Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Ana1 datė 20 Prill 2012 - 21:56:

po mundohem te fle mbi divan, se pertoj te shkoj ne krevat vetem! fundjava me dembelos, dua vetem gjume.


Postuar nga dylan datė 20 Prill 2012 - 22:10:

hic mora nje cop buk me nje djath te verll e po e ha


Postuar nga F_xhunior datė 20 Prill 2012 - 23:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
po mundohem te fle mbi divan, se pertoj te shkoj ne krevat vetem! fundjava me dembelos, dua vetem gjume.


Po shko bjere - te flesh vetem ne shtrat;

ajri me i paster (vertet disa, burra si gra, leshojne gazra shume)
me shume vend
pa gerhitje
gjumi me i embel

__________

kujdestar i gruas sime (pa gazra)


Postuar nga Vizioner datė 21 Prill 2012 - 05:23:

...Duke pire shpejt Kafen dhe, gati per n'pune.


Ju uroj nje fundjave te kendshme, te gjithve!


Postuar nga Deb* datė 21 Prill 2012 - 05:34:

U gdhi andej? LOl, sa eshte ora?


Postuar nga RAIMONDI datė 21 Prill 2012 - 05:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hic mora nje cop buk me nje djath te verll e po e ha


Djathi i verdhe nuk eshte i mire se ka shume kolesterol

,Djathi mozarela eshte me i mire , se ka me pake kolesterol


Postuar nga Vizioner datė 21 Prill 2012 - 05:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
U gdhi andej? LOl, sa eshte ora?


U gedhi, u gedhi o Deb

Tani eshte 06.40Ti, do dalesh sot per qejf me burrin? Para se te hypesh ne makine, thuje ku ke deshire te shkosh qe te mos te te pyesi


Postuar nga Deb* datė 21 Prill 2012 - 15:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


U gedhi, u gedhi o Deb

Tani eshte 06.40Ti, do dalesh sot per qejf me burrin? Para se te hypesh ne makine, thuje ku ke deshire te shkosh qe te mos te te pyesi


Shume dakort, por po flas per rastet kur burri thote, "Behuni gati se do dalim", dhe ne fund te pyet, "ku do vemi"?


Postuar nga Vizioner datė 21 Prill 2012 - 16:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*

Shume dakort, por po flas per rastet kur burri thote, "Behuni gati se do dalim", dhe ne fund te pyet, "ku do vemi"?Aha, atehere ke nje fare te drejte.

Nga do ikni sot, si e shtune? apo e keni per te djele te dalmen?

...Tani Relax. Te shijoj pushimin deri te henen.


Postuar nga Vizioner datė 22 Prill 2012 - 12:58:

Formula 1


Postuar nga Eria datė 22 Prill 2012 - 13:34:

Parazitizem dite te diele


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 13:36:

89040 klikime dhe 1060 pergjigje vetem per kete teme parazitare


Postuar nga F_xhunior datė 22 Prill 2012 - 15:09:

Nuk kuptoj se si disa e duan kete lloj sporti, qe e ndjekka ky siper.

Sidoqofte, me ne fund u bera baba!


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 15:37:

Urime Xhunior!

Ja sapo urova Xhunior, se mezi po prisja lajmin e lumtur e tani do ha nje molle nga gezimi.


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 15:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha F_xhunior
Nuk kuptoj se si disa e duan kete lloj sporti, qe e ndjekka ky siper.
zevendesimi i paskajores se vetes se pare njejes te ben qesharak


Postuar nga F_xhunior datė 22 Prill 2012 - 15:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Urime Xhunior!

Ja sapo urova Xhunior, se mezi po prisja lajmin e lumtur e tani do ha nje molle nga gezimi.
Faleminderit, zonjushe.


Lutesh te hapesh nje teme te te me urojne....do me lumturoje pa mase.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 15:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha F_xhuniorFaleminderit, zonjushe.


Lutesh te hapesh nje teme te te me urojne....do me lumturoje pa mase.


Ndihem moralisht e detyruar te te informoj se nuk ndihem shpirterisht e frymezuar per hapje temash. Do mendohem per kete pune, por pak me vone.


Arbini s'e paska hedhur librin e gjuhes akoma.


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 15:56:

E kam te lobi ballor mjafton te hap sirtaret e duhur


Postuar nga F_xhunior datė 22 Prill 2012 - 15:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Ndihem moralisht e detyruar te te informoj se nuk ndihem shpirterisht e frymezuar per hapje temash. Do mendohem per kete pune, por pak me vone.


Arbini s'e paska hedhur librin e gjuhes akoma.
Jo me vone por s'ke per ta bere/hapur kurre.

Arbini mbase ka te drejte...


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 16:00:

Lum kush ka pasur leke per sirtare..


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 16:03:

Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.
2- Te luash mire rolin e budallait.


Postuar nga shelgu datė 22 Prill 2012 - 16:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha Arbin
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.
2- Te luash mire rolin e budallait.


Te jene mjaf ketu thua?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 16:09:

Po sirtaret?


Postuar nga F_xhunior datė 22 Prill 2012 - 16:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Te jene mjaf ketu thua?Arbini e luaka mire rolin e budallait... ha haha..hhahaha


Robte paskam ngaterruar emrin e tij...


Postuar nga shelgu datė 22 Prill 2012 - 16:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po sirtaret?


Eh sirtaret. Lere thuaj mos na i kujto


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 16:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha F_xhunior


Arbini e luaka mire rolin e budallait... ha haha..hhahaha

Mesimi i pare nga ju ketu


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 16:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po sirtaret?


