Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Vizioner datė 04 Maj 2012 - 22:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74

guten appetit po pate shishe birre perpara se une sa i futa i kafe e i teke bmv.
Dankeschön.

Vallahi, nje shishe vere kam perpara...domethene Goten me vere se shishen e futa prap ne frigorifer .

Nuk e di por Pizza shkon me vere, me vere te kuqe


Postuar nga al74 datė 04 Maj 2012 - 22:49:

Vizio pizza shkon me birre mer jahu .

vena e kuqe nuk mbahet ne frigo . temperature ambienti shoku , kuptohet jo me e qit ne dritare me mor rreze dilli


Postuar nga raid datė 04 Maj 2012 - 22:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
Vizio pizza shkon me birre mer jahu .

vena e kuqe nuk mbahet ne frigo . temperature ambienti shoku , kuptohet jo me e qit ne dritare me mor rreze dilli


Postuar nga Vizioner datė 04 Maj 2012 - 22:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
Vizio pizza shkon me birre mer jahu .

vena e kuqe nuk mbahet ne frigo . temperature ambienti shoku , kuptohet jo me e qit ne dritare me mor rreze dilliPo cer thu mer Al, ku marr vesht une nga ato pune te pijeve. Kishte nja tre vjet ajo shishja ne frigorifer dhe mua me shkoji menja per nje gote sot dhe e hapa. Mbusha nje gote dhe e futa prap, por tashme te hapur dhe thashe po e pije neser mbas pune-si fundjave

Ika ta nxjerr pra. Une kujtova se prishet ta leje jashte te hapur, do m'bahet uthell mendova


Hajde naten e mire pra, se ne ajo-nje gote me trullosi mua (pi macja uthell, i thojne kesaj pune ) dhe hajde te mbaj timonin drejte neser ne mjes Lene ma te kisha pire shishen


Postuar nga dylan datė 04 Maj 2012 - 23:09:

me te vertet thone qe vera nuk futet ne frig po kur ehste e nxehte nuk pihet cik e fresket pak shume pak duhet jo eftohte \

dhe pica me birr e me ver tybe nuk hskon hic hahhaha per mu te pakten jo cola veetem

psh po pi birr une ama pa pic


Postuar nga shelgu datė 05 Maj 2012 - 00:43:

Qfar eshte kjo picca me?


Postuar nga dylan datė 05 Maj 2012 - 03:43:

epo shqip si i thu ti pizzaaaaaaaaaaaaaaaa ncncncn


Postuar nga Vizioner datė 06 Maj 2012 - 07:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
epo shqip si i thu ti pizzaaaaaaaaaaaaaaaa ncncncn


Jo, ne shqip i thojne, Kulac me gjize


Postuar nga Vizioner datė 06 Maj 2012 - 07:37:

...Tani, duke pire Kafen e pare te nje dite Maji, te vranet e me pika shiu!


p.s. Makinen e Kafes e keni gati, mund te vetesherbeni . Ne gjermanisht "SB".


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 06 Maj 2012 - 08:39:

C'me paska marre malli per kulac me gjize..

Po pi kafen e po shikoj shiun.. E paskam bere cik me te hidhur kafen sot, por po me pelqeka..


Postuar nga cecilia datė 06 Maj 2012 - 09:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
...Tani, duke pire Kafen e pare te nje dite Maji, te vranet e me pika shiu!


p.s. Makinen e Kafes e keni gati, mund te vetesherbeni . Ne gjermanisht "SB".Vizo,makina e kafese tende kjo? Se qenka si e imja

Ju uroj te gjithve nje dite te bukur.


