjoj kengen, "nuse vjehrren maje krejt si nene"


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Mars 2012 - 07:46:

Po pi kafen e ores se re.


Postuar nga Eria datė 25 Mars 2012 - 09:48:

Kafeeee ne ballkon tu pa komshinjte, ose duke me pare


Postuar nga Deb* datė 25 Mars 2012 - 16:48:

Po ha molle. Kam tre dite qe nuk arrij te fus dot gje ne goje.


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Mars 2012 - 17:06:

Tani po vesh nje kemishe Hugo Boss qe kushton 150 dollars dhe po kendoj kengen " Ndene portokalle moj te ndala une ty '....

Nuk e di si me erdhi kjo kenge ndermend , por qe ksa hyra ne dush dhe deri tani jam tuj kendue e tuj lodrue edhe...


Postuar nga Ana1 datė 25 Mars 2012 - 17:11:

"ne nje are moj, ne nje lendine,
trendeline, moj trendeli-ne
jane dy vajza moj,
qe aty moj po rrine,
trendeline moj, trendeline;
presin Raimondin qe aty te vine,
trendeline moj, trendeline!"

Po kendoj dhe une kenge labe.


http://www.youtube.com/watch?v=EUS7t97p9uI


Postuar nga Cassie datė 28 Mars 2012 - 20:56:

po flas me lulen

p.s te qafsha avatarin :p


Postuar nga RAIMONDI datė 29 Mars 2012 - 04:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
"ne nje are moj, ne nje lendine,
trendeline, moj trendeli-ne
jane dy vajza moj,
qe aty moj po rrine,
trendeline moj, trendeline;
presin Raimondin qe aty te vine,
trendeline moj, trendeline!"

Po kendoj dhe une kenge labe.


http://www.youtube.com/watch?v=EUS7t97p9uIPo Pse labe eshte kjo kenge moj Ana ? po po kenge vlonjate eshte me duket

Po shof David Letterman , dhe ky dreq ka shume humor te holle...hahahahahaha eshte shume i keq po tallet me Dick Ceney

Mirpo piva pakez vere dhe po me mbyllen syte ....


Postuar nga Vizioner datė 29 Mars 2012 - 17:03:

Relax...

Nje ore duke lexu dy faqe me Tema. Keshtu eshte kur mungon ca dite.


Postuar nga AngelDevil datė 29 Mars 2012 - 19:35:

po ha karrota lexoj forum degjoj muzike


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Mars 2012 - 21:13:

karrotat te bajn mir per syt...

Po lexoj/shkruj ne forum, po nigjoj opinion, po pi cigare, po pi nji got, po rri ndenjur dhe po menoj ca gjana.


Postuar nga raid datė 29 Mars 2012 - 21:26:

Ca njerez e kane jeten dyst mer vlla...


Postuar nga raid datė 29 Mars 2012 - 22:17:

tung iher..


Postuar nga Ana1 datė 30 Mars 2012 - 03:13:

Po ha nje tas frutash perzier me kos grek!


Postuar nga Petter datė 30 Mars 2012 - 05:17:

Ne youtube...


Postuar nga raid datė 30 Mars 2012 - 18:42:

Po vras mendjen cfare te shkruaj ne forum.


Postuar nga AngelDevil datė 30 Mars 2012 - 19:01:

Duhet me shkrujt patjeter?


Postuar nga raid datė 30 Mars 2012 - 19:09:

Me kap naiher deshira me fol me boten


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 30 Mars 2012 - 19:13:

Po shoh video me receta gatimi e po me duket vetja kuzhiniere e mbaruar.. po e mbaruar fare ama.


Postuar nga RAIMONDI datė 31 Mars 2012 - 00:41:

Po mbush lloton se do hedh nja 200 dollare...... -

-Shuma ne kete lloto ka vajtur 640 milion dollare .....sic po thote CNN, tani

.......Loto tonight is a world record breaking --thote CNN

--Kjo eshte shume me e madhe qe ka pasur lloto Mega Million ndonjehere

Tani po flet ne CNN njera qe ka fituar ne lloto 112 milion dollare --hahahahahaha
--Po jep pershtypjet kjo bythzeza zezake se ca ndjeju kur mori vesh qe fitoi lloton.....

Nqs nuk e fiton njeri sot lloton , shuma e llotos per heres tjeter do veje mbi 1 miliard Dollare ...........

___ Ndigjoni neser ju kur te thote CNN nje shqiptar kapi llooton per .........bithe


Postuar nga Deb* datė 31 Mars 2012 - 02:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
Po mbush lloton se do hedh nja 200 dollare...... -

-Shuma ne kete lloto ka vajtur 640 milion dollare .....sic po thote CNN, tani

.......Loto tonight is a world record breaking --thote CNN

--Kjo eshte shume me e madhe qe ka pasur lloto Mega Million ndonjehere

Tani po flet ne CNN njera qe ka fituar ne lloto 112 milion dollare --hahahahahaha
--Po jep pershtypjet kjo bythzeza zezake se ca ndjeju kur mori vesh qe fitoi lloton.....

