Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Vizioner datė 31 Maj 2012 - 16:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Visio ke bere gje apo hiq?

Jam me 1 jave leje te zakonshme, shelgu


Postuar nga shelgu datė 31 Maj 2012 - 19:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Jam me 1 jave leje te zakonshme, shelguOre edhe ti me jave e paske?

Gjej ndonje iriq se ka mish te mire thone.


Postuar nga dylan datė 01 Qershor 2012 - 00:57:

pi birren pra ehskruj lexoj ju po kam hanger aq shume sa me vjen inta me veten , nje tip embelsire e kishte fajin se dhe pse isha mbysh deri te goja sdurova ppa ekerku e si fillova me kerku desha dhe me mbaru tesh ndihem keq mezi rri prej barkut


Postuar nga Vizioner datė 01 Qershor 2012 - 07:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Ore edhe ti me jave e paske?

Gjej ndonje iriq se ka mish te mire thone.Pse, kush e ka tjeter me jave!?

Jo jo Iriq, me pelqen mishi Thellezes


Postuar nga shelgu datė 01 Qershor 2012 - 17:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Pse, kush e ka tjeter me jave!?

Jo jo Iriq, me pelqen mishi Thellezes


Ogu te gjitha nuk tregohen


Postuar nga Vizioner datė 02 Qershor 2012 - 08:00:

Mjesi Forumi.


Tani duke pire Kafen e pare. Bujrem kush don


Postuar nga shelgu datė 02 Qershor 2012 - 16:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Mjesi Forumi.


Tani duke pire Kafen e pare. Bujrem kush don


Je larg Visio pa me gjith qejf se ju te ebasanit e bani kafen te mire.

Po hillem nje vrap tek kojshija se kushedi del gje sot.


Postuar nga Deb* datė 03 Qershor 2012 - 03:07:

Po ha pica te bere vet.Oppss! Brumin e bleva. E bera me baby spinach, pak mozzarella, dhe djath te bardhe te therrmuar, borzilok te fresket, feta domate. Shume e mire.


Postuar nga Vizioner datė 03 Qershor 2012 - 09:09:

Miremengjesi te gjitheve!

Sot qenka kohe e vranet ketu, me pak shi. Sidoqofte, Kafja shijon


Postuar nga raid datė 06 Qershor 2012 - 16:41:

Sapo vrava nje mize qe po pipetinte.


Postuar nga shelgu datė 06 Qershor 2012 - 16:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Po ha pica te bere vet.Oppss! Brumin e bleva. E bera me baby spinach, pak mozzarella, dhe djath te bardhe te therrmuar, borzilok te fresket, feta domate. Shume e mire.


Duhet ta kesh furren te nxehte.


Postuar nga bruni22 datė 06 Qershor 2012 - 17:05:

questo!


Postuar nga BIONDIA datė 07 Qershor 2012 - 14:44:

Gati per te dale.


Postuar nga shelgu datė 07 Qershor 2012 - 14:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Gati per te dale.

Te vi edhe une te te jap nje kafe


Postuar nga BIONDIA datė 07 Qershor 2012 - 14:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Te vi edhe une te te jap nje kafeShelg me gjithe qef per nje pije freskuese se kafen se pi dot


Postuar nga shelgu datė 07 Qershor 2012 - 15:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


Shelg me gjithe qef per nje pije freskuese se kafen se pi dotKafe me bisht i thone, po kafen e heqim dhe ngel bishti.
Prime se erdha, vrap.


SE mos marresh edhe Orfeun.


Postuar nga dylan datė 10 Qershor 2012 - 04:01:

hic po pi birren dhe pse shume von ne fakt e mora shkaku i cigares dhe pse lava llembet era mbetej atyepreferova me mir er alkoli qe cigare me shqeteson era e ja po po ju lexojjuve si papritmas kur isha ca min me par jashte me erlli mendja tek ju filloime mungoi ky chat duhet te hyja


Postuar nga Vizioner datė 10 Qershor 2012 - 07:11:

Miremengjesi Forumi!

Kafja ne dite pushimi shijon disi ndryshe nga Kafja ne dite puneJa dhe makinen e kafes ku e keni, sherbeni vete tani


Postuar nga Ana1 datė 11 Qershor 2012 - 19:26:

Te faleminderit Vizonieri!

Tani po qesh me veten! Ha ha ha ( president me te shemtuar se kete sot, kurre s'kam pare!)


Postuar nga lule datė 11 Qershor 2012 - 21:23:

Po degjoj...


Postuar nga shelgu datė 11 Qershor 2012 - 23:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
Te faleminderit Vizonieri!