Postuar nga Vizioner datė 06 Maj 2012 - 10:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Vizo,makina e kafese tende kjo? Se qenka si e imja

Ju uroj te gjithve nje dite te bukur.
Po kot, nuk them (vetes sime ) une per ty....qe, ti ke shije


Postuar nga dylan datė 06 Maj 2012 - 15:05:

hc per zotin mora dhe nje kafe tjeter tu prit ne linje me me fol me nje shoqe po spo ka koheme fol me mu see zen dicka probleme dashnie

ah kjo dashni dashni si sla njeri te qet po fundja ca ikisha than i doli sme nigjoi mu kur i flisja me thoshte ti sdin

hm sdi une oki oki se do vish te unee flasim do vish te kepucet e mia e shofm sa bukur eshte po nesje hope cdo gje regullohet per te shpresoj me zemer dhe pse cik inat e ksiha dikur po fjale

e kshu njerz hekni kettem se po me vendos ne depresion


Postuar nga Vizioner datė 07 Maj 2012 - 16:25:

Mire se rrini.
U lodhet na nji cike sot?


Hajde se po ju qeras une me nga nje Akullore e pastaj Kafe


Postuar nga cecilia datė 07 Maj 2012 - 21:24:

Jam duke pa kete filmin.


Postuar nga RIP Gibbs datė 07 Maj 2012 - 22:19:

jam duke menduar per pashet


Postuar nga Anemone datė 07 Maj 2012 - 22:28:

Pictures, music dhe lepirese.


Postuar nga al74 datė 07 Maj 2012 - 22:35:

tronditse ajo video qe ke von anemone


Postuar nga Anemone datė 07 Maj 2012 - 22:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
tronditse ajo video qe ke von anemone


Video?!


Postuar nga Glaukus datė 07 Maj 2012 - 22:42:
ne rast se e ka pas per avatarin : mua me pelqen me shume ky qe ke tani


Postuar nga Anemone datė 07 Maj 2012 - 22:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukusne rast se e ka pas per avatarin : mua me pelqen me shume ky qe ke taniKy ishte qellimi im!


Postuar nga al74 datė 07 Maj 2012 - 22:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukusne rast se e ka pas per avatarin : mua me pelqen me shume ky qe ke tanihesht o i paudhe!

e kisha per mziken .


Postuar nga Glaukus datė 07 Maj 2012 - 22:56:Sono innocente ............ mua avatjari me terhoqi

- pse e dojsha nji tallava sonte ( normal dhe gjyms qille bmv )


Postuar nga Anemone datė 07 Maj 2012 - 22:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74e kisha per mziken .Ndaj jam moderatore


Postuar nga al74 datė 07 Maj 2012 - 22:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone


Ndaj jam moderatoreathere na e modero Glakun i here sa te pjek rakine


Postuar nga Glaukus datė 07 Maj 2012 - 23:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone


Ky ishte qellimi im!e dija ................ dhe shume efikas


Postuar nga Glaukus datė 07 Maj 2012 - 23:05:- se harrova dhe dola jasht teme : jom tu zgjidh fjongon


Postuar nga Anemone datė 07 Maj 2012 - 23:06:

Deshtove...!U perpoqe te beje nje thumbim me nuanca erotike, por ishte i mjere.

Koha jote mbaroi!


Postuar nga cecilia datė 07 Maj 2012 - 23:07:

E shof une ngela pa gjume sonte


Postuar nga Anemone datė 07 Maj 2012 - 23:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
E shof une ngela pa gjume sonte


Efektet e filmit? :p


Postuar nga cecilia datė 07 Maj 2012 - 23:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone


Efektet e filmit? :pJo tamam me riktheve mbrapa ne kohe...je shume e persosur perfundimisht!


Postuar nga Anemone datė 07 Maj 2012 - 23:18:

Ku eshte ajo dreq ikona e puthjes...? Puthje Cecilia!

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Jo tamam me riktheve mbrapa ne kohe...je shume e persosur perfundimisht!


Postuar nga cecilia datė 07 Maj 2012 - 23:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone
Ku eshte ajo dreq ikona e puthjes...? Puthje Cecilia!
As une spo e gjej. Ty te puth me zemer,skam nevoje hic per figurinat


Postuar nga Anemone datė 07 Maj 2012 - 23:25:

T'a haj zemren Cecilia!


