Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga dylan datė 30 Prill 2012 - 20:40:

po mendoja si ma cau ................. ky rop none si sme la rehat diku po me dle para syve ne cdo vend qe jam si jam ba me e shkye cop cop po kaq injorant njeriu me ken
po mendoja si paska plas me ja var dikush si sla rop ma ksaj toke pa hy me i fol e me ju lill pe rkam e gjithe ka shkon vec sherr e perobleme tu sjell e se din qe pas nje kohe cdo nejri i thot ca rrot karit e idjotit qenka
po kari asht kar e sdin em teper ai qe ehste mesuar ta perbuzin e perdorin vazhdon ta bej e si bven dicka eshte mesuar zhele te fshijn tjeret rruget e po se beri i duket se svlen
turp mu ba ura e cdonjeriu turpi me i mall
po mu pse sme la rehat sjam ne gjendje te shkoj ne ansje vend nga ai se me shfaqet si hije ne cod vend jesussssssssssssssssssssss


Postuar nga al74 datė 30 Prill 2012 - 21:42:

dylan a nuk te duket se po ia shkel ca si teper ?


Postuar nga dylan datė 30 Prill 2012 - 21:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
dylan a nuk te duket se po ia shkel ca si teper ?nope u knaqa kisha nevoj te shfryhem ndjehem me mir tani e teepr per tipa si ai seht kurr ai meriton em teper se kaq


Postuar nga al74 datė 30 Prill 2012 - 22:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylannope u knaqa kisha nevoj te shfryhem ndjehem me mir tani e teepr per tipa si ai seht kurr ai meriton em teper se kaqlija kohes te beje punen e vet . mos ju fut ne hak me prishje barku.


Postuar nga dylan datė 30 Prill 2012 - 23:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


lija kohes te beje punen e vet . mos ju fut ne hak me prishje barku.
vetem ne hak si futem kujt se kam frik zotin per ket kurr perkundrazi i toleroj njerzit shum ku sben em teper e jam teper shum teper me e mir se duhet


Postuar nga Vizioner datė 01 Maj 2012 - 17:14:

Po shijoj 1 Majin


Postuar nga shelgu datė 01 Maj 2012 - 18:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanvetem ne hak si futem kujt se kam frik zotin per ket kurr perkundrazi i toleroj njerzit shum ku sben em teper e jam teper shum teper me e mir se duhetaman o dylan, une kur degjova qe i trell meshkujt u lliva nga frika.
Qfar te besojme tani.


Postuar nga dylan datė 01 Maj 2012 - 19:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


aman o dylan, une kur degjova qe i trell meshkujt u lliva nga frika.
Qfar te besojme tani.
mos ki frik se ty ste trelkl jo po si ta meritoje ndonje

mu kujtu dicka i tesh

kishte gjet nje x person kondoma ne makinen e e themi te dashurit tim
ai x person ishte ba hsume xheloze dhe jo moshe shum e mallle pra po ishte ba xheloze pse ky i mban kondomat ne makin

e me tregon mu me thot kshu kshu x mban kondoma ne makine ca i duhen ps ei mban
une direkt pa u mendu hic po mir se i duhet ndonje her ne ndonje rast halli pse mos ti ket e fillova te qesh hahahah
ajo u tmerru prej inati ti je e marr ti kshu ti ashu sis eke problem
po mir i them po tesh po e beri e beri kur spava gja ku di une

e betoheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem sja zura me goj x personit po diku me vone pak ca kohesh po i tregova kshu kshu nej her ndolli
po pa asnje gje te malle
pergjigja e tij ishte nje shok i imi i bleu dhe mi lla dy dhe mu

e mir i them what ever


kshu desha me te than sjam shume tip qe trell mos ki problem ,un besoj se pe rte trell strell njeri e humbi besimi eh ca me ba ka menyra tjera me


Postuar nga Deb* datė 01 Maj 2012 - 23:34:

Ja hyra te beja cik muhabet, por sa hyj une zhduken te gjithe. Po iki te bej detyrat me mire.


Postuar nga dylan datė 02 Maj 2012 - 03:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Ja hyra te beja cik muhabet, por sa hyj une zhduken te gjithe. Po iki te bej detyrat me mire.


spo i han kujt me fol me ne deb
une hic oper zotin shkova nje he rme fjet po sdi mu ngja sikur skisha gjume eu ula poshte dhe nje her hangra nje cokollate e ja po hyra ktu tju shof pak po sja paska var kush kujt e spo kam ca baj me duket


Postuar nga Vizioner datė 02 Maj 2012 - 06:35:

Po ujis Lulet, po pije Kafe, po pije cigare.


