Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga BIONDIA datė 03 Korrik 2012 - 22:02:

po pres te mbaroje lavatricja .


Postuar nga SHKODRA4001 datė 03 Korrik 2012 - 22:25:

Gati valixhen me ik per shkoder,ufffa kush i ban 20ore udhetim me makin ....


Postuar nga BIONDIA datė 03 Korrik 2012 - 22:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha SHKODRA4001
Gati valixhen me ik per shkoder,ufffa kush i ban 20ore udhetim me makin ....


Rruge te mbare e kalofsh sa me mire .

Gati per gjume.


Postuar nga dylan datė 04 Korrik 2012 - 03:42:

sa mora pak qetsi pushim truri po ju lexoj ju normal


Postuar nga kurt datė 04 Korrik 2012 - 13:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha SHKODRA4001
Gati valixhen me ik per shkoder,ufffa kush i ban 20ore udhetim me makin ....
Rruge te mbar shkodra.


Postuar nga dylan datė 04 Korrik 2012 - 13:25:

pi kafen per shtatpal qefe apo sme paska dale o none o none me knaqi


Postuar nga Vizioner datė 06 Korrik 2012 - 17:15:

Me ne fund, fundjave.

Ju uroj te gjitheve nje fundjave te kendshmne.

...Tani duke pire nje kafe mbas pune.


Postuar nga shelgu datė 06 Korrik 2012 - 18:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
pi kafen per shtatpal qefe apo sme paska dale o none o none me knaqi


Te vi te ta shikoj une?


Postuar nga dylan datė 06 Korrik 2012 - 23:43:

hahah jo nuk shikohet kkjo sherbet krejt esht


Postuar nga Amstel datė 07 Korrik 2012 - 01:23:

pune dhe vetem pune ne e morri frymen.......


Postuar nga dylan datė 07 Korrik 2012 - 01:30:

po beja ca letra renta gjana sa i mbarova mu hap kryt psh


Postuar nga RAIMONDI datė 07 Korrik 2012 - 06:08:

po provoj lop topen e ri qe sapo bleva........


Postuar nga misterioz datė 07 Korrik 2012 - 07:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha SHKODRA4001
Gati valixhen me ik per shkoder,ufffa kush i ban 20ore udhetim me makin ....


20 ore rruge... Une e bej shpesh si rruge por per 20 ore se kam bere kurre.Eshte afersisht 2300 km nga Brukseli.Per 24-25 ore po e kam bere ,por 20 ore e pamundur me duket.


Postuar nga RAIMONDI datė 07 Korrik 2012 - 16:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahah jo nuk shikohet kkjo sherbet krejt esht


Dylan po me pelqen ne kete foto, me ato boobsat e tua


Ku e ke shtepine te vij e te te mbledh njehere brinjet


Postuar nga dylan datė 07 Korrik 2012 - 21:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI


Dylan po me pelqen ne kete foto, me ato boobsat e tua


Ku e ke shtepine te vij e te te mbledh njehere brinjet
e kan fajin recioetat se jan cik te cuara ashtu tani dhe poza aty direct ne kamer se sjam aq cic malle jooooooooooooooooooooo ahhagajhahshaha per nje te qeshur qe kam ba


Postuar nga RAIMONDI datė 08 Korrik 2012 - 00:48:

Tani ne ketE moment sa u cova nga gjumi dhe kam pare nje enderr llahtar, skandaloze .
.................Sikur po beja seks me gjithe femrat e Forumit, por e beja vetem me nje lloj stili ...Lopthi


Postuar nga dylan datė 08 Korrik 2012 - 04:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
Tani ne ketE moment sa u cova nga gjumi dhe kam pare nje enderr llahtar, skandaloze .
.................Sikur po beja seks me gjithe femrat e Forumit, por e beja vetem me nje lloj stili ...Lopthi
kujdes se po te pshton cula qe je cu ashu me kam perpjet tuj qesh

ket lopthi stili si ehste qe spo marr vesht une


Postuar nga Amstel datė 14 Korrik 2012 - 01:41:

po provoj nje vere te 1986


Postuar nga RAIMONDI datė 14 Korrik 2012 - 02:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan

ket lopthi stili si ehste qe spo marr vesht uneeshte dogy stile .


Postuar nga lorie datė 14 Korrik 2012 - 17:24:

muzike-Ardjan Trebicka-Falmi syte e shkruar


Postuar nga dylan datė 16 Korrik 2012 - 20:37:

drinking beer, somebody want to join me


Postuar nga shelgu datė 17 Korrik 2012 - 20:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
drinking beer, somebody want to join me

OK te join une.
Pastaj do shkojme atje?


Postuar nga dylan datė 17 Korrik 2012 - 22:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

OK te join une.
Pastaj do shkojme atje?
ku hajde pim i tesh bashke sa du nje shok t pi mete nje zot e din jam cik nervoz


Postuar nga shelgu datė 18 Korrik 2012 - 01:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanku hajde pim i tesh bashke sa du nje shok t pi mete nje zot e din jam cik nervoz


Pime, se edhe une jam pak thirsty.