Postuar nga Vizioner datė 08 Maj 2012 - 16:19:

Kafe, cigare dhe lexoj te rejat e dites neper pc


Postuar nga dylan datė 09 Maj 2012 - 18:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Kafe, cigare dhe lexoj te rejat e dites neper pcpa cigare une


Postuar nga Vizioner datė 09 Maj 2012 - 18:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanpa cigare uneTjep lali ty cigare, vetem (mbaje) hap gojen ti
Ja, e ndeza, ta bera dhe gati....merre thithe tani.


Postuar nga dylan datė 09 Maj 2012 - 20:01:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha Vizioner


Tjep lali ty cigare, vetem (mbaje) hap gojen ti
Ja, e ndeza, ta bera dhe gati....merre thithe tani.
[/QUO


TU ME FILLU DHE UNE SA MA PERMEND TI ME SHKON EMNDJA ME PI


Postuar nga raid datė 10 Maj 2012 - 16:11:

paying some bills..


Postuar nga dylan datė 10 Maj 2012 - 19:52:

ti syni me siper bej kujdes se me pagu billat e me shkru ne horizont po pagun trefishin budalll


Postuar nga al74 datė 10 Maj 2012 - 21:03:

po pres t'me hapet rradha e ujit e nderkohe te kerkoj 1 kenge qe me vertitej neper mend sot.


Postuar nga Vizioner datė 11 Maj 2012 - 07:09:

Sot u zgjova pa zile.

Mjesi forumi.

Kush do Kafe, te ngreje gishtin


Postuar nga Vizioner datė 12 Maj 2012 - 06:25:

Fundjave!

Mjesi forumi. Ju uroj dhe juve nje fundjave te kendsheme!


...Tani, duke pire Kafen e pare per sot


Postuar nga dylan datė 12 Maj 2012 - 13:35:

jam shtrit me kam perpjetpo pi kafen se sme lan me pi perhajr deri tesh mu dehs me lujt jasht


Postuar nga shelgu datė 12 Maj 2012 - 15:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
jam shtrit me kam perpjetpo pi kafen se sme lan me pi perhajr deri tesh mu dehs me lujt jasht


Kafe pa sheqer sot dhe ca gjera te tjera per inat te dylan.


Postuar nga Vizioner datė 13 Maj 2012 - 15:37:

.


Postuar nga dylan datė 13 Maj 2012 - 15:54:

po ha nje biskote dhe isha tu mendu a jua sjell ktu nje kar ne image qe ma ka dergu njari ( ti bajm bilancin a duhet gja a jo )


Postuar nga Piktor datė 13 Maj 2012 - 19:02:

Dylan po si kur see ka frescu persot. Se ta kish eshkrujt dje iket nuk dokish qe ne barazim.
Qete mo se marr im per banale se ne fact acoma i thone car atij te rusvet e kerr te anglezvet se ndryshe nuk mund te pergojojme njeri ne ket bot pa enjoh e pashkak.


Postuar nga dylan datė 13 Maj 2012 - 19:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Dylan po si kur see ka frescu persot. Se ta kish eshkrujt dje iket nuk dokish qe ne barazim.
Qete mo se marr im per banale se ne fact acoma i thone car atij te rusvet e kerr te anglezvet se ndryshe nuk mund te pergojojme njeri ne ket bot pa enjoh e pashkak.
ne bote sdi ca ke shkru po nejse kam nje llimbje kryti te tmerrshme sot qe ska gje ne bot qe me jep shpetim
birre a don


Postuar nga bruni22 datė 13 Maj 2012 - 20:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Dylan po si kur see ka frescu persot. Se ta kish eshkrujt dje iket nuk dokish qe ne barazim.
Qete mo se marr im per banale se ne fact acoma i thone car atij te rusvet e kerr te anglezvet se ndryshe nuk mund te pergojojme njeri ne ket bot pa enjoh e pashkak.je i sigurt qe je ai piktori qe mbaj mend un!? ka shum mundesi te futet dylan me ermrin tend... ndryshe un se shpjegoj dot


p.s ca po bej? ja po mundohem te kuptoj per ca po flasin dy parafolsit


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.