Postuar nga al74 datė 02 Maj 2012 - 21:09:

po nigjoj nji kenge qe me degdis ne Genevč


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Maj 2012 - 21:11:

Po degjoj frengjisht


Postuar nga raid datė 02 Maj 2012 - 21:18:

Sa gjuhe di ti dulci?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Maj 2012 - 21:20:

Thashe qe po e degjoj.. jo qe po e kuptoj..


Postuar nga al74 datė 02 Maj 2012 - 21:20:
Postuar nga raid datė 02 Maj 2012 - 21:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Thashe qe po e degjoj.. jo qe po e kuptoj..

Po pavaresisht, mund te pergjigjesh sa gjuhe din? .. kuptohet pa dashur te fus hundet


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Maj 2012 - 21:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid

Po pavaresisht, mund te pergjigjesh sa gjuhe din? .. kuptohet pa dashur te fus hundet


Jo aq sa do te doja..


Eh mire mire


Postuar nga cecilia datė 02 Maj 2012 - 21:26:

Po ndjek me vemendje te madhe duelin midis Sarkozy-it & Hollande-es live. E dominoi Hollanda.


Postuar nga raid datė 02 Maj 2012 - 21:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Jo aq sa do te doja..


Eh mire mire

Te ndodh ndonjehere te pergjigjesh drejperdrejte?


Postuar nga raid datė 02 Maj 2012 - 21:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Po ndjek me vemendje te madhe duelin midis Sarkozy-it & Hollande-es live. E dominoi Hollanda.

cec me cin je ti?


Postuar nga cecilia datė 02 Maj 2012 - 21:30:Mua mdolen thinjat duke i thon ajo po isoj mgjth eshte goc flori.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Maj 2012 - 21:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Te ndodh ndonjehere te pergjigjesh drejperdrejte?

Po!

Tani po degjoj italisht.


Postuar nga cecilia datė 02 Maj 2012 - 21:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid

cec me cin je ti?Une sinqerisht,jam socialiste ne fundin tim. Kam shume arsye per te qene...Besoj se do e marri Hollande me nje diference te madhe.


Postuar nga Mon Cherry datė 02 Maj 2012 - 21:33:

femrat te veshtira per tu kuptuar , gjithmone pergjigjen in circles

po digjoj muzike, this is not a drive by - train


Postuar nga cecilia datė 02 Maj 2012 - 21:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Mon Cherry
femrat te veshtira per tu kuptuar , gjithmone pergjigjen in circles

po digjoj muzike, this is not a drive by - trainTi ca doje te dije psh,se te pergjigjem une me gjithe sinqeritetin tim.


Postuar nga raid datė 02 Maj 2012 - 21:41:

Une te them te drejten me pelqen sarkozy, kshu si tip nga larg..
S'e di ca politikash ndjek, pervecse atyre qe bejne buje (burkat etj)..


Postuar nga raid datė 02 Maj 2012 - 21:45:

Cfare po bej tani tani? Nuk po i permbahem temes


Postuar nga Mon Cherry datė 02 Maj 2012 - 21:50:

une i di tgjitha cece, vec keq qe ste kam kojshie
po digjon italisht dhe ti ?


Postuar nga cecilia datė 02 Maj 2012 - 21:58:

Lene,lene i shkrujta raidit nje faqe plot duke i shpjeguar pse duhet te fitoj Hollande dhe jo Sarkozy, kur paf me la wi-fi se shkruj mo.

E pse do me doje per komshije ti gjoja?


Postuar nga al74 datė 02 Maj 2012 - 22:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Une sinqerisht,jam socialiste ne fundin tim. Kam shume arsye per te qene...Besoj se do e marri Hollande me nje diference te madhe.ky Hollande sikur ia kish shkelur njecike syrin ekstremit te djathte apo jo. do ishe pro ketij Cec edhe pse do shkonte kunder interesave te emigranteve apo thjesht pse e majta eshte "pro" proletariatit ?


Postuar nga cecilia datė 02 Maj 2012 - 22:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Mon Cherry

po digjon italisht dhe ti ?E pse te degjoj nje gjuhe qe se kuptoj? Jane shenja te keqija keto

Une po te dua te kuptoj italishten i bej nje tel al-it dhe mi shpjegon ne detaje te gjitha.