Atje shkojme pastaj, s'ka gje.


Postuar nga RAIMONDI datė 18 Korrik 2012 - 04:46:

Po shof Lettermen qe eshte shume shkerdhat ....Ka shume fun


Postuar nga dylan datė 18 Korrik 2012 - 13:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Pime, se edhe une jam pak thirsty.

Atje shkojme pastaj, s'ka gje.
ku don me shku moj te shkofte shkoza te shkofte hahahha sdi pse e perdorshin te vjetrit ket fjale mundohem me ja gjet kuptimin po sme del


Postuar nga dylan datė 18 Korrik 2012 - 13:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Pime, se edhe une jam pak thirsty.

Atje shkojme pastaj, s'ka gje.
ku don me shku moj te shkofte shkoza te shkofte hahahha sdi pse e perdorshin te vjetrit ket fjale mundohem me ja gjet kuptimin po sme del

sa te gjat qenkan 40 sec pash zotenn bah


Postuar nga shelgu datė 18 Korrik 2012 - 19:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanku don me shku moj te shkofte shkoza te shkofte hahahha sdi pse e perdorshin te vjetrit ket fjale mundohem me ja gjet kuptimin po sme del

sa te gjat qenkan 40 sec pash zotenn bahO dylan, ca je tuj ba itesh pash Zotin se du me te tregu diqka.


Postuar nga dylan datė 18 Korrik 2012 - 22:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


O dylan, ca je tuj ba itesh pash Zotin se du me te tregu diqka.
pasha te mallin zot tu hanger akullore e ti


Postuar nga shelgu datė 19 Korrik 2012 - 01:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanpasha te mallin zot tu hanger akullore e ti


Te befte mire. Mos haj shume se shnoshesh


Postuar nga dylan datė 19 Korrik 2012 - 13:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Te befte mire. Mos haj shume se shnoshesh
ncuk jo sa te kem telat ne zemer ha ca du sme duket lol nje kg me shum nje me pak nuk shkoj kurr me lart as me posht


Postuar nga RAIMONDI datė 20 Korrik 2012 - 04:15:

Po shikoj nje video ne ju tube te ndeshjes Historike midis Flamurtarit dhe Partizan te Beogradit, ndeshja ne Beograd

Tani po shof me vemednje , dhe shikoj se FLAMURTARI KA LOZ SHUME BUKUR EDHE ATJE

Goli i pare qe bene serbet me penallti, por nuk duhej dhene penalltia , --Ishte penallti e padrejte

Tani jam i pjekur dhe e shof ndehsjen me gjykim tamam --Vlora lozte me topa te shtruar dhe i vinte ne rezik ata kur kundersulmonte

Por nga ata me i miri ishte Fadil Vokri --Ai ishte shume teknik, dhe hileqar --hahahahaha --Loste bukur qeni

Po ca me pelqeu ishte se lojtaret e Flamurtarit ishin te gjithe trupa te gjate dhe simpatike--Dukehsin tamam lojtare lasi dhe dinjitoze edhe nga menyra si lozen --Lozen tamam me personalitet ,

Partizani Beogradit sulmoi me shume, porse ato ishin sulme remuje --pa mendim

Ndersa sulmet e Flamurtarit ishin me finese dhe teper te zgjuara

Kur e kam pare atehere mendoja se Partizani na bllokoi--Por tani qe e shof tamam, e kuptoj se trajneri i Vlores , dhelpra Lonidha Curri ka lozur me shume zgjuarsi

Pastaj goli i Kushtes , dhe cdo gje mbaroi ......
Dikush nga bankina jone ne fund te lojes i dha nje tufe me lule Kushtes --patjeter ate tufe me lule ua kane dhene ndonje kosovar qe eshte gjendur atje
Ai kodosh do kete qene i pregatitur per fitoren tone ,, se dukej qe ishte nje tufe lule e perzgjedhur me kujdes
Sokoli pasi i pershendeti me lule tifoezet (kosovare patjeter qe gjendeshin ne stadium ) i hodhi lulet ne fushe ...dhe tv jugosllav jepte lulet e hedhura ne mes te fushes nga Sokol Kushta
Na nderoi Kushta ....

Por ajo qe me cuditi ishte se kur beri golin Vlora dhe kur mbaroi ndeshja kishte shume tifoza qe benin tifo per Flamurtarin -Dhe lojtaret tane vajten andej dhe i pershendeten

Sic duket ishin kosovaret qe kishin vajt te shifnin ndeshjen--Dhe Vlora , si gjithmone
u tregua ne lartesine e emrit te saj..... .......Heroik.


Postuar nga dylan datė 20 Korrik 2012 - 13:28:

hic po ha biskota e pi kafen a don kush


Postuar nga dylan datė 20 Korrik 2012 - 13:29:

nejse tema sdi ku qenka po nje pershendetje per ju e kalofshi nje dites sipas qefit te cdonjerit


Postuar nga shelgu datė 20 Korrik 2012 - 14:57:

Tani po beja qudira.

dylan cili forum mund ta kete kete njoftim? Jam lli tuj qesh


Ne kemi 1 vizitor, (0 Antarė dhe 1 misafirė)


Postuar nga Vizioner datė 20 Korrik 2012 - 15:17:

Pak Relax mbas pune duke pire nje kafe ne qetesi.