Nqs nuk e fiton njeri sot lloton , shuma e llotos per heres tjeter do veje mbi 1 miliard Dollare ...........

___ Ndigjoni neser ju kur te thote CNN nje shqiptar kapi llooton per .........bitheEhh, Rai, me shtyu burri dhe mua te blej sot bileta llotarie. Se ku degjoi ne radio qe llotarine kete vit ka shume mundesi ta kapin ciftet qe i perkasin shenjave te shigjetarit- luanit. Ne te dy i perkasim ketyre shenjave. Eh s'do mbahemi me pastaj.

Po bej ca detyra. Shume mbrapa jam.


Postuar nga Ana1 datė 31 Mars 2012 - 03:51:

Paci fat te dy! Raimondi po fitove lloton do te te bej telefon, ha ha ha

P.S. sa bera French manikyr, dhe po pres ndonje French tjeter!


Postuar nga Petter datė 31 Mars 2012 - 05:07:

Une bleva 20 llotari sot, sna ra qe sna ra iher I rent damllaja


Postuar nga F_xhunior datė 31 Mars 2012 - 11:19:

Po pi i kafe dhe nderkohe po pyesja pse ne pime kafene?


Postuar nga Eria datė 31 Mars 2012 - 11:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po shoh video me receta gatimi e po me duket vetja kuzhiniere e mbaruar.. po e mbaruar fare ama.

Po bej lsten e ushqimeve qe duhet te blej


Postuar nga F_xhunior datė 31 Mars 2012 - 11:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria

Po bej listen e ushqimeve qe duhet te blejBehu gati t'ia japesh plot 400€ arketarit - ne qofte si une blen nje here ne muajt.


Postuar nga dylan datė 01 Prill 2012 - 00:05:

do ngrihem nga comp behet fjal naten njerz


Postuar nga Petter datė 01 Prill 2012 - 00:07:

po shof travel channel


Postuar nga Deb* datė 01 Prill 2012 - 02:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha F_xhunior


Behu gati t'ia japesh plot 400€ arketarit - ne qofte si une blen nje here ne muajt.


Edhe perimet 1 here ne muaj i ble ti?Po bej te njejten gje qe po beja dje ne kete ore.


Postuar nga RAIMONDI datė 01 Prill 2012 - 05:41:

Tani sa lexova tek Panoram intervisten e atij hajdutit nga Patosi qe vajti te vidhte banken ne Tirane dhe vrau ate zonjen qe punonte atje

Une bera kete koment :
Qenka cun i inteligjent dhe nga menyra si flet dhe si ka jetuar te imponon respekt ,
pavresisht se per krimin qe beri per vrasjen e asaj zonjes duhet te denohet me vdekje…

Ky ne fakt eshte pasoje e reformes ekonomike te Berishes

Te gjithe ne qe kemi provuar ne kurriz kete reforme , dhe mund te mernim ruugen e krimit te ketij djalit……

Ne qytet ku isha une ne Vlore te binte tjetri ne qafe kot dhe po te kishe ndonje arme me vete do e vrisje , se ta bente borxh pa arsye

—Pastaj do ikje ne emigrim ……..
Nuk do te ecte andej ….do ktheheshe ne Shqiperi,

–Do kerkoje pune …..Nuk do gjeje dot …..Shoqeri nuk ke , por edhe rethin familjar mund ta kesh te vogel
Njeri s’te ndihmon -
-Kjo kohe qe ka ardhur nuk te ndihmon vellai dhe jo me tjetri

Atehere ngelesh i vetmuar , pa pune, pa familje , pa miq …….

.Cfare te besh ? –Dikush qe nuk i reziton dot vret veten…

Dikush tjeter qe gjen rastesisht nje vize per Amerike sii puna ime , shpeton , perkohesisht ……

Ndersa po te ishe inteligjent dhe me kurajo si ky cuni do i futeshe ruges se krimit …… se ndryshe nuk ke si jeton…….

Ne kete jete vjen vetem njehre , dhe iken pergjithmone

–Atehere mendon ..Ta provoje njehere grabitjen mbase ja dal mbane dhe shpetoj ……..

Ketij s’i eci , se u nxitua idioti qe beri vrasjet

–Po te mos vriste do ti ecte, dhe do ishte i lutmur tani…..

Pse i bere vrasjet mor dreq ,pse ?

Besoj se gjykata duhet te marri parasysh gjendjen e tij te veshtire ekonomiko-sociale ,
perpara se ta denoje …..


Postuar nga Vizioner datė 01 Prill 2012 - 08:28:

.


Postuar nga sexy_guy datė 03 Prill 2012 - 00:09:

po degjoj :

http://www.youtube.com/watch?v=HpyZ...c&feature=share


Postuar nga Vizioner datė 06 Prill 2012 - 09:35:

...Nje dite qe u zgjova pa zile (sot pushim=Feste), dhe tani duke shijuar Kaffeen e mengjesit perpara PC-se.