Postuar nga cecilia datė 02 Maj 2012 - 22:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


ky Hollande sikur ia kish shkelur njecike syrin ekstremit te djathte apo jo. do ishe pro ketij Cec edhe pse do shkonte kunder interesave te emigranteve apo thjesht pse e majta eshte "pro" proletariatit ?Jo,vete ekstremistet se duan Sarkozy-in. Dhe natyrisht jo te gjitha votat do i shkojne socialisteve. Por preferojne socialistet. Kane shume divergjenca keto dy partite kryesore, duke e fillu te administrata publike,taksat,nucléaire..etj. Sarkozy sna beri gje 5 vjet kshu qe duan te provojne kete tani. E bejne me teper per inat jo se ky do na nxjerri nga situata.. Jemi thy ne mes duke punu e per ti pagujt ketyre taksat...


Postuar nga al74 datė 02 Maj 2012 - 22:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Jo,vete ekstremistet se duan Sarkozy-in. Dhe natyrisht jo te gjitha votat do i shkojne socialisteve. Por preferojne socialistet. Kane shume divergjenca keto dy partite kryesore, duke e fillu te administrata publike,taksat,nucléaire..etj. Sarkozy sna beri gje 5 vjet kshu qe duan te provojne kete tani. E bejne me teper per inat jo se ky do na nxjerri nga situata.. Jemi thy ne mes duke punu e per ti pagujt ketyre taksat...


passa con noi Europa po shkon drejt fundit.


Postuar nga Mon Cherry datė 02 Maj 2012 - 22:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


E pse te degjoj nje gjuhe qe se kuptoj? Jane shenja te keqija keto

Une po te dua te kuptoj italishten i bej nje tel al-it dhe mi shpjegon ne detaje te gjitha.ashtu de, njeriu sa me i thjeshte aq me i bukur eshte , mgjht komplekset ndonjehre kane kuriozitetin e tyre
po ali mesues gjuhe punon ?

vazhdoj te digjoj muzike ,


Postuar nga Vizioner datė 02 Maj 2012 - 22:28:

...skam gjume!


Postuar nga Mon Cherry datė 02 Maj 2012 - 22:40:

vizio pi nji gote qumesht te ngrohte , e lexo ndonje liber te te ndihmojne te flesh


Postuar nga Glaukus datė 02 Maj 2012 - 22:48:
1 - ate goten e qumshtit - me e konvertu ne xhek
2 - ate librin - me e konvertu ne ndonji komshije te permasave 90-60-90 .........offf mo si t'ze gjumi


Postuar nga Mon Cherry datė 02 Maj 2012 - 22:56:

paske huqe tqija ti glaukus , un po i tregoja disa gjona t'thjeshta dhe pa shpenzime


Postuar nga Vizioner datė 02 Maj 2012 - 22:56:

Ok, po dal ke salloni e te bertas: Kush eshte ndonje lope zgjute qe ta mjel


Postuar nga Glaukus datė 02 Maj 2012 - 23:03:ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj paskam eskagjiru icik ke permasat aaaaaaaa - mire huqet po s'paskam ene gusto farepo po Vizion ... dhelpra dhe rrushte


Postuar nga Vizioner datė 02 Maj 2012 - 23:10:

Smile

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukuspo po Vizion ... dhelpra dhe rrushte
Ose...Shijo dhe hesht. Shijo per vete dhe jo per t'iu tregu te tjerve cje!

Parimi im ky


Postuar nga dylan datė 02 Maj 2012 - 23:12:

po pi nje kafe se mu hap kryt po ma keq ma ban me duket e po shkruj em ju normal


Postuar nga shelgu datė 03 Maj 2012 - 14:46:

Vizio, si flete mbreme?

Ti e di ilacin e gjumit apo t'i them Glakut te ta thote.


Postuar nga Vizioner datė 03 Maj 2012 - 17:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Vizio, si flete mbreme?

Ti e di ilacin e gjumit apo t'i them Glakut te ta thote.shelgu, me 02 e 30 me ka zene deri ne 07°°. Gjumin e bera top por ca si vone!
Cte bejne ca dite pushim cte bejne! Te corientojne fare, edhe gjumin


Per ilacin? Lene cer di une, mase marr te gabuarin e me ben efekte ansore hajde, tregojeni ilacin se mos ka efekt me te madh


p.s. Shyqyr neser ne pune.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Maj 2012 - 16:55:

Po bej di-xhejen


Postuar nga kotka datė 04 Maj 2012 - 17:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po bej di-xhejen


HA H AH A me shkrive


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Maj 2012 - 17:05:Po c'te them.. e bej me gjithe qejf ne fakt.. ja heqim mendjen ndonjehere kur jemi kshu si te ngeshem


Postuar nga Vizioner datė 04 Maj 2012 - 21:19:

Pizza essen


Postuar nga al74 datė 04 Maj 2012 - 21:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Pizza essen

guten appetit po pate shishe birre perpara se une sa i futa i kafe e i teke bmv.


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.