Ti ke passwordin e tyre


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 16:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Arbin


Ti ke passwordin e tyre


A une e paskam? Ku sirtaret e tu e ku une njehere?


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 16:24:

Takohemi tek cepi rruges, bukepjekesi


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 16:25:

C'i bera vetes!


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 16:27:

Je me fat!


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 16:29:

E te mendosh qe s'kam pasur as sirtare.. Mezi i mora borxh kanistren komshies dhe bjeri t'i biem pastaj..


"Une nje molle hengra, kurse ky i shkundi te tera, te bera e te pabera.. La gjithe fshatin pa molle mesuese!" (cit.)


Postuar nga Arbin datė 22 Prill 2012 - 16:31:

Kam une sirtare dhe per ty mos u merzit.

Po dal te te tradhetoj pak por ti mos u merzit vetem seks do bej


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 16:34:

Eria..


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 16:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha Arbin
Kam une sirtare dhe per ty mos u merzit.

Po dal te te tradhetoj pak por ti mos u merzit vetem seks do bej


Kot e ke, Xhunior ngelet gjithmone me i bukuri ketu.


Postuar nga F_xhunior datė 22 Prill 2012 - 16:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Kot e ke, Xhunior ngelet gjithmone me i bukuri ketu.Faleminderit! Sikur e dija....kot me kot!


Postuar nga Vizioner datė 22 Prill 2012 - 16:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha F_xhunior

Sidoqofte, me ne fund u bera baba!Urime xhunior. Me jete te gjate femija?
Djale apo vajze?


Postuar nga shelgu datė 22 Prill 2012 - 16:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Kot e ke, Xhunior ngelet gjithmone me i bukuri ketu.


Ky sup i zbukuar me trazon ca si masokizem


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Prill 2012 - 16:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Ky sup i zbukuar me trazon ca si masokizemNuk kuptoj!


Tani po behem gati per lufte... me tiganet..


Postuar nga shelgu datė 22 Prill 2012 - 17:58:

Me mire paqe me dulse. Apo e ke fjalen per lufte me jasteke

Ajkenimejxhen


Postuar nga Eria datė 22 Prill 2012 - 18:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Eria..Te ishte ke mendin ēasti hajde de, po ketu?


Postuar nga shelgu datė 22 Prill 2012 - 18:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha EriaTe ishte ke mendin ēasti hajde de, po ketu?


po vras mendjen


Postuar nga Eria datė 22 Prill 2012 - 19:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

po vras mendjen

Ishtu :


Postuar nga Katilesha datė 22 Prill 2012 - 19:47:

Po njyhem.


Postuar nga F_xhunior datė 22 Prill 2012 - 20:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Urime xhunior. Me jete te gjate femija?
Djale apo vajze?
Faleminderit - lindi djal.

3800g
52cm

nuk me ngjan mua, porse mamite me thane "asnje femije i sapolindur nuk u ngjan prinderve te vet". Shpresoj te jete kshu.

Nuk kuptoj pse i rrok keto fjale me ty??!!! Kush je ti per mua te t'i deftoj keto gjera??!!


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Prill 2012 - 20:41:

O Junior paske bere djale ? --Bravo ore koqe


Si do ja vesh emrin djalit ? Vendosi emer shqiptar .....

Hajde urime dhe me jete te gjate djali !

.....Edhe thiri mendjes se te ka ikur fare .....


Postuar nga Ana1 datė 22 Prill 2012 - 21:00:

Dimer


Postuar nga F_xhunior datė 22 Prill 2012 - 21:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
O Junior paske bere djale ? --Bravo ore koqe


Si do ja vesh emrin djalit ? Vendosi emer shqiptar .....

Hajde urime dhe me jete te gjate djali !

.....Edhe thiri mendjes se te ka ikur fare .....Shih shih...prape ky me koqe....sidoqofte, faleminderit!


Per emrin kemi vendosur t'ia ve gjyshi i tij (babi i Marigones), ngaqe ai urren cdo gje qe ka te beje me fetė, ndersa feja ime lejon qe femijet tane t'i emertojme gjithashtu me emra shqiptarce, por megjithate emri duhet te kete baze kuptimin - emri duhet te nenkuptoje dic te bukur. Njekohesisht, po te kete nje cike mend, ai duhet te mendoje se fete nuk jane, assesi, ato qe ngaterrojne njerezit ne mes vete, por rrethi, kultura dhe truri indivisderdual. Keshtu, gjyshit te tij ne shenj nderi dhe respekti. Nuk na eshte lajmeruar akoma - i kemi dhene 7 dite afat.

________________

Faleminderit, Ana1 alias...lere, sonte s'je alias...sonte ti do jesh ti, per mua...


Postuar nga RAIMONDI datė 22 Prill 2012 - 21:33:

Cunit ti vesh nje emer edhe shqiptar, por edhe te tingelloj bukur, se kur te ritet ai ,
tja pelqejne vajzat emrin , por te jete edhe emer i pranueshem per kohen moderne


Une po te isha ne vendin tend , emrin e djalit nuk lejoj asnje tja vendose , por ja vendos vet


Psh emra te bukur shqiptar jane : Taulant , Arian, Aulon, Gentian etj


Postuar nga F_xhunior datė 22 Prill 2012 - 21:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
Dimer


Ma hodhe - ndihem cike i zhgenjyer me ty....vertet besova se kishe hapur teme enkas per lindjen e femijes sime.


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.