Tani po qesh me veten! Ha ha ha ( president me te shemtuar se kete sot, kurre s'kam pare!)Drejt Ana, duhet te jete edhe pak i pashem te shkreten.


Postuar nga dylan datė 11 Qershor 2012 - 23:55:

kam ba spahgheti sonte me mish a din po spo me hahet e erlli ora 7 e darkes ne vend qe te ha po pi kafen sdi pse gjithe ky i nxehte pra po po me shijon e kam ba shum freskt mbrenda ndaj


Postuar nga shelgu datė 12 Qershor 2012 - 22:47:

Forumi i acarum po me duket e kane marre mesysh.
Duhet hudhra.


Postuar nga BIONDIA datė 12 Qershor 2012 - 23:31:

Gati per te fjetur .


Postuar nga shelgu datė 12 Qershor 2012 - 23:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Gati per te fjetur .


Me filloi imagjinata mua.


Naten e mire Bjonde.


Postuar nga Petter datė 13 Qershor 2012 - 17:19:

sa e preva...

Bileten per shqiperi... Goca mos hezitoni me lon Nr telefoni!!!


Postuar nga BIONDIA datė 13 Qershor 2012 - 23:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Me filloi imagjinata mua.


Naten e mire Bjonde.hahahah me kshu imagjinata virtuale une u bona telef shelgo prandaj vashdo ti jane pa qeder keto cti bej atyre balle per balle une .Po pres oren e cajit .


Postuar nga dylan datė 15 Qershor 2012 - 00:52:

hic po ju lexoja nigjoja netv seriale


Postuar nga Amstel datė 23 Qershor 2012 - 03:13:

po punoj....


Postuar nga dylan datė 23 Qershor 2012 - 03:43:

me kishte dal je si kokerr pusherr po mundoja me e hjek


Postuar nga Amstel datė 24 Qershor 2012 - 01:53:

po pi vere ne pune....


Postuar nga Ana1 datė 25 Qershor 2012 - 02:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
me kishte dal je si kokerr pusherr po mundoja me e hjek


Perdor " Epiduo". Eshte shume i mire.

P.S. Asgje me rendesi. Po lexoj verdalle!


Postuar nga raid datė 25 Qershor 2012 - 21:39:

Hic, kam dale me i shokun tim..


Postuar nga Fajtori datė 25 Qershor 2012 - 21:43:

Mungon shishja alkolit qe ta beje te besueshme.


Postuar nga raid datė 25 Qershor 2012 - 21:45:

Ka tre shishe aty. Ajo e mesit cfare te duket ty?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Qershor 2012 - 21:47:

Zapping


Postuar nga raid datė 25 Qershor 2012 - 21:52:

Po ti ca je tu zap?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 25 Qershor 2012 - 21:57:

Ca t'me dale perpara

Tani po shoh Fabrizio Frizzin psh


Postuar nga shelgu datė 26 Qershor 2012 - 02:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Ka tre shishe aty. Ajo e mesit cfare te duket ty?

Te treja raki me duken mua.
kojshia jeme edhe kur e ka ne shishe rakie e hedh ne plastike qe t'ja fshehe burrit.


Postuar nga dylan datė 27 Qershor 2012 - 00:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Hic, kam dale me i shokun tim..qenkeni pas ba shtupe krejt me duket


Postuar nga shelgu datė 27 Qershor 2012 - 13:03:

dylan qfar je tuj ba itesh?


Postuar nga dylan datė 27 Qershor 2012 - 19:35:

tu pi birr per at zot nalt po jo pi po ta them pa rrena per 3 min u maru shishja e fillova kur hyra me ju i doli fundi


Postuar nga al74 datė 27 Qershor 2012 - 23:23:

tuj u heq pluhnin ca kujtimesh te omla


Postuar nga dylan datė 28 Qershor 2012 - 04:06:

hic vetem po lexoja ju spo kam gjum


Postuar nga Amstel datė 30 Qershor 2012 - 03:18:

po pi birra.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 30 Qershor 2012 - 07:37:

Po behem gati te dal te blej limona.


Postuar nga cecilia datė 30 Qershor 2012 - 08:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po behem gati te dal te blej limona.
Une po pi kafen dhe ne te njejten kohe po pervesh menget. S'di nga t'ja filloj.


Postuar nga Amstel datė 01 Korrik 2012 - 00:29:

po ju shof ju......


Postuar nga Vizioner datė 02 Korrik 2012 - 06:44:

Mjesi Forumi

Nje kafe per te gjithe


Postuar nga dylan datė 02 Korrik 2012 - 13:29:

Re: Mjesi Forumi

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Nje kafe per te gjitheflm vizio cao me pelqeka filxhani


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.