Postuar nga cecilia datė 06 Prill 2012 - 09:44:

Po mendoja se si do jem kur te plakem. Ku i dihet,ndoshta edhe s'plakem kurre.


Postuar nga F_xhunior datė 06 Prill 2012 - 11:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*

Edhe perimet 1 here ne muaj i ble ti?Po bej te njejten gje qe po beja dje ne kete ore.
Ncuq...


Postuar nga F_xhunior datė 06 Prill 2012 - 11:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
Tani sa lexova tek Panoram intervisten e atij hajdutit nga Patosi qe vajti te vidhte banken ne Tirane dhe vrau ate zonjen qe punonte atje

Une bera kete koment :
Qenka cun i inteligjent dhe nga menyra si flet dhe si ka jetuar te imponon respekt ,
pavresisht se per krimin qe beri per vrasjen e asaj zonjes duhet te denohet me vdekje…

Ky ne fakt eshte pasoje e reformes ekonomike te Berishes

Te gjithe ne qe kemi provuar ne kurriz kete reforme , dhe mund te mernim ruugen e krimit te ketij djalit……

Ne qytet ku isha une ne Vlore te binte tjetri ne qafe kot dhe po te kishe ndonje arme me vete do e vrisje , se ta bente borxh pa arsye

—Pastaj do ikje ne emigrim ……..
Nuk do te ecte andej ….do ktheheshe ne Shqiperi,

–Do kerkoje pune …..Nuk do gjeje dot …..Shoqeri nuk ke , por edhe rethin familjar mund ta kesh te vogel
Njeri s’te ndihmon -
-Kjo kohe qe ka ardhur nuk te ndihmon vellai dhe jo me tjetri

Atehere ngelesh i vetmuar , pa pune, pa familje , pa miq …….

.Cfare te besh ? –Dikush qe nuk i reziton dot vret veten…

Dikush tjeter qe gjen rastesisht nje vize per Amerike sii puna ime , shpeton , perkohesisht ……

Ndersa po te ishe inteligjent dhe me kurajo si ky cuni do i futeshe ruges se krimit …… se ndryshe nuk ke si jeton…….

Ne kete jete vjen vetem njehre , dhe iken pergjithmone

–Atehere mendon ..Ta provoje njehere grabitjen mbase ja dal mbane dhe shpetoj ……..

Ketij s’i eci , se u nxitua idioti qe beri vrasjet

–Po te mos vriste do ti ecte, dhe do ishte i lutmur tani…..

Pse i bere vrasjet mor dreq ,pse ?

Besoj se gjykata duhet te marri parasysh gjendjen e tij te veshtire ekonomiko-sociale ,
perpara se ta denoje …..Pavaresisht gjendjes se tij - depresionit ekonomik - nuk do te thote tani se atij apo kujtdo tjeter t'i jepet e drejta te ekzekutoje njerez andej-kendej vetem qe ata te dalin nga kriza. A nuk po mendon? Paramendo sikur ajo, tashme e ndjere, me vetem pagen e saj, te kete mbajtur (furnizuar) tere nje familje me plot femije te vegjel?

Qofte mallkuar ai!


Postuar nga dylan datė 08 Prill 2012 - 04:12:

po mendoja shume gjera para s et hy ktu ,sec cme ka hyre kto kohe nje urrejtje qe se mposht dot o zot
me ekeqja esht krjet nje urrejtje me njerez te aferm qe sdo doja ta kisha po ja smund ta largoj,dhe ktu ne kto minuta mendjen e kam verdall e sqetesohem


Postuar nga eliz datė 08 Prill 2012 - 22:57:

po luaj" not doppler", sa e zgjut po me duket vetja qe kam arrit te level 18


Postuar nga dylan datė 08 Prill 2012 - 23:31:

si lujn nejrz moj si fmit gjithe diten comp ncncnncnc


Postuar nga raid datė 08 Prill 2012 - 23:51:

Po shoh si perendon dielli dhe icik muzike ne background.


Postuar nga dylan datė 09 Prill 2012 - 00:05:

te ikun nga deti e shofim nga atje me mir


Postuar nga eliz datė 09 Prill 2012 - 00:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
si lujn nejrz moj si fmit gjithe diten comp ncncnncnc


Do m`lesh rehat se s`po m`del 21.Ik e shif perendimin ...


Postuar nga raid datė 09 Prill 2012 - 00:15:

A ikim ne nje dejt bashke o dylan, shofim perendimin e diellit andej nga deti, dhe flasim sa mire shkojne meshkujt shqiptare dhe femrat shqiptare


Postuar nga dylan datė 09 Prill 2012 - 00:16:

do ikja po er shume sme behet e pa ty aq me pak lol


Postuar nga raid datė 09 Prill 2012 - 00:20:

S'te kuptova, po s'ka edhe aq rendesi.. mere edhe lulen me vete po s'deshe


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.