Hm...Sa me fat jane te martuarit dhe me femije!!! I marrin pushimet ne mes te veres ( Firma i jep perparesi atyre per kohen e pushimeve), dhe ne beqaret duhet te punojme me shume si dhe pushimet mbasi te jene kthyer te martuarit!!!

Bote e ngaterrume!


Postuar nga Deb* datė 20 Korrik 2012 - 19:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Pak Relax mbas pune duke pire nje kafe ne qetesi.


Hm...Sa me fat jane te martuarit dhe me femije!!! I marrin pushimet ne mes te veres ( Firma i jep perparesi atyre per kohen e pushimeve), dhe ne beqaret duhet te punojme me shume si dhe pushimet mbasi te jene kthyer te martuarit!!!

Bote e ngaterrume!

haha vizioner. Ata qe kane femije jane te "detyruar" te shkojne me pushime vetem kur kane pushime femijet, lol. Mua do me pelqente te shkoja ne pranvere psh, por ja qe s'mundem se kam cunin ne shkolle lol.Besoj qe kjo eshte arsyeja lol. Ti ke mundesi te shkosh kur te duash ti.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 20 Korrik 2012 - 20:21:

Ca gallate.. sa behem gati te shkruaj ndonje budallallik verdalle, ngarkohet serveri.. Po ja qe une ia dola mbane!


Postuar nga shelgu datė 21 Korrik 2012 - 01:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Ca gallate.. sa behem gati te shkruaj ndonje budallallik verdalle, ngarkohet serveri.. Po ja qe une ia dola mbane!

Ku eshte budallallek ky me?

HIq s'ja paske dale.

Ja kshu.


Postuar nga RAIMONDI datė 21 Korrik 2012 - 05:45:

Po shof kete video qe eshte Skandaloze .....Krishti tuj ec mbi uje --Por ky me duket se eshte Muhameti ,

Ne fund te videos i afrohet policia me gomone duke i thirur :Qendro aty ! Stay there !Me pelqen ne kete video , edhe buzeqeshja e asaj vajzes ne fillim fare , Eshte buzeqeshje befasuese , ..qe e bejne vajzat kur ti ben ndonje dicka te jashtezakonshme

By the way--edhe une di te bej nje magji hahahahaa --
E marr nje monedhe dhe duke e ferkuar tek parakrahu im e zhduk ne syte shikuesit ,
sa vajzat skandalizohen dhe bejne ate buzeqeshje qe ben ajo vajza ne fillim te videos, .....


Postuar nga Amstel datė 22 Korrik 2012 - 01:54:

punoj dhe pi birra


Postuar nga raid datė 22 Korrik 2012 - 17:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Amstel
punoj dhe pi birra

Pse shofer punon ti?


Postuar nga lule datė 24 Korrik 2012 - 13:53:

Jam ne pune.

Tu pi kafe e tu lexu ,( ora pushimit) meqe gjeta pak kohe.


Postuar nga raid datė 24 Korrik 2012 - 20:28:

Ore te gjithe ne pune ju xhanem?
Asnje s'eshte tu bo qef kshu si puna ime per shembull?!..


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 24 Korrik 2012 - 20:36:

Turp te kesh!
Ne pune ta perplasesh koken, e sa here te jesh duke e perplasur te kesh mendjen ta specifikosh dhe ne forum.
Oj..


Postuar nga cecilia datė 24 Korrik 2012 - 21:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Ore te gjithe ne pune ju xhanem?
Asnje s'eshte tu bo qef kshu si puna ime per shembull?!..Ca pune thua ti..une jam me pushime po ka mbajtur koha ketu dhe kam qene ne plazh perdite.

Po ti ēa qefesh ke bere psh


Postuar nga raid datė 24 Korrik 2012 - 21:38:

ca qefesh moj.. laj thaj te njejtat gjona..


Postuar nga cecilia datė 24 Korrik 2012 - 21:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
ca qefesh moj.. laj thaj te njejtat gjona..


She she. Po mire me trego ato laj-tharjet se une si di


Postuar nga lule datė 24 Korrik 2012 - 21:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Ore te gjithe ne pune ju xhanem?
Asnje s'eshte tu bo qef kshu si puna ime per shembull?!..Un jam ne fund-shkolle / e rivazhdim pune mrena mundesive jo per gjo, po duhet me ngroh portofolin se rrug te largeta me presin ..

Ja psh tani jam pushim.


Postuar nga raid datė 24 Korrik 2012 - 21:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Un jam ne fund-shkolle / e rivazhdim pune mrena mundesive jo per gjo, po duhet me ngroh portofolin se rrug te largeta me presin ..

Ja psh tani jam pushim.


E more vendimin me ne fund.. jo per gjo, po ke qen e partazhume dhe ti me duket..


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.